Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Grupa B vs Grupa D(03.12.2011)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#21
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Jaka wasza mapa?
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#22
vifon

vifon
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 4577350
  • Nick steam: donio1962
  • Steam ID: 0:0:19118519
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
gram za Low'a i gram w drużynie B
  • 0
Dołączona grafika

#23
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
zaden z sedziow nie podal ip servera dla mnie lub innego gracza mojej druzyny. Jestesmy gotowi do gry ...
  • 0
Dołączona grafika

#24
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Zacznijmy od tego dgs, że nawet nie dałeś oznak życia, na Twoim miejscu wypadało by poprosić i napisać, że jesteście gotowi (Steam). Co innego Karooo, który bezproblemowo dostał ip serwera, dlatego, że zapytał i poprosił. Umawialiście się i również mi pasowała godzina 20:00, a nie 20:30. Karooo już czekał na serwerze, a Ty nawet nie raczyłeś wejść na Steam. Ustalcie nowy termin meczu. Następnym razem zostaną wyciągnięte konsekwencje, nie życzę sobie czegoś takiego, niech chociaż jeden turniej dograjmy do końca.
Prosiłbym o ustalenie terminu w ciągu 2 kolejnych dni, z góry mówię, że pasuje mi dzisiejszy dzień, godzina 20:00, a nie 20:30.
  • 1

#25
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
IP servera podaje sedzia meczu. Caly moj team byl na forum przed 20 i czekalismy na jakis znak zycia ze strony johnego , Twojej albo kogos z druzyny przeciwnej. Takiego nie doczekaslimy sie chociaz wszyscy byliscie na forum a potem sie napinaliscie ze chcece walkowera. Gdy juz wszystko wyjasnilem to druzyna przeciwna nie chciala grac bo graliscie mixy a ja dostalem server od johnego i powiadomilem o tym druzyne B. Karo sie zgodzil zeby zagrac po waszych mixach ale rowniez sie nie odezwal...
  • 0
Dołączona grafika

#26
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Nie odezwalem sie ponieważ jak skończyliśmy grać była 23 a nie zamiarzam zarywać nocy.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#27
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Dgs, Ciebie nawet na Steam nie było, więc jak Ci miałem podać ip? Pasowała mi tylko godzina 20.00, tylko i wyłącznie, bo wtedy mix'ów nie grałem.
  • 0

#28
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Byłeś na forum i na vt , na które wszedłem i mowilem ze chce zagrac turniej jak evi namawial na mixa.. Zreszta niewazne juz! nie chce zeby gra w tym turnieju byla powodem do jakichs klotni itd. Zagramy w innym terminie i tyle.
  • 0
Dołączona grafika

#29
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Zrozum, że przed 20.00, jak i po 20 Ciebie nie było, ani na vt, ani na forum, a nawet jeśli byłeś, to nie odpowiadałeś, nie wygaduj głupot. A namawiał Ciebie po 20.30.
  • 0

#30
Gość_N00b joHHny_*

Gość_N00b joHHny_*
  • Grupa: Gość
Koniec tego dobrego panowie! Proszę o jeszcze raz dogadanie się miedzy sobą terminu i DOPIERO wtedy napisanie go tutaj. Mecz nieodbył się tylko i wyłącznie z mojej winy ,ponieważ nie miałem neta ,za co przepraszam ^^

#31
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
jakis pomysl na 2gi termin?
  • 0
Dołączona grafika

#32
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Może ta niedziela o 20.00?
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#33
Gość_N00b joHHny_*

Gość_N00b joHHny_*
  • Grupa: Gość
Ja proponuje jako sędzia Sobota od godziny 16 do 23:30 bo potem mi się już nie chce :p

#34
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
W piatki/soboty duzo osób jest przeważnie zajetych.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#35
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Problem i ja prawdopodobnie bedziemy dzis o 20:00 . Nie wiem co z mTk bo on mas szkołę i nie ma znim kontaktu na razie. Dam jeszcze znac pozniej. Moja drużyna ma szczere chęci do zagrania tego meczu jak i całego turnieju :p
  • 1
Dołączona grafika

#36
Gość_N00b joHHny_*

Gość_N00b joHHny_*
  • Grupa: Gość
Czekam dzisiaj od 19 do 22 na was jeżeli będzie pełny skład :p

#37
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
dobra! Nasza trójka będzie gotowa o 20:00 :p
  • 0
Dołączona grafika

#38
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Nasza też.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#39
Gość_N00b joHHny_*

Gość_N00b joHHny_*
  • Grupa: Gość
Wygrała drużyna D. Mapy: de_dust2 <-- Wygrana drużyny D de_nuke <-- Wygrana drużyny B Powody: -Kick 2 graczy na koniec przez brak neta [3 mapa połowa] -Drużyna B oprócz gracza karo wyzywała co chwilę jednym słowem zero kultury. Regulamin jasno piszę za każde wyzwisko -1 runda. Gratulacje dla obu drużyn za grę na wysokim poziomie. Temat do zamknięcia

#40
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
A ja dodam, że wypisuje się z turnieju i rezygnuje z pełnienia funkcji sędziego, po tym co dzisiaj odwaliłeś. Powiedz mi co to jest za turniej bez HLTV? Gracz się wytłumaczył i tyle? Powiedz, że nawet demka nie kręciłeś, to padnę od razu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych