Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kącik "poezji" :D

* * * * * 3 głosy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#41
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Jestem leszczem ? Miło mi królu żenady ! ;/ Jak śmiesz mówić mi , że moje teksty są kaleczne twoje są nie lepsze. Jesteś mistrzem rymowania ? nikt ci nie daje żadnego uznania. Teksty pisałeś pół godziny pomagało ci w tym kawał rodziny. Król nawijki ? Chyba król pomyłki Przechwalasz się , że jesteś dużo lepszy tak na prawde to masz kompleksy :o Ja nie wiem coś tam pieprze ? Tak na prawdę boisz się czytać bo moje teksty są lepsze : ) Dzięki ; ) Pozdro fajnie się w to bawi :d polecam ; )
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#42
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

*
Popularny

Co ja słyszę, co ja widzę, Ludzie, po co robić taką bidę? Dajcie sobie po plusiku, A ja pójdę zrobić siku. Bo gdy czytam wypociny, Rzyga ze mną połowa rodziny. Skończcie wasze rymowanie, Weźcie się za rysowanie. Zwłaszcza gdy talentu braknie, Nie ma po co siedzieć w bagnie. Jeden z drugim się dissuje, a kapitan - TEMPE CHU**. Dał ripostę znowu ciętą, i pomachał szybko ręką. I ja też już zaprzestaję, bo widzę, że rady nie daję. Po co moje Wam porady, po co wytykać swoje wady. Lepiej wrócić znów do pracy, A nie żądać lepszej płacy. A wy idźcie spać kochani, Bo jesteście najarani.
  • 8
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#43
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
Evi dojebał :d
  • 2

Dołączona grafika


#44
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Co ty słyszysz co ty widzisz ? Widzisz mistrza , mistrza widzisz : ) Wypociny to ty piszesz ja tu piszę ekstra teksty dla kumatych są te teksty. Jeden z drugim się dissuje ? :d ja tu tylko się lansuje :d Racje jedna tylko masz najarany idę spać . Piszę teksty po pijaku ty już robisz sobie smaku. Przykro chłopcze mi już ciebie pożałujesz będziesz w niebie. Ze mną się tak nie zadziera zrobisz napad na bankiera. Ja już patrzę jak to lata Każdy tobą pozamiata. Hej ripostę to ja walnę ty się schowaj tam za palmę. Kończę cię tu już poniżać evi już się mi podlizał. Hej plusików już uzbierał Już postawił im burgera :d Rady od początku już nie dajesz chyba będziesz mym lokajem. :d :) Dziękuje ; )
  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#45
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Ej kurde matoły, wrzucę was do stodoły i będzie tam dym i się skończy ten zje... diss ^^
  • 1

#46
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Przykro mi mój problemku Ale spać mi się chce przy twoim pisemku. Nie zadzieraj z koksem mi wyliżę dupe nawet kick-boxer. Kończę tą rymowanke bo widzę , że na kroczu masz małą plamke : (

Użytkownik Soulus edytował ten post 12 grudzień 2011 - 15:39

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#47
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
H... ci za to cwaniqu jeb.... myslisz ze jesteś lepszy w tym.. zart- kleisz durnia tymi wersami zjem cię niby chleb pieczony bo jesteś tępnym skurwysynem tej weny zapomniałeś jaki z ciebie pro raper bo nawet nie wiesz jak liroy ma na ciebie chrapke a ty drapiesz się po plecach i myślisz o mercedesach w dupie ci się po przewracało i w głowie się zjebało.. trochę szacunku kolego do starszego mów szczerze i otwarcie bo potem w kablach będziesz miał zwarcie !.

Użytkownik PaN PrObLeM edytował ten post 12 grudzień 2011 - 18:17

  • 0

#48
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Oj mój kolego miły wszyscy się domyślili. Chrapki na rymy ty nie masz będzie wylew cały we łzach. Skończ z tą zabawą Bo jak czytam to co ty piszesz to robi mi się mdławo . Nie mam co się z tobą kłócić Na twojej głowie robi się kogucik. Idz graj w swoje gierki które się zwą bierki. Mi się to podoba w tej dziedzinie każdy mówi na ciebie robak. Mnie może każdy obrażać Za jakiegoś idiotycznego gówniarza. Mam do ciebie mówić szczerze i otwarcie ? Więc to jest na ciebie wielkie natarcie. A wróciwszy do wersu o gówniarzach Mam ich za niezłego figlarza. Śmieję się ostro z tych wyrazów Uważam ich za niezłych bramkarzów próbują bronić wszystkie moje ciosy Niestety takie są ich okropne losy. Kończę się na tobie wyżywać Siemanko problem idź się uczyć układać tekstów mówię ci bywaj ! ; )

Użytkownik Soulus edytował ten post 12 grudzień 2011 - 19:20

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#49
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Mówiłeś że kończysz z zabawą a nadal kleisz dałna wraz ze swoją sławą hmm bodajże jesteś narkomanem chyba słyszałem że ostro dajesz kłamiesz tymi zapiskami Już dziewczynka zapałkami jest lepsza Mówisz że muszę się uczyć układać a ty klocki lego w domu rozwalasz chwalisz się tymi słowami jestem pewny że kiedyś ktoś cię powali a ty padniesz na kolana i przeprosisz mnie jako pana I co ty na to Hejtrze jesteś cienki na tej scenie dziś moje dzikie plącze i zatańczę z tb brutalnie Będziesz jak małe dziecko w wannie które płacze i krzyczy "ja chcę ssać i będziesz pałę lizał nam !...
  • 1

#50
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Skończyć z tą zabawą ? Zrobiło ci się chyba dusznawo ^^ Każdy się ulotnił kiedy przeczytał moje teksty Każdego zniszczyłem widzisz jakie są tego efekty. Narkomanem jestem ? Dobry żart Każdy lubi zapalić więc zostaw już to gracz. Jestem hejterem ? Tak mnie nazywasz Powiedz jestem twoim mistrzem cóż bywa: ) Dziewczyna z zapałkami ? Dobre teksty masz Jak czytam te wypociny to każdemu leci z oczu płacz :/ Klockami lego bawiłem się gdy byłem mały Przykro mi , że w tym wieku jedynie sięgałeś do pały :/ Padne na kolana ? Przykro mi , że się powtarzam Ale po takim tekście wpadam do cmentarza Takie coś możesz czytać swoim dzieciom Może teraz ktoś takie gówno przetnie zamiecią Zatańczysz dla mnie brutalnie ? Idź na rurę chętnie popatrzę Małe dziecko w wannie ? przykro mi waćpanie ale twoje pojęcie , które zwie się dissem wsadź sobie w dupę razem z długopisem : ) A w wannie to ty możesz mi dupę jedynie wylizać bo mi to kurw. już ci się nie uda podlizać ; ) Masz problem sorka za te przekleństwa , ale sie nic nie rymowało :d
  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#51
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
1amm - jednym słowem zajebiste
  • 0
Dołączona grafika

#52
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Co za huj... ciekawostka jesteś numer 1 w gazecie polska piszą różne bajery i teksty jaki soulus jest niegrzeczny Wiesz co o tobie mówią w radiu jesteś cienki kozak zegarków Może nie jestem lepszy w takich tekstach ale na pewno zamieci cię śnieg w listopadowych wierszach Ja poeta i hip-hopowiec ty gówniarz z małej wioski Opowieści jakieś szmery dziś soulus jest krytykiem swej klęski Przepraszam za moją głupotę ale taka prawda że ku... nie należysz do tych lepszych i tu właśnie ta zmyłka, że Ja Pan Problem Zrobiłem z ciebie kogiel mogiel ^^
  • 2

#53
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Że się tak wtrącę, Rymy 1amm, Evidenca, Mtk i Zryciałego są miooodzio xD

Użytkownik Tomasek edytował ten post 13 grudzień 2011 - 17:50

  • 1

#54
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

*
Popularny

Ej dobra to jest bez sensu Od teraz nie macie tu wstępu Pisać tekstów nie umiecie A dalej piszecie, ode mnie rada Omijajcie ten temat z dala Nie o to tu chodzi Żeby ludzie czytali I się tylko śmiali Choć w tym momencie Nie powinno być im śmiesznie Wasze teksty są po prostu kaleczne Myślicie, że dobrze nawijacie A prawda taka, że nawet flow nie macie Soulus i Problem weźcie sobie to do serca Dla Was po prostu, nie ma tu miejsca Teraz możecie, dać mi coś na tace Bo Mario znowu, pokazał Wam klasę
  • 5

#55
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Ach wy dzieci nie wyżyte, nie widzicie co tu wyryte? Kącik poezji to nie błachostka, a przez was zrobiła się drobnostka. Niestety mój umysł już wyczerpany, waszymi tekstami wciąż nękany, myśli się plączą - co by odpisać? Jaki syf wam dzisiaj zapisać? Jadnak słowa tu nie mają znaczenia, bo i tak nie macie nic do powiedzenia, wasza pseudo-poezja to żadna proza, jedyne co można powiedzieć - O, zgroza! Więc bardzo proszę - panie drogie, zaprzestać to pieprzenie srogie!
  • 1
.

#56
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Mario bez sensu jesteś ty! Gdy cię cisnę słyszę wielki ryk. Tak to się możesz zabawiać z jakiś dzieckiem. Ze mną tak wam łatwo koksy nie pójdzie Więc się troche zaangażujcię . Możecie mnie kopać i wyzywać Musicie troche rymów dokupywać Cóż bywa . Taka wasza rola aktora i tak uważam was po kolei za amatora. Śmiali ? Wyzywali ,czytali Po tym wszystkim będziemy banowani . We 2 osoby się zgadali Co to jest jakaś spółka brzydali ? Będziecie ponownie się angażowali Będziecie się ze mną boxowali Ale po tym wszystkim będziecie poobijani. Cóż tu pisać znów mam ? Władzy i tak tu nie posiadam. Dadzą wam po plusku może po dwóch Po czytaniu waszych wypocin boli mnie brzuch :/ Bać się was ? Wolne żarty każdy z was jest uparty. Nie pojmiecie tego , że we dwóch nawet nie ogarniecie rymu mistrzowskiego Wasze wypociny można wziąść do rymu dziecięcego . Nie mam po co już się z wami kłócić Potem wam trochę rymów mógłbym podrzucić . Siema i chu. mnie obchodzi co powiedzieli ci dwaj Bo tak na prawdę to nigdy się nie będę ich bał ! ; )
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#57
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
O mój drogi o mój drogi dziś pokaże moje progi za bardzo tym się przejąłeś żeby pokazać swoje rogi pokazałeś na co cię stać, nic z tego ku... jego mać Teraz pokaże moje teksty że wygaśniecie z tej klęski Mówisz że nie ma dla nas miejsca, ale sam się pojawiłeś i też bez serca Ja tu ćwiczę chęć pisania a ty robisz z siebie jaja (haha) Mario weź się nie wp... swoje sprawy ja tu soulusem kręcę ważne chwile prawdy i co ty na to wielki panie dziś robisz sobie z mózgu pranie i tak jeszcze cię kiedyś zjadę ale teraz pokażę zrytemu co to naprawdę jest świat, i powiedz to jemu że ma wejść na forum i odpowiedź da .. Więc co do pana, rymy z google pisałeś i chyba też przy tym się starałeś żeby wyjść na mądrego w treści "Zrytego" hmm powiem także tobie szczerze nie pasujesz do tego dobrego może i takie rymy moje , są wbrew tobie naprawdę ci powiem Opowiem Tobie bajeczkę pod tytułem "nie rób h.. z wora" bo masz ryj podobny do kondona przepraszam za moją obrazę ale wam wszystkim pokażę na co mnie stać i w górę ręce ci którzy są ze mną żeby wybić ich z forum wkrótce tego utworu ! Pozdrawiam Ładne panie ^^

Użytkownik PaN PrObLeM edytował ten post 14 grudzień 2011 - 08:58

  • 2

#58
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

"nie rób h.. z wora" bo masz ryj podobny do kondona


^^ Nie no Problem widac jakis progress jest! :d dobrzee tak trzymaj :)
  • 0
Dołączona grafika

#59
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Co jest chłopcy i dziewczyny czyżby chyba pomysły się skończyły najlepiej zostawić po nich jakieś drobnostki żeby ktoś wszedł i zobaczył okropności na kąciku pełen wrażeń, ja Problem i 1000 na ręku skażeń Coś mi się pomyliło, głowa boli Dużo wódki we krwi, to chyba sen ej ziom weź coś zrób bo pójdziemy w klub i rozkręcimy go w h.. :p
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych