Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Grupa C vs Grupa E


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Gość_N00b joHHny_*

Gość_N00b joHHny_*
  • Grupa: Gość
Proszę o ustalenie daty i godziny kiedy chcecie zagrać.(Macie się dogadać miedzy sobą 1 drużyna z 2 drużyna).
Macie na to 5 dni jeżeli w ciągu 5 dni nie ustalicie terminu sam wam podam kiedy mi odpowiada.
Zachęcam też do przeczytania nowych zasad turnieju http://n00bs.pl/turn...ady-t27639.html.

Pozdrawiam

#2
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Rozmawialiśmy razem z JoHHny'm i doszliśmy do wniosku, że pasuje nam Niedziela, 11 Grudnia, godzina 20.00. Może być również inny dzień roboczy, byle nie 16/17.
  • 0

#3
Gość_N00b joHHny_*

Gość_N00b joHHny_*
  • Grupa: Gość
MINĘŁO 10 DNI ,A JA DALEJ NIE WIDZĘ TERMINU... JEŻELI WY MACIE KURW% TO W DUPIE TO JA TEŻ BĘDĘ MIAŁ MACIE JESZCZE 1 DZIEŃ NA USTALENIE TERMINU JEŻELI NIE BĘDZIE ON PODANY DO JUTRA DO GODZINY 20:30 JA USTALĘ TERMIN W KTÓRYM BĘDZIECIE MUSIELI SIĘ WSTAWIĆ JEŻELI SIĘ NIE WSTAWICIE TO W/O I BĘDĄ Z TEGO WYCIĄGNIĘTE KONSEKWENCJE

#4
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22
information.png Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

Dodano nowy post:

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

Serwery n00bs.plSprawy sieciTurnieje3on3

do:

Serwery n00bs.plSprawy sieciTurniejeArchiwum


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych