Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Dofus !

Gra zabawa ;)

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Witam was założyłem ten temat z 1 prostego powodu . Dofus ! Jest to gra MMORPG przez internet . Trzebą ją obowiązkowo ściągnąć . Jeśli ktoś gra, planuje grać proszę o pisanie w tym temacie . Jak ktoś ma postać /postacie niech poda : name,lvl,świat,profesja,ile gra itp itd.Jeśli ktoś chcę może zamieścić także ss'a postaci ; ) Gra polega na : -Expieniu -Pvp (Player versus player ) -Pvm (Player versus monster) - Zakładaniu gildi -Ulepszaniu profesji - I wiele , wiele innych ! Ja osobiście mam postać na świecie :Rosal , gram postacią o nazwie Iod's. W grze jest 14 postaci którymi można grać : ) Gra jest oczywiście bezpłatna ,lecz kto chcę może zakupić Premium; ) Gram w tą gre od wczoraj kolega mnie wciągnął , lecz nie mam za dużo czasu na granie; ) Osobiście mam 10 lvl ; )
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#2
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
czyli sprawa jasne.. olałeś csa co napisałeś w temacie "koniec:(" dla tego czegoś, brawo ^^
  • 0
Dołączona grafika

#3
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
ABS Ogarze ty mój ^^ To , że gram w tą gierke od czasu do czasu bo powiem ci , że poświęciłem na nią od wczoraj z 1,3 h to nie opuściłem cs'a ; ) Teraz poprawie oceny i znowu wróce i będę maniaczył ; )
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#4
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
o Soulus ty zasrańcu ^^ specjalnie taki temat dałeś o opuszczeniu COD'a a teraz jakąś pieprzoną grę grasz nie ładnie tak ; P , a te oceny to chyba wymówka co ? ;> bo ja ci nie wierze :d Powiedz że chcesz grać z swoim przyjacielem w gierkę. MASZ GRAĆ W CS czaisz^^
  • 0

#5
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Nie ogarniam was moje życie ma polegać tylko na cs'ie ? Pograć nie można ? Ja pisałem , że nie mogę grać przez 2 miesiące , ale jak już pisałem na sb do niektórych mam szansę na poprawę z fizyki i jak poprawie to wrócę : ) Cierpliwości , a na tą gre nie mam kary , bo pewnie niektórzy też tak mają , że rodzice nie lubią jak dziecko gra w "zabijanie kolesi" prawie cały dzień; ) , a ta gierka jest dla odprężenia kiedy nie moge grać w cs'a : ) PS ; tą gre znam już z 2 miechy , ale gram z przerwami : )
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#6
szymoner

szymoner
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 2
  • Nick steam: Szymoner™
  • Steam ID: 0:0:24779329
Grafem w to po 10 minutach każdemu się znudzi .
  • 0
Dołączona grafika





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gra, zabawa, ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych