Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Widzę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Witam ^^

Może zacznę od tego dlaczego nie jestem opiekunem :d Historia dobrego planu dobiegła końca po akcji z 1amm... Każdy z was wie jak się to zakończyło i popłakałem się, nie mogłem dalej funkcjonować w tej randze... nie mogłem współpracować z kimś... zresztą już to przebolałem więc nie będę wracać do tego tematu... Jednak muszę poruszyć na temat technicznego ... Tak walczyliście o niego a z tego co widzę to tylko Zryty coś robi ;) A jak robi to ten 2 to myślę że 1/4 ;) Zresztą nie będę się bawić w detektywa...

Następnie chciałbym poruszyć sprawę o SA :) Panowie ;) Miejcie JAJA :p Każdy ma tak jakby swój serwer o który powinien dbać i ROZKRĘCAĆ i każdy serwer da się rozkręcić potrzebne są do tego 2 osoby ( admini ), Znajdujcie talenty i werbujcie- zapraszając na steam gadając z nimi itp, głównie chodzi mi o nowego admina... Zapraszajcie znajomych spamujcie im co 15 min i tyle ważną uwagą jest to by nie zabierać innym ludzi czyli np Slotki widząc mnie na AIM/AWP zaprasza na TP róbcie to z głową... Poza tym SA ma władzę nad Adminami :) Ich też spamujcie z nimi też gadajcie, dogadajcie się żeby pomógł rozkręcić serwer ;) Nie macie znajomych ? Więc ... Wchodzicie sobie na serwer PL jakiś w miarę znany gracie 20 min i zapraszacie jakiś ogarniętych ludzi a później ich zapraszacie na n00bs ;) Ciężko ? Jakiś problem ? Pytania ? Nie ? Dziękuje

Następnie chciałbym poruszyć waszą ulubioną stronę forum- SB
Od dawna zauważyłem, że
Dołączona grafika

Ludzie wolą siedzieć na SB ( na forum ) niż grać... Dlaczego ? Bo na forum jest ciekawiej ;) Nie wiem jak u was kiedyś ale dla mnie jak jeszcze miałem swoją sieć SB służyło do tego by się przywitać i czasem pogadać o 2 w nocy, albo od tego by jakiś user napisał "czit na serwie" a teraz ludzie się ścigają o głupią topkę na forum by być fajnym siedzą i napie*** o hooy wie czym a później jest płacz że serwery są puste jakby te osoby co są na forum zazwyczaj z 10 poszło na serwer każdy na jaki by chciał i jazda z rozkręcaniem to było by elegancko... n00bs to nie tylko forum ale też serwery które czekają na was aż się nimi zajmiecie czy tam zaopiekujecie ...

Następnie chciałbym poruszyć temat pewnego UB: http://n00bs.pl/ban-...yua-t27950.html
Rozumiem serwery są puste trzeba ludzi ... Ale ... nie takich ... Trochę szacunku do Admina i nie bądźmy zdesperowani :) Nie długo to pozwolicie na każdy burdel byle by zapełnić serwer ... Co było śmieszne to że dostał UB ;) Rozumiem Saleta napisał że popełnił z długością bana co się dziwie bo sam na taki okres bany wlepiałem za bycie takim bezczelnym jakim okazał się pan proszący o UB ;) Administracja powinna skrócić kare mu do 3-4 dni a nie dawać UB by każdy mógł zobaczyć że można nam skakać po głowach ;] Pamiętajcie że jesteśmy potęgą

Kolejnym tematem moich wypocin będzie:
Dołączona grafika

Tak wiem czepiam się, ale wiele razy było mówione że takie tagi to ... nie powinny być... Następnie Evi zwrócił uwagę po raz hooy wie który a Slotki na to że tagi i tak będą ( nie ważne co powiesz ) SZANUJCIE się nawzajem ... Szczególnie że ktoś ważny dla tej sieci miał takie same zdanie co evi mowa tu oczywiście o xanacie ... SZANUJCIE prace innych bo to jest smutne proszę was ... nie mam zamiaru się tu spinać i prawić wam kazania ale poszanujcie w końcu pracę innych a wasza praca później będzie tak samo przyjęta...

Kochana Administracjo pilnujcie porządku... Jesteście Czerwoni najwyżsi wielcy wodzowie n00bsów ;) Wasze zdanie jest ostateczne, nie pozwalajcie burzyć co wasi przodkowie budowali :)

chciałbym z miejsca podziękować Zrytemu i eviemu - good joB

Do napisania kiedyś tam ...

Na zawsze z wami :*

ave n00bs
  • 4
Dołączona grafika

#2
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
co do kręcenia codziennie ono odbywa się o godzinie 18 i prawie zawsze jest full na TP a potem na AIM. jeżeli chodzi o UB to w moim mniemaniu kolega dostał go słusznie po pierwsze napisał odwołanie w którym wyraził skruchę za swoje czyny i przeprosił admina który dał mu bana. Co do tagów to moderatorzy są od tego by dawać warny osobą które dają takie tagi ^^
  • 2
Dołączona grafika

#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

Każdy z was wie jak się to zakończyło i popłakałem się


<3 :)

Co do Sb i forum to dzieje sie tak dlatego, ze jest grupa uzytkownikow, ktorzy nie graja albo graja bardzo rzadko a tematy / posty / shouty pisza all day all night :d

Z kreceniem serverow jest troche lepiej ale dalej miernie ^^

o tagi niech dbaja moderatorzy w koncu od tego są :)

to tyle ode mnie :p
  • 2
Dołączona grafika

#4
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
zalozcie limit pisania wiadomosci / dzien na SB to nie bedzie bezsensownego pisania wtedy zaczna grać ^^
  • 0
Dołączona grafika

#5
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
I proponuje usunąć top5 shoutersów ^^
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#6
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
nawet jak usuniemy top 5 shoutersów to nic to nie da ^^ Oni po prostu lubią ze sobą pisać i pewnie już nawet nie zwracają uwagi na tą topkę :d
  • 0
Dołączona grafika

#7
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
No to wyłączyć sb ^^
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#8
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Nie skomentuje tematu, ponieważ padło by tu jedno niecenzuralne słowo, aczkolwiek bardzo wymowne. Ale powiem tylko 1 rzecz: Osobiście nie zawsze mam czas i możliwości (słabe łącze, brak steam) by grać, więc dlatego siedzę na forum, po za tym ludzie mają inne zajęcia. Ja dla przykładu piszę na sb np. przy robieniu jakiś prac domowych. I jeszcze jedno, twój najazd na firsta nie jest uzasadniony. Po za tym złamałeś 2-krotnie zasadę o której zawsze ci przypominałem - pogratulować...
  • 1
.

#9
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Zostałeś Opiekunem Serwerów właśnie przez to, że potrafisz tak pisać i dopiero teraz widać, że to nie był dobry wybór.
Piszesz w tym wątku pięknie o tym kto za co odpowiada, jak zapraszać ludzi i za to admini/SA mają odpowiadać, ale dlaczego nie robiłeś tego będąc Opiekunem?
Nie piszę tego wrogo, jednak fakt pozostaje faktem, że zająłeś się wtedy sprawami technicznymi bardziej, niż kwestią kręcenia serwerów i pilnowania adminów, a teraz wytykasz błędy, które popełniłeś - to co najmniej nie na miejscu.

Dalej w kwestii SB, jego blokady, nadużywania. Zryty już wyjaśnił, że niestety nie wszyscy mamy dostatecznie dużo czasu, czy możliwości by grać, więc nie widzę powodu by blokować cokolwiek. Co więcej - dzięki SB poznaliśmy wielu graczy lepiej, niż można by zrobić to poprzez czat na serwerze. Dlaczego blokować coś, co zacieśnia więzy między członkami sieci? ^^
I komentując dosyć prosto:

n00bs to nie tylko forum ale też serwery które czekają na was aż się nimi zajmiecie czy tam zaopiekujecie ...

życie to nie tylko CS - czasem trzeba zrobić biceps czy klatę, więc dlaczego blokować doggy'emu dostęp do rozmów? :d

Co do bana to po jednej z wypowiedzi słodziaka powinien być chyba przedłużony? Skoro ktoś gra na aktywnym banie to chyba już precedens był i nie skończyło się to dobrze. Osobiście nie miałem czasu przyglądać się tamtej sprawie, ale przyznaję, że chyba został popełniony pewien błąd.

Niestety, ale:

Wasze zdanie jest ostateczne, nie pozwalajcie burzyć co wasi przodkowie budowali ../public/style_emoticons/default/smile.png

To właśnie błędy i pobłażliwość "przodków" uczyniła to co teraz mamy. Pozwalano kiedyś na zbyt wiele i niektórym ciężko przestawić się na nowe zasady współżycia w sieci, nie opierające się na seksualnych aluzjach, czy tanich wulgarnych żartach.
  • 3

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#10
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Mnie również nie podoba się to co się tu dzieje ^^ Usuneliście mój temat z "odejściem", z dupy dostałem ostatnio warna (na szczęście bez PO). Ogólnie wszyscy mają w dupie, wolą siedzieć na SB niż ogarniać serwery. Dziś pograłem trochę na dd2 bo miałem okazję i jedynego Fabia tam przez długi czas spotkałem :d
  • -1
AESTHETICS

#11
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Usuniecie shouboxa - zobaczycie o wiele mniej ludzi na forum ; ) Ale jednak trzeba wprowadzić np 50 shoutow na dzien ; )
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#12
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Więcej zakazów! Jak najwięcej! około 1:30
  • 3
.

#13
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych