Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Pomysł na rozreklamowanie serwerów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#1
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Witam. Wpadłem na taki pomysł, żeby każdy admin jakiegokolwiek serwera zrobił raz w miesiącu 10 reklam. Powstałby specjalny temat/dział, w którym admini dawaliby linki do swoich reklam. Byłby to jego comiesięczny obowiązek. Mamy tylu adminów, że być może graczy by przybyło. W przypadku nie zrobienia tych reklam, dana osoba dostawałaby ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia-strata admina. Ps. W przypadku kandydujących do admina jakiegoś serwera, proponuję dodać do wzoru miejsce na reklamy. Powinno ich być 5. Tyle. Edit: Przepraszam za zły dział, proszę moda o przeniesienie :)

Użytkownik maQ. edytował ten post 06 styczeń 2012 - 09:40

  • 0
Dołączona grafika

#2
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
O czymś podobnym nie było już mowy ? Może nie głupi pomysł, ale wątpię aby został zrealizowany.
  • 0
Dołączona grafika

#3
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
już tak robilismy i graczy nie przybywało ale można sprobować a co do reklam adminow to nie kazdy znajdzie czas zrobic te 10 reklam
  • 0
Dołączona grafika

#4
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
10 reklam 5min roboty, więc jakim cudem nie znajdzie się na to czas? Prędzej chęci zabraknie :)
  • 0
Dołączona grafika

#5
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

Forum n00bs.plSprawy forumPropozycje

do:

Serwery n00bs.plSprawy sieciOgólnie.


  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#6
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
no ja juz Ci moge powiedzieć teraz ze nie bede robił tych reklam :)
  • 0
Dołączona grafika

#7
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Bo tak Cię obchodzi sieć. Nie chce Ci się robić reklam, bo masz to gdzieś. Potrzeba nam więcej takich adminów!
  • 0
Dołączona grafika

#8
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
sorry maQ, ale podzielam zdanie padasza, wymuszanie nie przynosi nic dobrego, a sam nie mam zamiaru tych reklam dodawać...
  • 0
.

#9
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Ja też nie będę robił. I znając życie nie zrobi tego 3/4 adminów. Nie zmusisz nikogo do pracy, jeżeli on nie chce tego zrobić. Tyle
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#10
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
no cóż, bez waszych chęci ta sieć albo będzie stać pusta, albo się rozpadnie. Co pomysł, to odrzucony. A dlaczego? Bo nikomu się nie chce, wszyscy mają wyjebane. Róbta co chceta :). No ale cóż, ja sobie do zarzucenia nic nie mam, staram się pomóc sieci bez dostępu do komputera. Trzeba chociaż odrobinę wysiłku żeby coś się stało. Samo nic z siebie się nie zrobi.

Użytkownik maQ. edytował ten post 06 styczeń 2012 - 11:18

  • 0
Dołączona grafika

#11
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

Co pomysł, to odrzucony. A dlaczego? Bo nikomu się nie chce, wszyscy mają wyjebane.


I tu się mylisz! Oskarżasz nas o brak zaangażowania, a sam co robisz? tylko jęczysz, że jest źle. Idź na serwer pokręć trochę! Chcesz robić reklamy to rób! Każdy inaczej chce przyciągnąć graczy. Jeden reklamami, a inny uważa to za durny pomysł i woli posiedzieć na serwie, albo chociażby daje te klasy premium na CoD. Nie warto ludzi zmuszać do robienia czegoś wbrew ich opinii, można ich zmusić do robienia czegoś, ale jak chcą coś inaczej zrobić to czemu nie? A grożenie stratą admina to już w ogóle pomysł do dupy, bo w efekcie sami cziterzy zostaną na serwerach!
  • 1
.

#12
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
przepraszam, ale kurwa reklamowanie się na innych forach csa jest dla mnie trochę "chorę i bez celu?" niech mi ktoś powie, kto z naszych użytkowników skorzystał kiedyś z serwerów co ludzie reklamują w tym dziale ... ja nigdy nie chodzę po takim czymś.. nie lepiej reklamować tam gdzie mamy swoje profile, "pacz" facebook, nasza-klasa, jakieś gry online typu ogame, travian, plemiona, czasem jak gramy w inne gry typu WoW, LoL.. te portale i gry również mają swoje fora. Czemu nie tam reklamować?! Sam mam wpisane w profilu na FB nasz serwer TP i ogólnie stronkę n00bs.pl.. Nie którzy mi w szkole zwrócili na to uwagę, więc jakby nie patrzeć, też się na to Paczy ;O... spróbujmy takiej metody, a nie reklamować się na forach csa gdzie ludzie mają swoje serwery, swoich znajomych.. wiadomo że tacy nie opuszczą swojej serwerowni dla jakiejś innej.
  • 2
Dołączona grafika

#13
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Panowie, trochę kultury, dobrze? :) Czekam na dowody, statystyki, cokolwiek takiego, co potwierdzi słuszność reklamowania się na innych forach. Czy przynosi to skutki wymierne do wkładu włożonego w taką reklamę. Bo mnie osobiście nigdy to nie przekonywało.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#14
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
po 1 gdzie wy tu widzicie, że ten pomysł karze reklamować TYLKO na innych forach cs'owych? Bo ja tu tego nie widzę. Zryty, jakbyś czytał moje posty może byś się domyślił, że nie mam dostępu do komputera. Czy swoimi pomysłami, które tu wysuwam, jęczę, że jest źle? Nawet bez dostępu do tego komputera staram się udzielać, brać udział w życiu forum. Wiadomo, że nie można nikogo zmuszać, ale czy macie lepsze pomysły? Czemu ich tedy nie wysuwacie? Co wam szkodzi zrobienie tych paru reklam? Czy to jest takie straszne? Wyobraźcie sobie, że ja po tych reklamach chodzę bardzo często, i nawet takie serwerownie jak rzeznia, elite zone, pomimo serwerów ciągłych na full robią reklamy. Ciężko? Zryty wracając do Ciebie, grając z dziesięcioma osobami z n00bs na przykładowym TP na 100% przybędzie nam graczy, od zmiany ip mamy tylu nowych graczy, że aż serwer stronki się wiesza.

Użytkownik maQ. edytował ten post 06 styczeń 2012 - 11:42

  • 0
Dołączona grafika

#15
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Może mają chęci, my jesteśmy n00bsy i może ich nie mamy. ;o... Większość osób robi tylko reklamy na innych forach csa, dlatego wspomniałem o czym innym w poprzednim poście.
  • 0
Dołączona grafika

#16
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ponawiam moją prośbę z poprzedniego posta. Jeśli nie jesteś adminem żadnej z większych sieci, mającej pełne serwery cały czas to nie wiesz wszystkie o niej. Admin nigdy nie powie Ci co przynosi efekty, na czym zarabia, czy jak prowadzi sieć, że tak dobrze się rozrasta. Nie wiesz tego, więc nie rzucaj słów na wiatr. Dopóki nie będę miał pewności, że te reklamy przynoszą duże zyski, nie nakażę nikomu ich robić.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#17
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Reklama jest ok. Pamiętam jak był temacik reklamowy, to robiliśmy przeszło 100 tematów. I powiem, że ludzie przez to wchodzą. Kiedy my reklamowaliśmy, to pamiętam, że były efekty. Sam jak zaczynałem to wpisałem w google "polski server cs 1.6" i kliknąłem kilka pierwszych wyników na ślepo. Podobało mi się, to grałem. Ale reklama na nic się nie zda, jak nikt nie będzie tam grał. Kto Ci wejdzie na pusty server? Nikt. I tu jest problem. Nie w reklamach. Musicie to w końcu zauważyć. Że gra w tym czasie na serverze w którym mógłbyś zrobić ileśtam reklam przyniesie w końcu lepszy efekt. Zamiast siedzieć na forum, trzeba po prostu wejść, pozapraszać, a ludzie wejdą. Takie moje zdanie.
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#18
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
godzik, sedno tkwi w tym, że setki graczy nie wzięło się za przeproszeniem z dupy. A że w innych sieciach takie reklamy to obowiązek, to najwidoczniej znak, że to coś daje.
  • 0
Dołączona grafika

#19
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
skad wiesz ze obowiazek? TurbO ja też wpisywałem cos podobnego w google bo nie bylo gdzie grac i kiedys wyskonczyła mi stronka gdzie byl ranking z serwerami a obok czy jest online czy nie i sprawdzałem po kolei :)
  • 0
Dołączona grafika

#20
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ja też przewiduję różne rzeczy, ale na gdybaniu nie będziemy opierać tej sieci :) Jak Turbo napisał: najpierw zapełnianie serwerów (chociaż minimalne), następnie reklamowanie. Dokładnie w tej kolejności, bo inaczej zaczniemy ludzi zniechęcać do naszej sieci.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych