Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Pomysł na rozreklamowanie serwerów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#21
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Dziękuję za wasze wypowiedzi, powodzenia w zapełnianiu serwerów. Do zamknięcia.
  • 0
Dołączona grafika

#22
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Nie zamykamy, rozmowa trwa nadal :) Przecież nie mamy tutaj pięciu aktywnych osób, z pewnością znajdą się w tym temacie jeszcze inne ciekawe wypowiedzi.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#23
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
maQ, robisz się chyba trochę jak Johhny z pewnego okresu istnienia n00bs. Byle jaki pomysł Ci do głowy przyjdzie to musisz go tu zaraz opisać, a nawet nie sprawdzisz, czy już kiedyś taki był. Nie wiem nawet, czy to nie sam Johhny proponował kiedyś taką formę reklamy serwerów, ale na pewno ktoś przed Tobą juz na to wpadł.
  • 0
Dołączona grafika

#24
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
wydaje mi sie, że juz lepiej zrzucic sie na wykupienie jakiegos wyroznienia gdzie prowadzony jest ranking serwerowni
  • 0
Dołączona grafika

#25
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
freak, to, że taki pomysł był to nie znaczy, że w przyszłości nie może zostać on zaakceptowany. A co do porównania do johhnego, mam pytanie. Lepiej zostawić tak jak jest, czy myśleć i proponować pomysły? Bo ja uważam, że lepiej jest coś robić, niż siedzieć bezczynnie, a że nie mam nic innego do roboty, bo jestem memberem, to myślę nad pomysłami, a to co wymyślę daję tutaj do rozważań. Źle robię?

Użytkownik maQ. edytował ten post 06 styczeń 2012 - 12:29

  • 1
Dołączona grafika

#26
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Również myślę, że robienie reklam nie przejdzie. To nie jest 5min maQ. Niektóre fora wymagają rejestracji także schodzi dłużej. Mi się wydaję, że boty wprowadzone na serwer może by coś pomogły. Był pisany temat odnośnie ich, niestety nie przeszedł.
  • 0
Dołączona grafika

#27
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Powiem to tak: na innym forum kiedyś kazałem coś tam robić na innych forach (powiedzmy swego rodzaju reklamę). 25 postów na dzień od każdego moderatora i innych zaangażowanych. Jednak wtedy zapewniłem, że jeśli ktoś nie wie, gdzie dodawać to ja udostępniam listę kilkuset (nie kilku, czy kilkudziesięciu) for na których można takie wpisy dodawać. Czyli wymagam, ale jednocześnie ułatwiam sprawę, sprowadzam zaangażowanie innych osób do minimum, tak by mogły coś zrobić w wolnej chwili. Mówisz: dodanie 10 reklam to 5 minut. Oczywiście, ale reklamy dodajemy tam, gdzie ich nie ma, a po tygodniu będzie już trudniej znaleźć takie fora, po miesiącu jeszcze trudniej, po 3 miesiącach - mission impossible :) @up No był, był, ale mnie tu nie lubicie to moje pomysły odrzucacie :)
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#28
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Ale w ten miesiąc dużo by by było reklam, na pewno by to nam nie zaszkodziło, ba pewnie i by pomogło.
  • 0
Dołączona grafika

#29
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

Dziękuję za wasze wypowiedzi, powodzenia w zapełnianiu serwerów.
Do zamknięcia.


No to gratuluję :) Najpierw chcesz kazać robić wszystkim reklamy. OK. Ale jak ktoś napisał, kto wejdzie na pusty serwer? Mówisz, że nie narzekasz? To po co płacz w cytacie? Nie chcesz pomóc w zapełnieniu serwerów? To po co wysuwasz jakiekolwiek pomysły? Bo tego nie rozumiem?
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#30
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Wiesz co to jest stosunek praca/efekt? Nie lepiej poszukać rozwiązania, które da lepszy rezultat? Reklamy były już wałkowane i coraz mniej osób je popiera. Efektywność reklam? wystarczy spojrzeć w ten temat: http://n00bs.pl/skad...eci-t26975.html Zrozumcie, że najważniejsze to wołać cały steam na serwer i kręcić. I trzeba ogarnąć dezerterów co grają tylko jebane mixy albo na innych serwerach ciągle siedzą!
  • 0
.

#31
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
evidence nie będę odpowiadał na twoje durne zaczepki, bo jeszcze warna dostanę. Kulturalnie prowadzimy dyskusję, a Ty musisz mi tu z japą wjeżdżać. Póki co to zauważ, że nie mam dostępu do komputera i staram się dawać pomysły, być aktywnym na forum. Źle? A to co tam wkleiłeś w cytacie, wyobraź sobie płaczem nie jest, bo skoro na 6 osób tylko ja jestem za, to już wiadomo, że pomysł do odrzucenia. Zryty, oczywiście, mówisz całą prawdę, ale jeśli te reklemy będą robione, to zdwoimy efekt, i ludzi będzie przybywać

Użytkownik maQ. edytował ten post 06 styczeń 2012 - 13:31

  • 0
Dołączona grafika

#32
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
ja też nie będę robił tych reklam na pewno :)


no cóż, bez waszych chęci ta sieć albo będzie stać pusta, albo się rozpadnie. Bo nikomu się nie chce, wszyscy mają wyjebane.


Nie każdy ma czas na takie pierdoły ja tam osobiście wolą pograć te 20 min dłużej niż spamować po innych forach gdzie ten temat z reklamą nie będzie dłużej niż kilka godzin ... :)

Częściej siedź na serwerze to na pewno się nie rozpadnie :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#33
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Dobra, ja wyjaśniam: do rozpadu nam jeszcze baaaardzo daleko :) Ale to tylko taka mała dygresja xD
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#34
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@ godzik no wiadomo że daleko :) ale jak już to zostało poruszone to trzeba było coś dodać od siebie :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#35
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Godzik przy okazji tej dygresji pościk się nabije c'nie? :) A wracając do tematu, zrozumcie, ja nie chcę źle dla forum, dlatego wyjeżdżam z pomysłami i podaje je do dyskusji. Uwierzcie, pomógłbym wam z tzn. kręceniem, ale nie mam dostępu do komputera, siedzę na smartfonie. I evidence takimi postami mnie nie zniechęcisz. Dalej będę słał pomysły, nawet pomimo twojej jakże mało znaczącej niechęci. Slotki, wiadomo, trzeba duuuużo grać, ale ta powiedzmy 1 reklama dziennie przez nawet połowę adminów to już będzie coś :)
  • 0
Dołączona grafika

#36
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

Zryty, oczywiście, mówisz całą prawdę, ale jeśli te reklemy będą robione, to zdwoimy efekt, i ludzi będzie przybywać


Ale czy ty nie zrozumiałeś co napisałem? Te reklamy nie przynoszą wymiernych efektów do nakładu pracy!
  • 1
.

#37
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
No wiadomo że się po spamuje przy okazji :wallbash: może i nie zaszkodzi :) ale jak dla mnie to nie ma sensu :) zauważ jak jest u nas wchodzi gość robi reklamę i moderatorzy do godziny ją usuwają :) więc najlepiej po prostu grać grac i jeszcze raz grać :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#38
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Zryty pamiętaj REKLAMY REKLAMY REKLAMY, bez tego nie ma ludzi na serwach więc REKLAMY REKLAMY REKLAMY, a admini się opierdalają zamiast robić REKLAMY REKLAMY REKLAMY i płaczą ludzie, że mało ludzi na serwach więc trzeba zrobić REKLAMY REKLAMY REKLAMY, więc gdy w grę wchodzą REKLAMY REKLAMY REKLAMY nakład pracy co do efektów ma małe znaczenie! :)
  • 1
Dołączona grafika

#39
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
freaku jak masz błyszczeć takimi tekstami, to lepiej zamilknij, bo ani nie wnoszą nic do tematu, ani nie są zabawowe. Zryty, zrozumiałem Cię bardzo dobrze, wiem, że efekt na pewno nie jest taki, jaki wszyscy oczekują, ale tak jak mówiłem, chociaż 1 reklama dziennie przez każdego admina i na prawdę, ludzi będzie więcej :)

Użytkownik maQ. edytował ten post 06 styczeń 2012 - 13:59

  • 0
Dołączona grafika

#40
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Eeee tam, ja se nie nabijam postów. Mogę wejść w panel admina i dodać je ręcznie xD W każdym razie, dodawanie reklam pustych serwerów mija się z celem. Wyjdzie z tego więcej złego niż dobrego.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych