Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Telefon, t-mobile, abonament/mix.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Witam, zamierzam kupić sobie nowy telefon, ale jako, że dolarami się nie podcieram, wybrałem funkcjonalne urządzenie z androidem oraz WiFi jakim jest Samsung Galaxy mini S5570 KLIK. Jako, że Wy już pewnie jesteście obeznani w tych sprawach, mam kilka pytanek :p.
Po pierwsze, lepiej kupić na abonament czy w mixie?
Po drugie, jeśli już abonament, to skąd mam wiedzieć, że po jakimś czasie nie podniosą mi opłat, czy nie wyskoczą z rachunkami z kosmosu?
Po trzecie, jeśli mix, to na jakiej podstawie to działa? Jeśli wybiorę opcje "48 doładowań" po 50zł, to jest jakiś określony czas, w jakim doładować konto?(chodzi o to czy to jest jakaś umowa, np. na dwa lata i w tym czasie musze doładować telefon 48 razy, czy nie mam narzuconego/określonego czasu, w jakim moge to sobie doładowywać czyli np. 3 lata.)
No i ostatnie, ponieważ wiem, że kiedy kupujemy telefon w mixie, wystarczy im pokazać np. rachunek za prąd i wszystko jest ok, natomiast nie wiem jak to jest w przypadku abonamentu, czy trzeba im pokazać umowe o prace/dzieło, czy tak jak wyżej.
A no tak, jak zwykle o czymś zapomniałem, to jeszcze jedno, dlaczego oni tak namawiają do zakupu tego przez internet? Bo zauważyłem, że jak sie kupi przez neta to dają jakieś tam promocje typu 50% taniej przez 3 miesiące..

Z góry dziękuje za odpowiedzi :*


  • 0

kro15.gif


#2
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Jest tak Abonament- musisz być pełno letni następnie , pracujący , umowa o prace , śr zarobków itp , i czy jesteś w stanie płacić co miesiąc telefon. oczywiście w salonie , przez internet wystarczy dowód (tak moj kumpel mial" nie mogą podnieść opłat możesz zalozyc blokade którą masz np: 100 zł abonament i przekroczysz go blokuje ci konto , do zaplacenia rachunku , tylko na początku jest aktywacja , Mix- moim zdaniem lepszy ponieważ masz na np: 50 doładowań po 50 zł , i wiesz ile masz na koncie i tego nie przekroczysz np: ja w abonamencie miałem 50 zł a przychodziły po 500-700 zł rachunku za telefon. W abonamencie masz korzystniej ale jak wezniesz telefon w plusie masz warunki praktycznie te same co w mixie więc moim zdaniem lepszy jest mix , niz abonament co do zasady mixa masz 48 doładowan czyli 2 lata telefon , czy jakos tak:P czyli co miesiąc musisz ładować telefon w tej wysokosci ile masz wzięty , Przychodzą ci sms żebyś doładował konto takie przypominki:P Internet- Tak dawają takie lipne oferty ale to tylko bez przewodowe które się nie opłaca np: 5GB za 70 zł tylko mozesz wykorzystać jak przekroczysz to niech cie matka nie zabije :p przez 3 miesiące to jest lipa,
  • 0
Dołączona grafika

#3
Sylvester Alone

Sylvester Alone
  • Tylko przyszłość się liczy

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 694
  • Reputacja: 323
  • Gadu-Gadu 31156984
  • Nick steam: DiFReNT
  • Steam ID: 0:0:40308022
  • MiejscowośćHajnówka
Moja opinia... Walić T-Mobile Miałem problem z netem, zaszedłem do salonu i dostałem na kartce jakąś konfiguracje, które nie działała. Zadzwoniłem do tej miłej pani że nie działa to powiedziała że się odezwie. Przez cały dzisiejszy dzień dochodziłem jak to naprawić i mi się udało. Brak ciekawych telefonów, usług. Osobiście polecam ci Play lub Orange
  • 0
Dołączona grafika
Żeby grać dobrze musisz być wszędzie, bo gdy jesteś wszędzie nie ma cie nigdzie

#4
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP

Play lub Orange

No chyba niee
Lepszy play albo plus orange nie bierz za bata !
  • 0
Dołączona grafika

#5
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
A na ich stronie pisze tak, że jak bierzesz w mixie, to po prostu musisz doładować to przypuśćmy 48 razy i wtedy dopiero kończy sie umowa, nie pisze, że jest jakaś granica czasowa.
  • 0

kro15.gif


#6
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Nie nie pisze , ale jak pojdziesz po telefon to tu zonka zlapiesz :p ze jest limit czasowy jakim jest miesiąc :*
  • 0
Dołączona grafika

#7
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
To ja już wole abonament :p
  • 0

kro15.gif


#8
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
No to tak przede wszystkim to:

Abonament- musisz być pełno letni następnie , pracujący , umowa o prace , śr zarobków itp

Gówno prawda :p Ja mam umowę, która jest na moją mamę. Tak było wygodniej zrobić, a dodatkowo mam podpisane w t-mobile pełnomocnictwo, czyli decyduję o wszystkim co związane z numerem. Prosty układ.

Wybór sieci to już kwestia indywidualna, nie tak jak Difrent napisał. Każdy potrzebuje czegoś innego, przy czym każdy operator jest właściwie tak samo dobry. Grunt to trzymać się tego samego operatora przy kolejnych umowach, wtedy są dodatkowe profity.
No i ta pomoc w salonach: każdy salon działa indywidualnie. To, że wisi szyld T-mobile nie oznacza jeszcze, że operator za cokolwiek odpowiada. Jeśli nie ma w pobliżu salonu z kompetentnymi osobami to trzeba dzwonić na darmową infolinię i wszystko można załatwić :*

Tak czy inaczej nie pakuj się w mixy, abonament chociażby w teorii wypadał nieco gorzej niż mix, to w rzeczywistości na dłuższą metę jest opłacalniejszy.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#9
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
pomyśl w jakiej sieci masz najwięcej rodziny, znajomych z którymi największy kontakt utrzymujesz.Przynajmniej będziesz miał do nich taniej :p
  • 0
Dołączona grafika

#10
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Jutro, albo w piątek ide po telefonik. Wyboru już dokonałem i trudny on nie był, biorę na abonament. Dzięki za szybkie odpowiedzi. Zamykam :p
  • 0

kro15.gif


#11
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

kro15.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych