Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kolejne powroty, kolejni wielcy gracze...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Powrót (27 użytkowników oddało głos)

Czy zgadzasz się by SmakU ponownie został Opiekunem Serwerów

  1. Głosowano Tak (18 głosów [66.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 66.67%

  2. Nie (9 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

Głosuj

#1
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Administracja, a przynajmniej 2/3 administracji, zdecydowała o tym, że jednak brakuje nam tutaj jednej osoby, mianowicie Opiekuna Serwerów. Stąd uznaliśmy, że SmakU powinien wrócić w nasze szeregi. Liczę, że nikomu nie muszę przypominać o jego zaletach: pracowitości, odpowiedzialności, pomysłowości. One przysłaniają wszystkie mniejsze i większe wpadki, przynajmniej w naszym odczuciu. Rozumiemy jednak, że nie wszyscy w naszej sieci tak go postrzegają, nie każdy dobrze się zapatruje na jego powrót, dlatego postanowiliśmy stworzyć ten temat z ankietą. Powiedzmy, że głos administracji, tj. mój i ABS'a bo nie wiem co na to nup, mierzymy jako 15%. Pozostałe 85% należy do was, więc w zasadzie to od was zależy jego powrót na to stanowisko. Uprzedzę pytania: nie ma innej osoby na to stanowisko, na dzień dzisiejszy nie widzimy kandydata, który by się sprawdził w tej roli, stąd od wyniki tego tematu zależy czy będziemy mieli Opiekuna Serwerów, czy nie ;] Czas na głosowanie to najbliższy tydzień. W przyszłą niedzielę (22.01) temat zamkniemy i zobaczymy co z tego będzie. Nie wiem czy niedziela rano, czy kiedy, zależy jak będzie pasowało to zrobić.
  • 2

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#2
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Tak ja chcę żeby Smaku został bo pomaga innym także jestem na TAK
  • 0

#3
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
hm, Wiele mnie ze Smakiem poróżniło, mimo, że byliśmy wielkimi kumplami na poczatku i STRASZNIE BARDZO HIPER SUPER nie podoba mi się czasami zachowanie jego, ale cóż.. Jest pracowity i umie kręcić serwy jak mało kto, mimo, że aktualnie nie zbyt za Tobą Smaku przepadam to chciałbym żebyś wrócił i coś pokręcił tą sieć. ;]
  • 0
Dołączona grafika

#4
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
A ja jestem na nie ;] są ustalone reguły co do rezygnacji więc nie powinno się robić wyjątków dla nikogo :) bo skoro raz się odpuści to co z innymi potencjalnymi powrotami? Nie powinna mieć miejsca sytuacja, że są równi i równiejsi :)
  • 2
Dołączona grafikaDołączona grafika

#5
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Także jestem na nie, już nawet nie jestem w stanie zliczyć ile było tych rotacji. Jak dla mnie to za dużo, nie widzę cię jako opiekuna serwerów, a samo stanowisko jest w tym momencie ZBĘDNE! Jak tak bardzo chcecie to dajcie admina na serwerach, albo coś, ale bez przeginy...
  • 1
.

#6
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
ale Panowie... oczywiscie Smak ma wiele na sumieniu, tak jak i ja. Ale nie oszukujmy sie.... kto robi tyle co on? czy widzicie jakikolwiek steam na bl? Nie. ktos oglada dema? nie. Smak jest nam potrzebny
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#7
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@up ale konsekwencje należy ponieść ;] a to o czym napisałeś może równie dobrze teraz robić
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#8
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
A Ty Słotki robiłbyś bardzo dużo jako user ? ;] Po miesiący by Ci się znudziło :) Mogę dodać od siebie projekt Test na admina + postaram się rozkręcić co nie co + nowi użytkownicy + wsparacie finansowe + to co robiłem wcześniej
  • 0
Dołączona grafika

#9
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Wiesz dla chcącego nic trudnego ;] dalej uważam że administracja powinna traktować każdego tak samo :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#10
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Może i Smaku nie jest lubiany, może i większość nie darzy go nadmiernym szacunkiem, ale fakt jest taki, że robi wiele, a ktoś taki się przyda.
  • 0
Dołączona grafika

#11
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
HA...HA...po co ustalac jakiekolwiek zasady skoro sie ich nie trzymacie? ;] w ankiecie powinno byc inne pytanie. - "regulamin off?"
  • 1
Dołączona grafika

#12
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
o co chodzi z tym opiekunem serwerów wgle?? bo jak dla mnie to tylko kolorek na forum.. mamy przciez serv adminow od poszczególnych serwerów, więc po co globalny?
  • 1
Dołączona grafika

#13
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Hmm, administracji odchodzi dzięki temu połowa obowiązków. Nikt tu nie widzi ile pracy jest nawet przy tak małej sieci. Co do regulaminu: nie wciskajcie na siłę każdego w to. Raz jest, że tylko Ci co płaczą, raz jest, że wszyscy. Inna sprawa - gdzie macie to ustalenie? Nie widzę by administracja kiedykolwiek oficjalnie to uznała ;]
  • -4

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#14
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Co to tematu to chyba mam deja vu... :) pozostanę neutralny w tej kwestii. Ciesze się, że pUaczliwy wraca i niech znowu pajacuje :)

PS1

jak maQ zobaczy ten temat to nastąpi rewolucja memberów i godzik zostanie spalony na stosie :)

PS2

Co do regulaminu: nie wciskajcie na siłę każdego w to. Raz jest, że tylko Ci co płaczą, raz jest, że wszyscy.
Inna sprawa - gdzie macie to ustalenie? Nie widzę by administracja kiedykolwiek oficjalnie to uznała ;]


może i nie ustalała ale takie nicki jak diffrent, johny, maq chyba cos Ci mówią parówo? Zreszta z tego co pamietam to nieSmaczny juz tez raz mial kare :)
  • 0
Dołączona grafika

#15
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Może w końcu przestanę być czerwony ;]
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#16
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Przykro mi Smaku, ale dla mnie już za dużo razy odchodziłeś i wracałeś, ileż można ? Poza tym trochę sobie u mnie nachlapałeś ;]
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#17
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław

Inna sprawa - gdzie macie to ustalenie? Nie widzę by administracja kiedykolwiek oficjalnie to uznała :)

to po co robiłeś jakieś amnestie noworoczne skoro nie ma ustaleń ... weź zastanów się co piszesz ;]

jak wrócę z roboty to znajdę Ci ten temat z rezygnacjami :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#18
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
a niech sobie zostaje ponownie tym opiekunem, MW na to jak i zapewne reszta memberów, która musiała czekać (ja najdłużej czekałem przez Tą zasadę, nie dostałem admina) ;] Ogólnie, niech sobie zostaje, potem znowu odchodzi i znowu wraca ile sobie życzy, a administracja akceptuje. MW Skoro ja nie mogę nic od września zrobić, to zróbcie dla niego ten wyjątek, bo straci wszystko co pozytywne o tej sieci, i już na pewno nie będzie tu siedział, a skoro chcecie, żeby wrócił to znak, że wam zależy na rozwouj tej sieci. Skoro u mnie tego nie chcieliście widzieć (moich starań, dania takiego wyjątku jak Smakowi), to zauważcie to u niego ; ) Dzięki za all, ale nie mam nerwów na tą sieć, po prostu zbyt poważnie do każdej sieci podchodzę, a to tutaj jest niemożliwe. Mam nową sieć, a Smakowi dajcie n'tą szansę, bo mu się należy. Oczywiście, będę tu siedział czasami.

Użytkownik maQ. edytował ten post 13 styczeń 2012 - 07:41

  • -2
Dołączona grafika

#19
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
nie ma to jak szczytna postawa otumanionego społeczeństwa: MW ;]
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#20
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
nie ma to jak spam, nawet pisany przez moderatora. Good job ''nieotumaniony'' evidence!

Użytkownik maQ. edytował ten post 13 styczeń 2012 - 07:59

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych