Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kolejne powroty, kolejni wielcy gracze...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Powrót (27 użytkowników oddało głos)

Czy zgadzasz się by SmakU ponownie został Opiekunem Serwerów

  1. Głosowano Tak (18 głosów [66.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 66.67%

  2. Nie (9 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

Głosuj

#21
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
mimo iż smaku tyle razy odchodził i wracał to uprawnienia mu sie należą bo nawet za czasów jak on był i d2 było na starym ip to to d2 przynajmniej sie ładnie kreciło a to zasługa smaka chłopak sie zna na rzeczy i myśle że mimo jego błedów warto mu zaufać i dać te uprawnienia bo @palma : prawda mamy serv adminów ale serwery nadal jak sa puste tak nadal a jak smaku odzyska uprawnienia sie to może zmieni ? wiec moze jednak warto

Użytkownik aQQ edytował ten post 13 styczeń 2012 - 08:50

  • 2
Dołączona grafika

#22
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
hmmm ... Doszedłem do wniosku że nie chce opiekuna ... Widzę w tym temacie nie potrzebne spiny ;] Nie chce go teraz ... Ale chciałbym odzyskać go w najbliższym czasie ... Więc postanowiłem ... Napisać podanie o admina na okres próbny, czyli miesiąc ... W przeciągu tego miesiąca dam z siebie 200% by rozkręcić dd2... Jesli mi się nie uda odbierzecie mi wszelkie uprawnienia i tyle ... Jęsli mi sie uda będę mógł się ubiegać o Opiekuna Serwerów :) co wy na to ? Chciałbym pokazać wam jak bardzo mi zależy :) Dziękuje .

Użytkownik SmakU edytował ten post 13 styczeń 2012 - 09:00

  • 1
Dołączona grafika

#23
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
To dla godzika http://n00bs.pl/odch...rdo-t22510.html co do propozycji smaka. neutralny z przewagą na nie.. widzę tu pewnego rodzaju haczyk ..
  • 0
Dołączona grafika

#24
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
wsumie nawet lepszy pomysł niż opiekun zobaczymy jak w czasie próby bedziesz sie sprawował a następnie się podjemie decyzje jestem na tak
  • 0
Dołączona grafika

#25
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

widzę tu pewnego rodzaju haczyk ..


Ty wszędzie widzisz haczyk :d Nawet nie wiem w jakim sensie haczyk :d :p Z głosowania i tak wyszło by tak ;P Ja tym co są na NIE w tym temacie daje szanse na wygranie ;P
  • 0
Dołączona grafika

#26
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
A ja powiem, że smaku zasługuje na jeszcze jedną szansę i życzę mu powodzenia ;P Nic do chłopa nie mam. Myślę, że jego propozycja z rozkręceniem dd2 jest bdb :p
  • 0
Dołączona grafika

#27
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Dobra dobra Smaku d2 juz raz rozkrecil ale chyba zapominacie ze polowa tego sukcesu to sprawa Moniki, ktora grala wtedy caly czas razem z nim i przyciagala mnostwo graczy no bo przeciez "omg laska gra w csa moze zagadam na say i ... " Wiesz Grzesiu ze Cie naprawde lubie, jestes pozytywnym czlowiekiem i gra sie fajnie mixy , na serverze , gada itd. ale za kazdym razem jak pelnisz w tej sieci jakas wazniejsza funkcje niz admin to zaraz sa problemy. A to sie popłaczesz, a to sie obrazisz, a to sobie do innej sieci zwerbujesz stąd pare osob albo wrzucisz kolege na BLa, odchodzisz , wracasz i tak w kolko. To nie jest fajne. Chcesz krecic d2 to prosze bardzo ale nie wiem czy potrzebny Ci do tego admin albo opiekun. Rownie dobrze mozesz po prostu grac. I nie jestem ani przeciwnikiem ani zwolennikiem dania Ci nowej rangi ale to jest zdecydowanie nie fair wobec osob co musialy naprawde sie naczekac na glupiego admina. Jeszcze napisales ze i tak by z glosowania wyszlo na tak, wiec dajesz szanse przegranym. No stary nie wiem czy by wyszlo na tak bo nupiasty jest akurat na nie... Nie można za każdym razem robić dla Ciebie wyjątku bo to jest po prostu nieSmaczne.
  • 2
Dołączona grafika

#28
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ja Ciebie też kocham :p Mówisz o tej Monice co teraz ze mną serwer kręci ? aha ;P
  • 0
Dołączona grafika

#29
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Oczywiście ,że jestem na tak i zawsze będę.
Czasami smaku ma złe dni ale nie zapominajcie też o dobrych dniach!
Najbardziej w tym temacie śmieszy mnie maq który niby taki biedy jest :p niech ruszy tą dupę i niech kurde zacznie kręcić serwery to może go ktoś doceni...
Odnośnie mojej "Amnesti" to wolę odczekać karę którą mi dano i dopiero złożyć podanie o admina dlatego podziękowałem a tamtym temacie.
Z tego co mi wiadomo to smaku już kręcił serwer i rezultaty widzę... to pokazuje ,że ta ranga mu się należy i pomimo wielu odchodzeń dalej uważam ,że mu się należy...

Pozdrawiam


Dodane przez: freak
ogarnij przekleństwa


#30
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Jak juz wspomniano, chcesz cos na prawde robic to rob, ranga ci potrzebna nie jest, bo wyzszosc ci dobija do glowy...
  • 0
.

#31
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Sprawa wygląda tak, że smaku otrzymuje admina na serwerze dd2 który mu się na pewno przyda podczas rozkręcania serwera na okres miesiąca, a po miesiącu zobaczymy co się stanie :p
  • -1
Dołączona grafika

#32
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
@up

realy ??

Dołączona grafika

Takie PW dostałem ...

A nawet w takim temacie popełniają błędy :d I piszą że nie jestem potrzebny

http://n00bs.pl/powr...<br /> <br /> I Już wiecie co będzie za miesiąc :d Pomogę rozkręcić, ale i tak powiedzą mi nie więc nie wiem po co ten post ABS że za mies zobaczymy ;P Później mi pisze że muszę nupowi zaimponować to MOŻE zmieni zdanie ;P Bez łaski ;) :p
  • 0
Dołączona grafika

#33
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
ABS coś Ci odpala ostatnio ostro... SmakU nie potrzebny? On włożył w dd2 tyle pracy co saleta, Fabio i cala reszta razem ... Moje zdanie jest niezmienne. Opiekun JEST potrzebny :p
  • 1
AESTHETICS

#34
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
niepotrzebna nadinterpretacja. Opiekun serverów nie jest potrzebny a admin dd2 jest potrzebny :p Ale rzeczywiscie po co ten temat i glosowanie w takim razie? Moze chcieliscie sie troche zabawic kosztem Grzesia? W sumie niegłupie.. ;P kolejny spisek w serverowni? kto poniesie za to odpowiedzialnosc? co będzie w następnym odcinku? odpowiedzi juz niebawem... ;P
  • 3
Dołączona grafika

#35
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Tylko ja palmuś znam tamten temat, pamiętam go, ale w dalszym ciągu nie widzę byśmy przyjęli ten wymysł. SmakU coś tam napisał, że to obowiązuję, ale na tym koniec.

Pisałem już, że wrzucanie wszystkich do jednego wora nie jest dobre bo foch fochowi nierówny, w dodatku SmakU odszedł w dobrym kontakcie z nami, porozumiał się najpierw z Administracją, więc nie widzę w czym macie problemy.

Co do potrzeby posiadania Opiekuna. Jest on potrzebny, bo SA nie wykazują należytej inicjatywy :p
Nie mówię, że coś źle robią, że mało się wykazują czy coś, ale jakby niedosyt w ich działaniach widzę i należy to zmienić. Temat pozostaje otwarty, a od wyniku ankiety będzie zależało wszystko TAK JAK SOBIE ŻYCZYLI TEGO UŻYTKOWNICY WIELOKROTNIE ;P
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#36
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
teraz to wyszło tak że a dać smakowi uprawnienia tylko z tego powodu że serwery stoaja puste i trzeba cos z tym a ze on sie na tym zna to mu damy jak juz bedzie wszystko ładnie to sie mu zabierze a ze wyszło tak ze on nie chce narazie uprawnien opiekuna odrazu tylko adma to chyba był wporzadku bo jak by dostał opiekun to było by wiele osob ktore miały by cos przeciw np ze za szybko wszystko chce tak jak to było kiedys a on wlasnie pokazal ze nie po kolei najpierw cos zrobi od siebie a potem uprawnienia jakies wieksze a ty mu piszesz ze on jest nie potrzebny

Użytkownik aQQ edytował ten post 14 styczeń 2012 - 13:45

  • 1
Dołączona grafika

#37
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Ciekawe... ;P to w niektórych tematach ankieta jest tylko tak sobie i nawet jak mówi "tak" to robisz "nie" a tutaj zależy od niej wszystko? n1 :p ZAMACH SMOLEŃSKI TEŻ BYŁ WYNIEKIEM ANKIETY? ;P ;) :d
  • 2
Dołączona grafika

#38
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
TRUDNE SPRAWYYYYYYYYY... Szczerze, to nie rozumiem tego całego tematu, niby już było ustalone, Smaku dostaje admina na miesiąć na okres próbny, a teraz od nowa głosowanie na opiekuna? nie ogarniam :p
  • 1
Dołączona grafika

#39
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
freak wiesz jak jest :p robienie czegoś na siłę ;P wg mnie to tylko Administracja się teraz ośmiesza ;P skoro smakU dostał takie PW to po co ten temat... bez jaj.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#40
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
To jest własnie administracja n00bs.pl WIELKIE BRAWA! Róbcie dalej sobie takie jaja :p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych