Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Problem z FB na telefonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146
jeszcze się pomęczę,bo jakieś lekarstwo musi być!
  • 0

#22
Diablo9

Diablo9
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 58
  • Reputacja: 13
jak mówię mój kumpel miał ten sam problem tylko nie wiem jak go rozwiązał popróbuj coś tam jeszcze ;d
  • 0
Dołączona grafika

#23
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń
jak masz wi-fi to wlacz i wejdz na fb a jezeli masz wlaczone i nie dziala to moze wylacz i wlacz tel. kom. i wlacz wi-FI albo wylacz wi-fi na 10 sec. i potem wlacz wi- Fi i wejdz na fb ... bo tez tak mam nie raz i wlasnie to robie co napisalam i jest ok A jezeli to nie pomoze to zobacz w ustawieniach albo juz nie wiem
  • -1
Dołączona grafika

#24
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków

jak masz wi-fi to wlacz i wejdz na fb a jezeli masz wlaczone i nie dziala to moze wylacz i wlacz tel. kom. i wlacz wi-FI albo wylacz wi-fi na 10 sec. i potem wlacz wi- Fi i wejdz na fb ...

Ktoś to zrozumiał ? ;d hahaha bo ja nie xD
  • 1
Dołączona grafika

#25
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Ach te poprawne gramatycznie zdania :d Maniek jak tam rozwiązanie problemu ;d?
  • 0
AESTHETICS

#26
Diablo9

Diablo9
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 58
  • Reputacja: 13
Maniek i jak tam z tym? ciekawy jestem czy się udało ja się jeszcze sam zastanawiam jakby ci pomóc ale narazie nie mam pomysłu ;d
  • 0
Dołączona grafika

#27
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146
dziś mało nad tym myślałem.
  • 0

#28
Diablo9

Diablo9
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 58
  • Reputacja: 13
a ja mam pomysł chyba próbowałeś tylko z 1 wersją FB ??
  • 0
Dołączona grafika

#29
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Diablo9 tutaj jest temat żeby mu pomóc z tym problemem , a nie pisać jakieś frazesy że twoj kolega miał ten problem nie wiesz jak go rozwiązać to nie spamuj :d Maniuś z tego co przeczytałem masz LG ku990i Mam taki sam telefon (miałem) i zrób tak , Wejdz na powitalną strone fb i kliknij tam FB w telefonie i oni ci wyślą Link do pobrania na komórce (płatne) następnie jak ci wyślą sciągnij go i zainstaluj i masz tam Zezwalaj na dostęp pliku , albo dostawcy internetu , Jeżeli ci wyskakuje to gówienko od ze nie prawidłowa sieć web czy coś , problem z połączeniem internetowym wejdz w ustawienia telefonu i poszukaj jak masz ustawione , Sieć Web czy cos takiego ;d i powinno chodzic
  • 0
Dołączona grafika

#30
Diablo9

Diablo9
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 58
  • Reputacja: 13
Evo napisałem tak ponieważ o to chodzi że się chciałem tego mojego kolegi spytać tylko on mi dziwnej odpowiedz udzielił "zostawiłem na 1dzień żeby się włączyło czy coś takiego" nie wiem więc dlatego a co do podania co do cb sie odnosiłem wycofuję jak co
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych