Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

TEAM n00bs - Wyniki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#21
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Czyt. ze zrozumieniem się kłania, odnosisz się do mojego postu a mianowicie do fragm. z managerem negatywnie, tylko że pisałem to właśnie po to, żeby uświadomić że w obecnej sytuacji taka osoba nie jest potrzebna.

Nie chcesz robić afery robiąc składy A i B? Proszę bardzo więc wytłumacz pozostałym osobom które chciały by grać że Ci przykro ale nie ma dla nich miejsca.

Last, serwer 25zł ? No bez jaj, jeśli uważasz że taki serwer jest czegokolwiek wart to proszę bardzo, możesz na nim grać, bo ja np. nie zamierzam rozgrywać czegokolwiek na serwie 2zł/slot ;d Koszt miesięczny serwera będzie wynosił 66-77zł, w zależności od hostingu na jaki się zdecydujemy. :)

Dodano nowy post:
I jeszcze jedna sprawa, rezerwa to max. 2 osoby, nie więcej.

Dodano nowy post:
I kolejna rzecz, jeśli jako team mamy ze sobą grać, to powinniśmy wspólnie ustalić (demokratycznie):

a) kto zostanie liderem/prowadzącym teamu (osoba musi posiadać zdolności przywódcze, wysoką kulturę osobistą, doświadczenie, opanowanie etc.)
b) kto będzie robił taktyki

A nie ustalać to odgórnie...

I jednocześnie każda z w/w osób będzie musiała się na to zgodzić, w przeciwnym wypadku współpraca mogłaby nie układać się należycie. :d
  • 0

Dołączona grafika


#22
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
No to Hashu chyba nie może być prowadzącym ;d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#23
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Musi to być ktoś kogo reszta się posłucha, to jest najważniejsze ;d Nie może być np. sytuacji że prowadzący coś powie, a ktoś tam będzie miał ale jakieś i zrobi inaczej. :)
  • 0

Dołączona grafika


#24
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
Pozostałym ? a co mają płakać z tego powodu ? 1s1k - 33 zł za 11 slotów lepiej ? 66-77 zł to pozdrów tam ruskie hostingi...
"it's now all on zonic."

#25
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Nie będę się z Tobą kłócił co lepsze, bo na hostingach znasz się najwyraźniej tak jak ja na hodowaniu świń, czyli wcale. ;d
  • 0

Dołączona grafika


#26
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
Przepraszam milordzie, NEO czy jak tam mówić bo na serwerach za 25 zł są lagi i ściny a potem bd płacz i wymówki "nie idze mi bo laguje albo scina"

Użytkownik D3370X edytował ten post 15 styczeń 2012 - 11:12

"it's now all on zonic."

#27
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Wiesz dlaczego różnią się ceny? Bo różnią się serwery konfiguracją sprzętową, bo różnią się lokalizacje i wpięcia do operatorów, bo różnią się ustawienia kernela, support etc. ;d A nie tylko bo lagi czy ściny.
  • 0

Dołączona grafika


#28
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
Tak, Twój net nie podoła serwerowi za 25 zł.

Użytkownik D3370X edytował ten post 15 styczeń 2012 - 11:17

"it's now all on zonic."

#29
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Masz z deka ograniczone myślenie w tym wypadku, dlatego nie chce mi się dłużej dyskutować.
  • 0

Dołączona grafika


#30
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
Ja w życiu większej głupoty nie słyszałem. Ale jak masz zamiar opłacać serwer to myśle że nikt nie ma sprzeciwu. ;d
"it's now all on zonic."

#31
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
detox roznica w hostingach jest ogromna i zauwazalna. nie ma porownania miedzy 1shot1kill a shooters nawet jak gracze zobacza ze slaby hosting to czesto zdarza sie że nie chca grać ;d
  • 0
Dołączona grafika

#32
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Poza tym 1s1k nie oferuje serwerów w opcji 1k fps. ;d Inna ciekawostka, jeśli myślisz Detox że 60-70zł to dużo, to przejrzyj ofertę niemieckich serwerów, gdzie najlepsze kosztują po 40-50 euro miesięcznie. :)
  • 0

Dołączona grafika


#33
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
1k1s nie potrzebuje takiej opcji bo maja bardzo dobry sprzet. No fakt bo porownujac polske do niemiec to jesteśy niczym.. to jest roznica 60-70 zl za serwer 1k fps a 40-50 euro za 10k fps...
"it's now all on zonic."

#34
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
10k fps dla CSS, w CS widoczna wartość do 1k fps, aczkolwiek w konfiguracji daje się ticrate 10000, tylko że wtedy nie funkcjonuje to z pingboostem 3, bo serwer chodzi za szybko. Kiedyś unixstorm pozwalał na takie ustawienia serwera, wtedy slot kosztował bodajże kilkanaście zł na początku, potem chyba trochę spadło. No ale wycofali się z interesu pomimo tego iż mieli najlepsze serwery w Polsce i dalej by takie mieli, gdyby jeszcze udostępniali serwery gier. W obecnej chwili przoduje shooters z opcją ESL 1000, a zaraz za nim progamers również w opcji 1k fps, aczkolwiek nie wiem na jak długo ponieważ oni te 1k fps raz wyłączają z oferty a raz udostępniają, natomiast shooter ma ESL 1000 od dłuższego czasu, jedynie cena uległa obniżeniu bo na początku była niesamowicie duża jak na polskie realia.
  • 0

Dołączona grafika


#35
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Kupcie niemieckie! ABS się ucieszy ;d będzie obozy robił na DD2 -.-
  • 0
.

#36
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
Mi sie dobrze gra na pukawce czy na 1s1k.. a ze ktos ma ruski net i wykupiony steam 2k3 by sie dowartościować to tam luz.

Użytkownik D3370X edytował ten post 15 styczeń 2012 - 11:53

"it's now all on zonic."

#37
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
UPC 30mb :) a mimo wszystko uwazam ze roznica miedzy hostingami jest diametalna :d

Dodano nowy post:
diametralna* ;d
  • 0
Dołączona grafika

#38
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
ehh wiecej zycia na forum niz na grze.. nie bd sie z wami klocil..
"it's now all on zonic."

#39
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Gdybyś grał trochę więcej to wiedziałbyś że serwer ma jeszcze większe znaczenie niż to jaki net masz. Są serwery gdzie bd miał ping 80-100 i nie będziesz tego tak odczuwać jak pingu 50 na miernym serwie. Kiedyś na "ruskich" łączach stały wszystkie serwery, a użytkownicy mieli jeszcze gorsze, ba mieli szczęście jeśli w ogóle mieli podłączenie do neta, Ci mniej szczęśliwi chodzili grać do cafe. Czasy się zmieniły, a co za tym idzie zmieniły się też warunki gry. Jeśli chce się grać na poziomie to trzeba korzystać z tego co można mieć, bo dlaczego niby nie miałoby się inwestować w najlepsze serwery, skoro są dostępne. To że Tobie się dobrze gra tu czy tu, to akurat nie robi żadnej różnicy, może Ci się nawet dobrze grać na zabijace czy hostvision, mnie to nie interesuje. Myśląc przyszłościowo o całym teamie, lepiej wybrać taki serwer który będzie najlepszy, tak żeby każdy członek zespołu był zadowolony i żeby każdemu grało się na najwyższym poziomie. Dobrze wiem ile razy nawet na mixach trafialiśmy na serwery gdzie grało się gorzej niż źle, a pingi pozostawiały wiele do życzenia. Mieć dobry serwer, właściwy dla swoich potrzeb (dla potrzeb teamu) to podstawa, dobrze go skonfigurować to też podstawa. I kiedy ma się już jakość gry jakiej się oczekuje, wtedy można bez problemu zająć się już samą grą. Tyle w tym temacie.
  • 1

Dołączona grafika


#40
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Deetox nie kłóć się bo Pan różowy ma całkowitą rację :)

Dodano nowy post:
I wiem coś na temat z własnego doświadczenia bo sam kupuje takie serwery ;d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych