Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Strona ALSEN-TEAM zaatakowana przez hakera (+ źródło)

Strona ALSEN-TEAM zaatakowa

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Diablo9

Diablo9
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 58
  • Reputacja: 13
Jak donosi strona Allplay, witryna ekipy Dołączona grafika ALSEN-TEAM, padła ofiarą ataku hakera. Intruz podmienił stronę główną i zamieścił krótki komunikat, w którym wyśmiał hasło administratora, które rzeczywiście do najbezpieczniejszych nie należy i zwykły atak słownikowy mógł wystarczyć by je odkryć. Ataki na strony e-sportowe już się zdarzały. Ofiarami były takie strony jak fnatic.com, blacklisted.pl, skąd wyciekły wszystkie hasła użytkowników czy też board Counter-Strike.PL.
Ze strony polskiej drużyny nic nie zginęło i nic nie zostało zmodyfikowane (taka informacja jest w komunikacie zamieszczonym przez autora ataku) i oby była to prawda. Intruz pokazał to co chciał, a dane pozostawił nienaruszone. W ten spektakularny sposób administratorzy strony dowiedzieli się o słabości w swoim systemie, lecz nie ponieśli żadnych strat. A sama strona wróciła już do oryginalnego wyglądu, pewnie z nowym, mocnym hasłem administratora.


źródło: http://www.counter-strike.pl/
  • 1
Dołączona grafika

#2
hoops

hoops
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 13
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: IOYD
  • MiejscowośćGniezno
To wniosek z tego że instnieją hakerzy na poziomie :)
  • 0
Dołączona grafika

#3
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ja wiem, czy "na poziomie"? To normalne, że zawartości przy ataku się nie niszczy, więc Ci którzy to robią są "pod poziomem" ;d
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych