Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

problemy z fps


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ciasteczkofy

Ciasteczkofy
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 214
  • Reputacja: 15
  • Gadu-Gadu 31361002
  • Nick steam: C ! a s t k o
Witam mam taki problem ze moje fps potrafi spasc do 30 i nizej mam: Windows 7 karta AMD Radeon HD 6310 komendy na wieksze fps sa direct jest open gl i 32 bit jest komp nowy (laptop) Dual Core w panelu pisze ze synchronizacja pionowa wylaczona wiec o co kurwa chodzi?! za pomoc z problemem daje dozywotnie murzynstwo :)
  • 0
Dołączona grafika

#2
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Trudno powiedzieć gdzie tak naprawdę leży problem :) Ale z ciekawości porównałem sobie Twoją i moją grafikę, i z tego co widzę Twoja jest daleko za mną :) Tu masz swoją grafikę: http://www.notebookc...10.45953.0.html Dokładny jej opis, i wydajność w różnych grach Przykład Fifa 11 w której Twoja grafika teoretycznie wyciągnie 55 fps na low detalach, moja łyka Fife przy 137 :d Jak dla mnie właśnie tutaj leży wina, widocznie Twoja grafika nie nadaje się nawet do cs'a :) A tak btw, to włącz tą synchronizacje z powrotem, wejdź do cs'a i sprawdź czy coś się zmieniło, po czym wróć do panelu i ustaw znowu na off :d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#3
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Napisz mi jutro na Steam'ie, to coś poradzimy...
  • 0

#4
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Mam tak samo (inny sprzęt) i spadaj poniżej 30 i nie wraca :/
  • 0

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych