Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

[Info] Cheaty-Cheaterzy-Programy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 157
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław

*
Popularny

Witam, Postanowilem napisac taki maly artykul. Oczywiscie prosze mi wybaczyc bledy z jezyka polskiego bo jakos jak pisze na "internecie" nie zwracam na to uwagi. Wiec tak, daje wam tutaj prywatna wypowiedz o haxach ktore najczesciej sa uzywane do ligi ESL

Część 1.

Server Side Hack (SSH)

Czyli to co najgorsze. Prawda jest taka iż 70% graczy nawet nie wie co to jest. Na blacklisted.pl ciągle coś tam szperają, ale tak na prawdę gówno wiedzą. W EU wiedzą iż jest coś takiego jak serversidehack, ale to wszystko. W DE wiedzieli od początku o tym, ale też mają mały zasób informacji. Prawdopodobnie się to zmieni po informacjach przekazanych przez cZuk-a. No więc do rzeczy. Obecnie jest około 3 (znane i wykryte) bardzo popularnych tego rodzaju czitów. Tego EWAC nigdy nie wykryję, ponieważ jest to czit serwerowy. Pierwszy – darmowy – amxshotadmin. Jest to plugin pod amx-a, którego bardzo łatwo wykryć. Prawda jest taka iż raczej nikt nie będzie tak głupi aby tego używać. Po pierwsze – jeśli przeciwnicy są ogarnięci to w ogóle nie będą grać na serwerze z amxem czy metamodem – w końcu jest to zabronione. Te niby niewidzialne metamody (których rzeczywiście nie widać w HLSW) są widoczne po wpisaniu komendy ‘meta’ w konsoli. Po drugie, aby włączyć amxshota – musi wyskoczyć menu, które byłoby widoczne na demku. Można to jedynie włączyć będąc na serwie, czyli nawet jeśli ktoś włączy sobie na mecz – będzie musiał na tym jechać przez conajmniej jedną ćwiartkę, co staję sie bardzo łatwe do wykrycia. Jest wiele sposobów na wykrycie tego, także z tym na pewno nie będzie aż tyle problemów. Następny czit serwerowy to popularne met0ri (metori). Jak on działa? Teoretycznie możesz odpalić to gówno każdemu na serwerze – wystarczy iż ktoś wpisze w presecie na FTP Twoje STEAM_ID. Po wejściu nie będziesz nawet musiał wpisywać login. W presecie mogą Ci ustawić fova wszystko. W opcje met0ri wchodzi poszerzanie hitboxów (strzelisz obok i będzie głowa, strzelisz w skrzynke i o dziwo będzie głowa), silent aimbot, godmode, noflash - no i to chyba to tyle z tych bardziej popularnych opcji. Są wersję płatne i są wersję darmowe. Te płatne są o wiele bardziej trudne do wykrycia, a te darmowe można z łatwością wykryć na serwerze poprzez wpisywanie "login martinp", a następnie "info". " martinp" jest to masterlogin


No więc jak mamy działać?

Póki co uważam iż powinniśmy skupić się na zwykłych czitach, i jeśli będzie jakiekolwiek zgłoszenie o serversidehack-a to je wówczas rozpatrywać. Co do samowolnego szukania – będzie ciężko jednak będziemy działać podobnie, tylko niestety nie tak efektywnie jak to robili cZuk oraz wolina. Jeśli będzie jakiś podejrzany, który gra tylko u siebie na serwerze – kopiujemy IP i PW (ewentualnie zgadujemy), wchodzimy na serwer (gdy jest wolny), i wpisujemy wszystkie możliwe komendy. Jeśli któraś komenda działa, to gracz staję się podejrzany. Druga sprawa to fakt iż gracze wiedzą iż już wiemy coś na ten temat i z pewnością nie będą tak pewnie tego używać. cZuk oraz wolina wyrobili Nam dobrą opinię i z pewnością ilość graczy używających to gówno się zmniejszy. Problem istnieje przy ocenianiu dem. Te całe haxy serwerowe w pewnym stopniu wpływają na fizykę gry i ciężko jest ocenić czy rzeczywiście ktoś strzelił np.: głowę fartem czy z pomocą SSH. Według mnie każdemu może zdarzyć się jakaś dziwna głowa np. Przy strzelaniu w biegu lub przy strzelaniu full auto, lub przy strzelaniu z dgl, lub przy strzelaniu na pingu (lag 20ms-100ms). Różne rzeczy mają na to wpływ i właśnie w tym problem. No chyba mieliście kiedyś sytuację że strzelasz typowi prosto w głowę (metr obok) a typ nie dostaję. Czyli niby interp też ma jakiś związek z tym. Dlatego też uważam iż aby kogoś zbanować za SSH musimy mieć konkretny dowód. SSH w jeden sposób może się bardzo łatwo zdradzić tj. Używając tego czita i strzelając z USP zawsze walniesz głowę jednym strzałem (mimo iż przeciwnik ma kevlara z helmetem). To właśnie miałem na myśli mówiąc ‘wpływać na fizykę gry’. W kalkulatorze obrażen można sprawdzić czy jest to możliwe czy nie. Link do kalkulatora (zapodał mi go cZuk):
http://www.ggf-gamin...dc_version3.php
Co do trzeciego SSH – nawet nie wiem jak się nazywa, także nazwijmy go cstatus. ‘cstatus’ to komenda, którą możecie sprawdzić czy na serwerze znajduję się ten o to czit. Niby na wszystkich serwerach licencja

Teraz tak macie wzor na metori.

http://www.youtube.com/watch?v=G1qoHyvi6ic

Dodam jeszcze ze metori to jest tzn plugin do servera ale mozna tez inaczej to zrobic ^^ wiec miejcie oko na to ;) bo sa czasem CFG do comandmenu ktore robia niby norecoil,aim i metori.

Część 2.

Najczesciej uzywane "wspomagacze" to wallhacki tzn ESP. Sa nimi np.
Super Simple ESP
Super Simple Wall
[SOH] Wallhack
Oczywiscie latwo je wykryc, tzn nie sa wykrywalne przez VAC2 tzn czasem a czasem nie. To jest ryzyk fizyk :)
Oczywiscie jesli chce Sie grac w ligach typu ESL , ClanBase , ESEA , EnemyDown , i inne. To mozna kupic tzn proof na dany antycheat.
Lista proofow moge udostepnic bo siedze w tym i wiem jak walczyc z tym.

Dołączona grafika

Na tym zdjeciu znajduja sie wszystkie rodzaje antycheat, na ktore mozna kupic proofa.
Dla tych kto nie wie co to proof, to np. gramy ESL, uzywamy ESL WIRE ktore sprawdza nam komputer i czasem robi SS ktory jest wysylany do sekcji antycheat ESL, proof umozliwia nam tzn czysty screenshot i ze nic nie wykryje nam na komputerze. Ale uzywanie proofow moze zostac wykryte po przez "update" programu. A zeby tego nie bylo sa inne sposoby taki jak np. ludzie takiego typu jak Ja, wpadlismy na inne pomysly o ktorych poinformowalem lige ESL. Jesli mamy dwa komputery w domu np. stacionarny i laptopa to na jednym odpalamy cs z esl wire a na drugim odpalamy gre z np. jakims wallhackiem, i mozna grac :wallbash: po meczy wychodzimy idziemy do drugiego kompa i wylaczamy tam cs i tam automatycznie esl wire stopuje gre :wallbash: i tyle. Ale mozna to wykryc jesli ktos uzywa drugiego komputera :) w logach plikow ESL wire widac to ;) w tedy pisze ze gra jest nieznana nie ma parametrow startu gry.
Ten sposob jest najlepszy do lig typu Allegra , CyberSport gdzie uzywamy polskiego "niby nie zawodnego" antychet-a AZEREUSA. Ktory teraz obowiazuje np. na WCG Polskie , ESWC Polskiego... Porazka :-).

Teraz tak SS ktore robicie po przez gre graczom(AMX), mozna blokowac tzn oni moga blokowac uzywajac scryptu/programu emulatora na czarne screene lub ich brak. Czasem jak robimy 5 screenow to otrzymujemy od zbanowanego 4, co swiadczy ze 5 screen tzn pierwszy z piatki jest odpalony a dlaczego?
Proste... bo w pierwszym screenie kiedy zobaczymy ze ktos robi ss klikamy klawisz np. F9 i wh jest off, reszta screenow jest czysta, dlatego banowac jak sa 4, bez wyjatkow i wykretow. Screeny moga byc tez manipulowane, programem. Sprawdzic mozna na przyblizeniu iz czasem sie chowami jak ss robi i nic nie widac ale tekstury male widac ;)

Część 3.

BLACKLISTED.pl , kazdy wie co to jest? :) kiedys tego nie bylo a bylo cos takiego jak board.counter-strike.pl(sekcja AC). BL kiedys bylo bardzo dobre i nigdy nikt sie nie zastanawial czy dobrze dzialaja. Ale sami zauwazcie ze BL juz od jakiego czasu wspolpracuje z ligami czy sieciami serwerow!!
Ogolnie Blacklisted.pl jest spolka STER Gaming ( sieci serwerow ). Ale jak to sie mowi niczego na swiecie nie dostaniemy za darmo dlatego wiadomo ze kazdy chce zarobic, za zgloszenie na bl trza zaplacic, za odwolanie sie od decyzji adminow trzeba zaplacic.

To tez sie tyczy nowego projetku Pana Toudi83 ktory w ogole nie ma pojecia o oceniu demek wraz ze swoja ekipa. Projekt ten nazywa sie Anticheat.pl - Pozdrawiam :)

Część 4.

Inne sprawy, mam dla was zagadke :) moze kojarzycie team "DETLA Benq" Polska druzyna kiedys bardzo dobra :) A patrzcie na to :)

Profil ESL - ham / Benq Delta

Jest to gracz ktory zostal zbanowany przez adminow niemieckich np. Thefly. Gdzie ESL Wire wykrylo mu "modyfikacje gry" tzn wh ;) zostal on zlapany w meczu 2/2, zdania sa podzielone, czy uzywal czy nie, fakt jest taki ze mial tzn wykrylo mu a czy gral na tym nikogo to nie interesuje :) Byly gracz Reprezentacji CS , jezdzil na turnieje zagranica i w polsce a tu? psikus :) Rehabilitacje napisal wiec... czary mary musial sie przyznac ze oszukiwal bo warunkiem przyznania mu rehabilitacji jest kupienie karty gracza (5euro) i przyznanie sie w temacie rehabilitacji przez etykiete wsparcia do adminow. Fajnie nie? :)

Mam nadzieje ze art. sie podoba ;) Piwa mile widziane.
Pozdrawiam was Wszystkich - :)
I Pamietajcie badzcie surowi i bezwzgledni.

EDIT//

Część 5.

Kolejny gracz polskiej Sceny CS, ktory byl znany z wielkich polskich - zagranicznych lanow CS-a, zostal zbanowany pare dni temu. Zrobil tak samo jak Ham napisal rehe i kupil karte gracza po czym znow dostal Bana ;) = 2x BAN.

Profil Snax - AlsenTeam

Ale sie porobilo ;) jeszcze niedlugo i moze Neo? :)

PS. jak beda jakies bledy/bluzgi to dajcie znac bo to jest stare a poprawiac mi sie niechce :)

// Wszystkie prawa zastrzeżone (ang. all rights reserved)
Zabrania się kopiowania i wklejania bez mojej zgody.

  • 11

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#2
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Łap + na pewno przeczytam, dzięki :)
  • 0
Dołączona grafika

#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nie zdziwiłbym sie gdyby snax i ham odpalili ... :)
  • 0
Dołączona grafika

#4
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 157
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław

nie zdziwiłbym sie gdyby snax i ham odpalili ... :)


zdania sa podzielone chodz ja juz swoje wyrobilem :)
  • -1

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#5
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
przydałoby się jakieś "haxmovie" z tych meczów gdzie dostali te permy :) masz moze dostep do tego?
  • 0
Dołączona grafika

#6
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737
Neo może nie, ale kubena złapali już za hax0ry :)
  • 0

Dołączona grafika


#7
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 157
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław

przydałoby się jakieś "haxmovie" z tych meczów gdzie dostali te permy :wallbash: masz moze dostep do tego?


Pewnie cos bym znalazl :)

Neo może nie, ale kubena złapali już za hax0ry :)


Kuben to jeszcze za czasow boarda mial bana na ESL, ale w tedy napisal oswiadczenie na CSPL o tym ze haxowal i przepraszal ^^ wiec tego nawet nie licze :)
  • -1

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#8
ActivR.

ActivR.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 343
  • Reputacja: 65
  • Nick steam: star8851
  • MiejscowośćLublin
seeeet tylko jeszcze pytanie.

Dlaczego masz bana na ESL.eu i anticheat.pl? :)

http://banid.pl/spra...sid=0:0:4123212

Użytkownik DEPCZĘ PO PIĘTACH edytował ten post 16 marzec 2012 - 17:43

  • 0

#9
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 157
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
Jesli cie tak bardzo interesuje mistrzu 2k11-2k12, to mialem stare konto 2006 ESL , i tam mialem blokade po slynnym meczu FYM.cs vs Fx, gdzie skonczylo sie dla mnie wynikiem 16:5 :) WIN, w tedy niby zlamalem regulamin i zostalo mi usuniete konto przez admina niemieckiego zupflucken, ktory przy okazji nadal mi blokade "slowna" bym do konca listopada 2011 roku nie zakladaj juz konta, niestety nie moglem czekac :) wiec zrobilem przed czasem konto dlatego mam napisane "barrage start again" ;)

A co do anticheat.pl zbanowalo mnie za demko ktore sami podrobili ale tutaj masz lekture.

http://www.blacklist...:0:4123212.html

http://www.blacklist...54.html#content
  • -1

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#10
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ogólnie wsio mi się podoba prócz małego ataku na BL ... :) Może to logiczne że bronie swego ale dużo bym powiedział na temat bl ze ŚRODKA a nie że wypowiadają się ludzie którzy nie mają pojęcia jak są oceniane dema teraz ... Ogólnie bl spadł na psy z powodu BYŁEJ ekipy oceniającej dema... To jest tak jak u nas... Dużo ludzie mnie nie lubi bo w przeszłości popełniałem tu błędy bardzo duże i teraz to się za mną ciągnie tak samo jest z BL'em ... Chętnie bym wam opowiedział co się dzieje tam w środku no ale nie mogę poza tym i tak zdania niektórzy czy tam większość nie zmienią... Co do seeeetttta znów szukacie dziury w całym ;) Jakby żaden z was ... Chwila ... Ty się ciesz fifek że Ty bana nie masz na bl i ac... Ty się ciesz że Twój steam nie jest na czerwono Ok, wracając do naszego seeetttta bana na AC ma bo ich gówniana że tak napiszę administacja nie zorientowała się że demo jest fejkowane ... Czyli podrobione ... Tak miśki, da się podrobić demo pov jak i demo z hltv... Administacja AC acc zgłoszenie i zbanowała ... Na bl też demo trafiło i też poszedł acc z mojej strony ale coś nam nie grało ... Więc odrzuciliśmy ... Możecie sprawdzić sami jak było i jak was to bardzo interesuję ... Tyle....
  • 1
Dołączona grafika

#11
AZRAEL

AZRAEL
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: -2
  • Gadu-Gadu 882004
  • Nick steam: AZRAEL * PL *
  • Steam ID: 0:0:46499272
  • MiejscowośćKartuzy
Ładnie napisane. Like!
  • 0
Dołączona grafika

#12
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

wracając do naszego seeetttta bana na AC ma bo ich gówniana że tak napiszę administacja nie zorientowała się że demo jest fejkowane ... Czyli podrobione ...


Prawda jest taka, że gdyby to nie był set, też byście się nie zorientowali ;]
  • 0
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych