Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Podziękowania dla Smaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Pozostalo ci 2 dni, 23 godzin, 43 minut i 43 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick: TPWC.dll [AMXBans] Powod: 'Obraza OS' [AMXBans] Sprawe swojego bana mozesz wyjasnic do 5 dni na @ www.n00bs.pl [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:18517427' [AMXBans] Twoje IP: '' [AMXBans] =============================================== Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoj Nup sory wiem że byłes po mojej stronie i probowałeś wszystkiego ale wybacz już dłuzej mi się nie chce ...i być traktowany jak smieć. Ban - Unban - Ban - Unban W tym momencie możecie podziękować smakowi bo dzięki niemu niechęc do gry na serverach n00bs'ow jest jeszcze większa ... Nie wiem czy mi sie chce nadal wkladac swoj wolny czas w rozwoj i krecenie serverow bo ten czlowiek naprawde wyzej sra niz dupsko ma ... ostatnimi czasy bardzo duzo czasu poswiecalem grajac na odd2 wiec jedna osoba mniej sorki ;s Nie oznacza to ze Ci odpuszcze GNIDO na forum bede siedzial caly czas i nie mysl ze sie mnie pozbedziesz P.S Jest to moj ostatni temat w sprawie jego chorych banow

Użytkownik evidence edytował ten post 14 marzec 2012 - 07:07

  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#2
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Nie chce się Ciebie pozbyć tylko chce byś odczekał karę za obrazę. proste
  • 0
Dołączona grafika

#3
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Smaku może popełnił błąd, ale czy to powód do ubliżania ? Daj spokój już z tymi tematami bo to się denne robi... Wyjaśnienie to sobie na priv... Wszyscy nowi userzy widzą te kłutnie i wątpię aby to się podobało.
  • 0
Dołączona grafika

#4
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146
Smaku,ile Ty masz lat? 15,20,30? Myślisz,że zmienisz zdanie o sobie tak postępując? Jeżeli tak,to Ci nie wychodzi,bo zachowujesz się zakompleksiony gówniarz.

Użytkownik Maniek edytował ten post 13 marzec 2012 - 22:46

  • 2

#5
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
Niech walną sobie meczyk 1on1, jest to jakiś sposób na wyładowanie emocji i całej tej złości na sobie. W końcu nie ma to jak strzelać w kogoś, kto Cię wku*wia
  • 0

Dołączona grafika


#6
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
W takich sytuacjach najlepszy jest kompromis. Myśle, że nikt nie chce tracić dobrego gracza, ale też nie moze byc tak, ze będziesz bezkarny :) Dokładnie nie wiem o cho chodziło bo było troszkę tego do czytania, strasznie skomplikowane wszystko, ale myślę, że powinniście sie między soba dogadać, a Smaku może skróci bana :p
  • 0
Dołączona grafika

#7
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Ja nie mam zamiaru byc banowanym za to co pisze na SB wybaczcie :) Przez takie gowniane sytuacje znowu mysle nad powrotem do grania w inne gierki zamiast cs'a :p P.S Temat mozecie zamknac ale ja zdania nie zmienie

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 14 marzec 2012 - 11:10

  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#8
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Za wyzwiska na SB? Niestety, ale kultura musi być czy to na forum czy na serwerze. Nie ma lekko :) Uważam, że Smaku postąpił bardzo dobrze.
  • 1
Dołączona grafika

#9
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Sb jest na forum a nie serverze wiec jest lekko
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#10
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Na jakiej sieci byś nie spojrzał to jest tak egzekwowana kara. Na forum nie ma sensu bana dawać, a żeby przywrócić kogoś do piony i nauczyć kultury trzeba dać bana na serwer. Widzę, ze duma Ci odbija i nie potrafisz sie z tym pogodzic :/
  • 2
Dołączona grafika

#11
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
@up N/c
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#12
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
Szczerze ja bym ci zostawil bana nawet na pol roku. Bo twoje teksty ktore piszesz sa na poziomie gimnazjum. To ze jestem Tech nieznaczy ze nie mam swojego zdania, nawet jak bym mial range Member. Bo tak to mozesz mowic do kolezanek / kolegow ( jesli je-ich masz ). Zreszta widac twoj poziom 92' rocznik w koncu. Parodia. Odczekaj swoja kare i czesc.
  • -1

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#13
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Mtk, właśnie pokazujesz jaki TY jesteś dorosły, mówicie wszyscy (łącznie z tobą), że SmakU jest taki i taki, ale popatrz na siebie, co ty robisz człowieku, koleś cie zdenerwował, było powyzywać (jeśli jesteś taki jaki jesteś) poczekać 5 minut wrócić i grać dalej. I nikt nie mówi że SB się wiąże z serwerami, po prostu Smak banuje Cie za to, że nie odczekałeś tego 1 za serwer. Każdy czlowiek popełnia błędy, i gdyby Ci każdy wytykał pojedyncze takie, to by Cie chyba kurwi(a wzieła...
Mam nadzieje, że ogarniecie sie wszyscy, i przestaniecie sie zachowywać jak dzieci w piaskownicy, które oddają sobie i kłócą się, które zaczeło.
Ja mam 15 lat, wy ile? 20/25? Więcej? No bo czasem zachowujecie sie jak 7latki.
  • 0
AESTHETICS

#14
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Jak chcecie :)
W ciagu tych dwo lat ta siec obrocila sie o totalne 180 stopni ... Przychodza nowi ludzie i robia rewolucje

seeeetttt

I radzilbym nie wnikac w to czy mam kolezanki i koleguf bo to CIe nie powinno interesowac

Jestes tu od wczoraj a piszesz tak jakbys mnie znal od poczatku powstania sieci

"To ze jestes tech"
Nic nie napisalem ze nie masz swojego zdania wiec koles ogarnij tam okej ?

Diakon gowno mnie obchodzi ile masz lat

tak to ja jestem tym zlym, dzieckiem i to wszystko przeze mnie :p
Przepraszam

Od dzis nie bde wkladal w ta siec tyle czasu i checi co kiedys tyle ...
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#15
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
"Gówno" to właśnie pokazujesz swoim zachowaniem, przeczytaj sobie jeszcze raz mojego posta, i użyj tej części mózgu, która Ci jeszcze została. Cyrk na kółkach.
  • 0
AESTHETICS

#16
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
mtk, rób tak jak ja :) obserwuj forum, nie udzielaj się :p
  • 1
Dołączona grafika

#17
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
DIAKON jak skonczysz to napisz ok ? A jak masz problem to blagam zostaw go na potem -.- Palma no wlasnie od dzis mam taki zamiar zobaczymy jak to wyjdzie ... Bo to sie robi tragiczne jestes od poczatku ale tak czy siak jestes GENIUSZEM ZUA co robi syf na forum i wgl ...

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 14 marzec 2012 - 14:19

  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#18
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ten temat jeszcze żyje? Dostałeś bana musiałeś się wyżyć na sb nazywając mnie kurwą ... CO jest najlepsze w tej sieci to to że nie wiem jak mocno i komu lizałeś jaja bo ŻADNA ale to ŻADNA kara Cię nie spotkała. NAJS ... i To nie koniec ...
  • 0
Dołączona grafika

#19
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
A co lizales w szkole ? Ze masz takie pomysly ? To dziwne bo warny ani bloki na sb mnie nie omijaja Cos Ci sie zdrowo poprzewracalo
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#20
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Smaku, przeszukaj sobie archiwum SB, i znajdź około 30 wyzwisk w twoją strone, kitty zauważyła tylko 1 :) Poza tym, szkoda słów na takiego lamusa, set miał racje :p
  • 0
AESTHETICS




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych