Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Valve_id_lan na tp


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
magik

magik
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 42
  • Reputacja: 17
  • Gadu-Gadu 3690691
  • Nick steam: julkak
  • Steam ID: 0:1:34493741
  • MiejscowośćRawicz
Witam mam problem, gdyż kiedy wchodzę na n00bowskiego Team Play'a to wyświetla mi się VALVE_ID_LAN, ale mam steam, na reszcie serwerów n00bowskich jest już normalnie, i na innych serwerach też, czym to może być spowodowane? albo coś? proszę o pomoc, gdyż gracze nie umieją odróżnić VALVE_ID_LAN od STEAM_ID_LAN wyzywają mnie od NS'ów. :)
  • 0
Dołączona grafika

#2
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Jest to bug na serwerze. Dlatego iż mamy zainstalowany dproto Aby to naprawić należy z głównego katalogu usunąć te oto pliki: core_i386.so engine_amd.so engine_i486.so engine_i686.so filesystem_stdio_i386.so hlds_amd hlds_i486 hlds_i686 hltv proxy_i386.so i wgrać pliki z załącznika core_i386.so engine_amd.so engine_i486.so engine_i686.so filesystem_stdio_i386.so hlds_amd hlds_i486 hlds_i686 hltv proxy_i386.so Nie wiem czy to pomoże, ale coś takiego znalazłem. Co do tematu, Zeus wystarczy poszukac bo podobny juz byl a nie spamujesz
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#3
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Jakiego załącznika :O?
  • 0

Dołączona grafika


#4
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Evi, bitch please! To jest błąd serwera i nic user nie zrobi, nawet my nie mamy wiele do zrobienia...
  • 0
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych