Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Problem z patchem v23


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
KreoN

KreoN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 16
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 42218994
  • Nick steam: Ukradziony steam
  • Steam ID: tak jak powyzej . ;( ale mialem
  • MiejscowośćLechó/CK
Witam mam problem z patchem v23, kombinowałem i kombinowałem bo gdy dziś instalowałem cs'a v7 zainstalowalem na c/program files/valve <-- ta zainstalowalem cs'a. Potem instalowałem patch v23 tam C/program files/valve nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłem. Problem polega w tym, że gdy włączę cs'a to niczym się nie różni od v7 nic sie nie zmieniło. Gdy chcę wbić na server tp albo odd2 to mi wyskakuja błędy np: jak wejde na tp to podczas wczytywania wyskakuje błąd:Could not download sprites/scope_arc_nw.tga:File does not exist. PROSZĘ O SZyBKĄ POMOC

PS: shiXe teraz zrozumiałeś ?

[warn=evi]Kolejny temat napisany przez Ciebie 2 raz. Warn[/warn]

Dodano nowy post:
PS2: Próbowałem naprawić błąd z mojego ostatniego tematu : ZALEZ OD StEAM CZy PAtCH
  • 0
Dołączona grafika

#2
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Na jakiego .... zakladasz nowy temat , jak moja pani od histori mowi ze skały zrzucić ;)
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#3
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Tak, zrozumiałem... Powiedz, skąd ściągałeś tego Patcha i czy dobrze wybrałeś lokalizacje plików? Możesz dla testu zainstalować to w folderze na pulpicie, a następnie przenieść jego zawartość do Valve ;)
  • 0

#4
KreoN

KreoN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 16
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 42218994
  • Nick steam: Ukradziony steam
  • Steam ID: tak jak powyzej . ;( ale mialem
  • MiejscowośćLechó/CK
oj dobra odpowiadajcie ;)

Dodano nowy post:
ok zrobię tak jak mówisz. A tego patcha v23 nie pamiętam skąd ściągnąłem z jakiejś strony już nie pamiętam ;/ a moglibyście wy mi dać patcha v23 ?

Dodano nowy post:
zrobiłem jak mówiłeś i jest tak samo wchodzę w cs'a i wyskakuje błąd W-LoadWadFile: couldn't load gfx.wad

Dodano nowy post:
shiXe daj mi twoje gg chciał bym byś dał mi przez gg instalke twojego cs'a i twojego patcha v23 :d bo moje wszystko co zrobie jest zje*ane

Dodano nowy post:
proszę o zamknięcie
  • -1
Dołączona grafika

#5
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych