Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kolejne Przeprosiny.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Jak pewnie zauważyliście, ostatnio nasypało się tematów z przeprosinami różnych użytkowników, i myśle, że nadeszła i kolej na mnie ;)
Wiecie wszyscy jaki jestem, że czasem nie potrafie utrzymać języka za zębami, i że chamskie odzywki czy też spiny to moja specjalność.
Za to wszystko co zrobiłem źle, i nie tak jak trzeba przepraszam i mam nadzieje, że mi wybaczycie.
Chciałem przeprosić nupa, za to że przynosze wstyd :) shiXe za to co ostatnio było z mtk i Fabiem, bo nie wiem po cholere ja sie tam udzielałem. mTk, za tą sytuacje ze Smakiem, poniosło mnie. I oczywiście przepraszam wszystkich, których jakkolwiek uraziłem :d
Chciałbym jeszcze podziękować ABSowi, za to, że dał mi coś w stylu drugiej szansy, której nie zmarnuje - uwierzcie.
Oświadczam wam, że więcej spin z mojej strony nie zobaczycie, a już napewno nie na forum :)
Bardzo chciałbym zacząć z czystym kontem i mam nadzieje, że to zaakceptujecie :d
Znajdą się tacy, którzy nadal będą mnie hejtować, mówić że zmiana na siłe nie istnieje itp. Ale ja wiem swoje, i mam to gdzieś :d

Pozdrawiam Diakon :d

Ps. Wesołych Świąt :)

Użytkownik Diakon edytował ten post 08 kwiecień 2012 - 20:09

  • 0
AESTHETICS

#2
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Przepraszasz bo masz 90% Warnów? .
  • 2
Dołączona grafika

#3
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Powiem jeszcze, żebyś przeczytał 3 linijke od dołu. A jeśli chciałeś mnie sprowokować to Ci sie nie udało. A Ciebie nie przepraszam bo nie mam za co. Btw. Dzieki za warna Mario, bo to był twój ostatni ;) Mam gdzieś wasze + i -. Przeczytajcie pare ostatnich linijek a może zrozumiecie. Elo.

Użytkownik Diakon edytował ten post 08 kwiecień 2012 - 20:27

  • -1
AESTHETICS

#4
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Noo według mnie Evo ma jak najbardziej racje ;) I masz ode mnie + :d Diakon noo i po co twoje kolejne przeprosiny ? Co myślisz, że złapiesz plusy ? Sory ale to jest śmieszne. Zamiast przepraszać wziął byś się za siebie i zmienił swoje postępowanie. Boo co z tego, że ty przeprosisz tych "najważniejszych" myślisz, że wstawią się za tobą ? Podliżesz się tym ? Pisze to co uważam, wiec możesz mnie nawet zminusować :d
  • 0

#5
LiMb0

LiMb0
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 79
  • Reputacja: 43
  • Gadu-Gadu 7883833
  • Nick steam: N.o.X
  • Steam ID: 0:0:34845266
  • MiejscowośćKraków
Mnie się jeszcze Diakon nie naraził, ale widzę że to jego drugie przeprosiny na forum. Może zamiast faktycznie deklarować chęć zmiany po prostu byś to zrobił ? Trzymam kciuki za Ciebie Diakon ;)
  • 0
Dołączona grafika

#6
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436

Znajdą się tacy, którzy nadal będą mnie hejtować, mówić że zmiana na siłe nie istnieje itp. Ale ja wiem swoje, i mam to gdzieś ;)


Ludzie Diakon też człowiek , pożartować jasne , można , ale po co te ciski :) Nie jesteśmy tutaj , aby się wyzywać itp :d Tworzymy wspólną sieć i nikt nie chce , aby Evo cisnal diakona , diakon evo , za evo idzie ten , ten zacznie cisnac diakona i tak sie rozpoczyna wojna .. Ja przyjmuje przeprosiny , ale w sumie nie wiem za co :) Jaki będzie werdykt Administracji ? Nie wiem , ich sprawa czy wybaczą Diakonowi , ja tylko oświadczam , że nic do niego nie mam i należy mu się ta ostatnia szansa jak daliście ją Fabiowi :d Pozdrawiam wieczorny Soul :d

Aha i zapomniałem , trzymam cię za słowo diakon , że to co napisałeś / jest na poważnie :d Bo takie słowa nie idą tak O , a przynajmniej nie powinny :)

Użytkownik Soul edytował ten post 08 kwiecień 2012 - 20:34

  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#7
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
mario patrz , bo moda stracisz
  • 1
Dołączona grafika

#8
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Diakon - Bardzo chciałbym zacząć z czystym kontem i mam nadzieje, że to zaakceptujecie ;)


Napisze przeprosiny i ten jeden warn zostanie mi usunięty ? :d
Też tak mogę ? :d

Użytkownik Tomasek edytował ten post 08 kwiecień 2012 - 20:42

  • 0

#9
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
Diakon, wierzę, że przeprosiny i obietnica zmiany to nie są takie prawdy typu "więcej nie piję" ;)
  • 0

Dołączona grafika


#10
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
jeszcze ktos chce cos dodac madrego? przeprasza wiec jest ok, jakakolwiek spine nagrodze
  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#11
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Niestety ale te twoje przeprosiny to są dla mnie niczym, już to robiłeś ostatnio i nic się nie zmieniło, zamiast pieprzyć jak ci żal to weź w końcu się ogarnij! Jak długo można zachowywać się jak 10 latek? Dorośnij w końcu! My tu nie chcemy twoich przeprosin, bo co drugiej osobie lecą one koło nosa. Pomijając sposób, w jakim zostały napisane - jak dla mnie wieje tu ironią:

Btw. Dzieki za warna Mario, bo to był twój ostatni ;)

I co to za wyrażanie skruchy takim sposobem:

A Ciebie nie przepraszam bo nie mam za co.



"Czyste konto" to jest mit i zawsze zostaje niesmak z przeszłości, ale możesz być inaczej postrzegany, jednak tylko jeśli tego zechcesz - w 100% SZCZERZE.

Diakonie, ja nie jestem pamiętliwy, ale czemu ostatnio mam cię bardziej dosyć niż hitmana?? Był czas, że było dobrze, a potem znowu ci coś do łba strzeliło, no ja już sam nie wiem... Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale te szopki ci nie pomogą w żaden sposób, a mogą wręcz przeciwnie.
  • 2
.

#12
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Diakon ? Który to jest Twój temat z przeproszeniami ?! 2/3 ?! weź się wkońcu ogarnij, bo nie wytrzymuję już z Tobą. "Najpierw pomyśl,a później to rób" <-- Takie przysłowie, które powinno Ci pomóc, ale wg mnie to Ty najlepiej siedź już cicho. Wg mnie to juz Ci nikt POD ŻADNYM POZOREM nie powinien warnów zdejmowaĆ, ponieważ jesli masz te 90% to next ban to koniec z forum i wg mnie by Ci to pomogło. Ja osobiście mam juz Ciebie dośĆ, z resztą pewnie nie ja tylko. Tyle z mojej strony.
  • 1
Dołączona grafika

#13
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Ja żadnych przeprosin nie przyjmuje. Przestań zachowywać się jak jakiś popierniczony szczeniak i spójrz na to, co tu się dzieje ;)
  • 0

#14
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

Btw. Dzieki za warna Mario, bo to był twój ostatni ;)

A możesz jaśniej?

Ogólnie to śmieszą mnie takie dzieciaki jak Ty, którzy przez internet dużo szczekają, a na ulicy byś się nawet nie odezwał.
Ja jestem osobą bezkonfliktową, dlatego nie szukam żadnych kłótni czy tego typu rzeczy, ale nie będę sobie pozwalał na to co Ty wyprawiasz.
Co do samych przeprosin póki co są to tylko słowa rzucane na wiatr i znając Ciebie tak pewnie zostanie, albo przez chwilę się "uspokoisz" po czym wszystko wróci do tego jak było.
Życzę Ci byś w końcu zmądrzał, bo za niedługo zrozumiesz co było nie tak w Twoim zachowaniu, a póki co nie wchodź mi w drogę.
  • 0

#15
Sunline

Sunline
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 213
  • Reputacja: 68
  • Gadu-Gadu 9862474
  • Nick steam: Sunline
  • Steam ID: 0:1:22931525
  • MiejscowośćSłupsk
haha naśmiałem sie z ciebie diakon ;) btw: zryty napisałes - przestań zachowywać się jak 10 latek, a on ma 14 wiec nie ma sie co dziwic :d jak dla mnie te twoje przeprosiny nie sa wogóle przekonujące :d
  • 0
Dołączona grafika

#16
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Przeprosiny, przeprosinami, ale zamiast kolejny raz przepraszać przestań odwalać maniane i się ogarnij ;)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#17
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436

haha naśmiałem sie z ciebie diakon :) btw: zryty napisałes - przestań zachowywać się jak 10 latek, a on ma 14 wiec nie ma sie co dziwic :) jak dla mnie te twoje przeprosiny nie sa wogóle przekonujące ^^


A ty może sie nie odzywaj bo w tej sieci jesteś kilka dni , więc za przeproszeniem w dup.. byłeś , gó... widziałeś :) Sorka , poniosło mnie , ale jak koleś nie wie nawet o co chodzi i się wypowiada to aż nerwy puszczają..
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#18
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Nie ma co przepraszać :p wystarczy działać :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#19
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
czegoś nie rozumiem. Przeprosił , obiecał poprawę i dostał bana na forum?
  • 1
Dołączona grafika

#20
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Bana dostał za coś innego :) Odpoczywa przez 3 dni...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych