Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Historyjka n00bs.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Jako iż dawno nie było tematu do spamu pora napisać historyjkę, użyjcie swojej wyobraźni i zróbcie coś naprawdę chorego tfu dobrego znaczy się. Nie będę Was ograniczał do 3 słów ale nie piszcie też za dużo ani za mało, tak sam raz ^^ Zachęcam do mieszania w to naszych użytkowników tylko w granicach rozsądku bo polecą warny jeżeli kogoś obrazicie itp. :p Starajcie się też w miarę dbać o nasz język ojczysty i zwracajcie uwagę na znaki interpunkcyjne.

Część, którą my dopisujemy piszemy pogrubioną czcionką.

No to lecimy:

Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem...
  • 2

Pn5h0uT.png


#2
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem,włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i...
  • 0

#3
Kpina1337

Kpina1337
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 76
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: pro_ziom3k , DoObEk
  • MiejscowośćSiemianowice Śl.
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle
  • 0
Dołączona grafika

#4
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gówno jakim był ABS, po czym

[warn=evi]Nie zrozumiałeś czegoś w słowach "nie obrażamy innych użytkowników"?????[/warn]
  • 0
Dołączona grafika

#5
Kpina1337

Kpina1337
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 76
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: pro_ziom3k , DoObEk
  • MiejscowośćSiemianowice Śl.
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS
  • 0
Dołączona grafika

#6
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to
  • 0

#7
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama


[uwaga='']Kopiujcie poprzedni post i dopisujcie pogrubieniem swój tekst :) [/uwaga]
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#8
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Ta historyjka jest tak piękna, że aż się popłakałem.. Co drugie słowo to hitman, albo abs, brawo :)
  • 1

kro15.gif


#9
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
gdy juz nie było Hitmana, to Hitman :d rozwaliło mnie too :d
  • 0

#10
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzątać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to
  • 0

#11
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno ,a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi

[warn=evi]Słowa niecenzuralne nie są przez nas pożądane[/warn]

Użytkownik evidence edytował ten post 11 kwiecień 2012 - 20:23

  • 0

#12
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno ,a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym
  • 0
Dołączona grafika

#13
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno ,a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił sie w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyż nagle

Użytkownik cL. edytował ten post 10 kwiecień 2012 - 15:12

  • 0

#14
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno, a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił się w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyś nagle zdechł, a zapach po jego śmierci był tak epicko odrażający, w skutek czego Hitman również padł trupem.

Użytkownik isentor edytował ten post 10 kwiecień 2012 - 15:13

  • 1
Dołączona grafika

#15
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno, a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił się w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyś nagle zdechł, a zapach po jego śmierci był tak epicko odrażający, w skutek czego Hitman również padł trupem. Gdy mama Hitmana poczuła okropny zapach poszła zobaczyć co to. Gdy zobaczyła martwego Hitmana to zadzwoniła po Zrytego (bez urazy. sugerowałem się tytułem :d) żeby posprzątał, a ten zrobił to w mgienu oka.
  • 0

#16
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno, a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił się w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyś nagle zdechł, a zapach po jego śmierci był tak epicko odrażający, w skutek czego Hitman również padł trupem. Gdy mama Hitmana poczuła okropny zapach poszła zobaczyć co to. Gdy zobaczyła martwego Hitmana to zadzwoniła po Zrytego (bez urazy. sugerowałem się tytułem :d) żeby posprzątał, a ten zrobił to w mgienu oka. Zryty zajrzał też pod łóżko zobaczył głowe i schował się do szafy.
  • 0
Dołączona grafika

#17
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno, a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił się w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyś nagle zdechł, a zapach po jego śmierci był tak epicko odrażający, w skutek czego Hitman również padł trupem. Gdy mama Hitmana poczuła okropny zapach poszła zobaczyć co to. Gdy zobaczyła martwego Hitmana to zadzwoniła po Zrytego (bez urazy. sugerowałem się tytułem :d) żeby posprzątał, a ten zrobił to w mgienu oka. Zryty zajrzał też pod łóżko zobaczył głowe i schował się do szafy. Ta głowa, należała do Olki, którą Zryty, na jego nieszczęście zobaczył bez makijażu.
  • 0
Dołączona grafika

#18
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno, a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił się w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyś nagle zdechł, a zapach po jego śmierci był tak epicko odrażający, w skutek czego Hitman również padł trupem. Gdy mama Hitmana poczuła okropny zapach poszła zobaczyć co to. Gdy zobaczyła martwego Hitmana to zadzwoniła po Zrytego (bez urazy. sugerowałem się tytułem :d) żeby posprzątał, a ten zrobił to w mgienu oka. Zryty zajrzał też pod łóżko zobaczył głowe i schował się do szafy. Ta głowa, należała do Olki, którą Zryty, na jego nieszczęście zobaczył bez makijażu. Niestety to była pomyłka... Obok leżał też dowód należący do Godzika.
  • 0
Dołączona grafika

#19
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno, a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił się w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyś nagle zdechł, a zapach po jego śmierci był tak epicko odrażający, w skutek czego Hitman również padł trupem. Gdy mama Hitmana poczuła okropny zapach poszła zobaczyć co to. Gdy zobaczyła martwego Hitmana to zadzwoniła po Zrytego (bez urazy. sugerowałem się tytułem ../public/style_emoticons/default/_d.gif) żeby posprzątał, a ten zrobił to w mgienu oka. Zryty zajrzał też pod łóżko zobaczył głowe i schował się do szafy. Ta głowa, należała do Olki, którą Zryty, na jego nieszczęście zobaczył bez makijażu. Niestety to była pomyłka... Obok leżał też dowód należący do Godzika. Był to przepis na... PULPECIKI Z KOTA !
  • 0
Dołączona grafika

#20
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń
Pewnego poniedziałkowego ranka, gdy w końcu się obudziłem, włączyłem komputer, odpaliłem counter strika, wszedłem na serwer i zacząłem bić boty. Gdy nagle na serwer wszedł ABS i karał cię i wyszedłeś z serwa , aż tu nagle wszedł wielki HITMAN i wypłoszył gowno jakim był ABS , po czym HITMAN dowiedział się że to jest h@ i ABS dał mu bana za obraze H@. Gdy już nie bylo HITMANA to Hitman poszedł i popłakał się , a gdy przyszła jego mama powiedziała że ma posprzatać pokój, bo ma straszny bałagan. Gdy wyszła to Hitman zdenerwowany banem od ABS wyj**ał kompa przez okno, a wtedy policja zadzwoniła to jego drzwi zostały wywalone, a w nich pojawił się kr75q ze swoim kucykiem, po czym jego kucyk zamienił się w zaczarowanego jednorożca z 4 skrzydłami gdyś nagle zdechł, a zapach po jego śmierci był tak epicko odrażający, w skutek czego Hitman również padł trupem. Gdy mama Hitmana poczuła okropny zapach poszła zobaczyć co to. Gdy zobaczyła martwego Hitmana to zadzwoniła po Zrytego (bez urazy. sugerowałem się tytułem ../public/style_emoticons/default/_d.gif) żeby posprzątał, a ten zrobił to w mgienu oka. Zryty zajrzał też pod łóżko zobaczył głowe i schował się do szafy. Ta głowa, należała do Olki, którą Zryty, na jego nieszczęście zobaczył bez makijażu. Niestety to była pomyłka... Obok leżał też dowód należący do Godzika. Był to przepis na... PULPECIKI Z KOTA ! ( PRZEPIS NA PULPECIKI Z KOTA BYŁ TO DOKUMENT GODZIKA I NIE mylIĆ z KIM INNYM! )
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych