Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Test na admina- uwagi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
proper

proper
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 6
Chciałbym poruszyć w tym temacie kwestię odnośnie testu na admina. Najbardziej co mnie ruszyło przy ocenianiu dem podesłanych przez sędziego (land' a) to znalezienie cheater' ów na publiku 32 slotowym. Według mnie trochę to przesada, ponieważ na jednym demku można spędzić grubo ponad 5h analizując każdego gracza. I wychodzi na to, że gracz, który chce mieć admina ma 10 razy trudniejsze zadanie niż sędzia analizując dema. Sędzia podczas analizowania dem ma wszystko jak na tacy, konkretne osoby podane a czasem i rozpisane akcje, natomiast osoba, która składa podanie sama musi dochodzić kto oszukuje. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby podczas dawania dem napisanie ilu cheater' ów zawiera dane demko bądź w jakich drużynach oni są, zawsze to skróci czas analizowania dem i ułatwi nieco zadanie przyszłym adminom. Tak naprawdę i tak wszystko wychodzi w praniu czy admin się nadaje czy nie, podczas testu może mu się udać go przejść po to żeby później dawać bezpodstawne bany na serwerze. Proponuję też żeby zmienić trochę dotychczasowy regulamin testu na admina. Jeżeli admin popełni w obydwu demkach błąd to ponowne podanie może złożyć po miesiącu czasu, natomiast jeżeli popełni jeden to np. dostanie próbnego admina na okres dwóch tygodni i jeżeli inni admina stwierdzą, że się nadaje lub wszystkie bany, które da będą poprawne wtedy zostaje pełnoprawnym adminem. Jeżeli natomiast pomyli się przy którymś z banów admin zostają mu zabrane uprawnienia i kolejne podanie może złożyć np. także za miesiąc.
  • 0

#2
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Proponuje Ci zacisnac poslady i poczekac dwa tygodnie, jezeli mialy by wejsc nowe zasady ktore zaproponowales to powinny obowiazywac podania stworzone po zmianie zasad testu na admina.
  • 0
Dołączona grafika

#3
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Nie płakać tylko oglądać demka.
  • 0
Dołączona grafika

#4
veto

veto
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 62
  • Reputacja: 33
@up - dziwne ale się zgadzam w 100% :pEdit:O wiele rzadziej będziesz oglądał dema na forum (w ogóle jeżeli nie będzie odwołań). Na serwerze nie masz informacji kto czituje. Sam musisz sprawdzić wszystkich i być czujnym, bo każda osoba może być odpalona. Dostanie takiego demka - w takiej formie jak jest teraz, niemal równa się obserwowaniem graczy na specu. Zgadzam się, że 32 to nie 18 oraz, że można pominąć adminów podczas sprawdzania ale i tak musisz być uważny.Zdarzało mi się nie raz banować za czity graczy z którymi grałem po kilka miesięcy na jednym serwerze.

Użytkownik veto edytował ten post 17 kwiecień 2012 - 00:19

  • 0

#5
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
ten pomysł jest moim zdaniem bez sensowny żadnych rozpisek ... , A jeżeli takie zasady wejdą to napewno bym zobaczył twoje podanie na admina?:)
  • 0
Dołączona grafika

#6
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
jak dla mnie zbedne, aczkolwiek mi to rybka.niech sie gora wypowie ;-)
  • 0

#7
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby podczas dawania dem napisanie ilu cheater' ów zawiera dane demko bądź w jakich drużynach oni są, zawsze to skróci czas analizowania dem i ułatwi nieco zadanie przyszłym adminom.

Z tym się zgodzę, bo ostatnio większość podań jest oblewana. Można to trochę ułatwić :) Druga sprawa to taka że Pan land daje chyba za trudne demka do oceny :d nie żebym się czepiał ale jak widzę że każde podanie zostaje oblane, to czasami mam takie wrażenie, albo po prostu osoba która składa podanie jest tak słaba i nie potrafi sobie z cziterem poradzić :p
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#8
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Moim zdaniem land powinien dawać takie dema jakie ja dawałem czyli tzw dema z mixów... Macie max 10 graczy do ogarnięcia więc nie powinno być problemu z resztą treści się nie zgodzę ponieważ długo mi zajęło ogarnięcie całego projektu nie po to by ktoś to zmieniał...
  • 0
Dołączona grafika

#9
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Ja bym nic nie zmieniał . . . Według mnie land dobrze robi...Aa nup jak chcesz mieć nieogarów to można podawać jeszcze nick z czitem xDZart :)Ale można dawac demka jak Smaku mówi, 10 graczy i szukać szukać :)
  • 0

#10
veto

veto
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 62
  • Reputacja: 33
Ja miałem demko z mixa i z publika. Nie było żadnego czitera (po 0) więc pokazanie ilu cziterów jest to w takiej opcji rozwiązuje sprawę :d a jeżeli będzie powiedziane, że jest jakiś to osoba niewiedząca będzie strzelała.Generalnie można by było dać trochę łatwiejsze (bo takich wyjadaczy czitujących jest na prawdę mało), lub wprowadzić zasadę, że jeżeli człowiek się pomyli raz to dostaje drugą szansę od razu i musi ocenić dwa kolejne demka.
  • 0

#11
proper

proper
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 6

ten pomysł jest moim zdaniem bez sensowny żadnych rozpisek ... , A jeżeli takie zasady wejdą to napewno bym zobaczył twoje podanie na admina? :)

Evo przeczytaj jeszcze raz tekst, przecież ja nie pisałem, że mamy dostać rozpiski do dem i tylko stwierdzić czy odpalony czy nie. Zaproponowałem tylko żeby napisać ilu ew. jest cheater' ów bądź, w której drużynie są (jeżeli oglądamy demo gdzie jest 24 bądź 32 slotów). Mi tak naprawdę to też rybka czy jakiekolwiek zmiany, które zaproponowałem zajdą. Ja tylko dałem moje uwagi a do was należy reszta. Jeżeli zmian nie będzie to i tak napiszę kolejne podanie :p.

Użytkownik proper edytował ten post 17 kwiecień 2012 - 07:15

  • 0

#12
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
U smaka był tylko 1 cziter, lub go nie było, a tutaj widuję już jakieś comba - wtf? No ludzie bez przeginy, admin nie musi być jakimś hardcorowcem, od poprawnej oceny gry są sędziowie, admin jeśli sam nie jest pewien to się do nich zgłasza. Nie wymagajcie od nich jakiś super umiejętności bo chyba nie o to chodzi.2 dema są i oba muszą być poprawne - zasady też nie ulegają zmianie. Ale co do samych dem to proszę o ogarnięcie poziomu, bo pewnie sam bym tych testów nie przeszedł <_<
  • 0
.

#13
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Proper ma racje, a teksty osób wyrzej mnie rozwalaja. Cwaniak bo juz ma adma. Złóż jeszcze raz podanie i ogarnij demko hajcie. Sam oglądałem demko i powiem szczerze, ze nie wiem czy bym ogarnął to wszystko. Za dużo graczy na demku, nie ma perfidnych WH czy jakiegoś Aima. Jak dla mnie demka, które dawał smaku były do ogarnięcia a demko landa masakryczne :)
  • 0
Dołączona grafika

#14
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Przepraszam,że się wtrącę, ale bez sensu jest szukanie czitera na siłe.Kiedy admin jest na serwerze, dostaje zajebisty spam na u@, i wtedy wie kogo sprawdzać :)
  • 0
AESTHETICS

#15
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Gorzej jest z demkami z mixow, bo nie wiadomo kiedy typ dostał info czy nie :)
  • 0
Dołączona grafika

#16
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
land proszę cię byś nie dawał demek gdzie jest tylu graczy. Jak możesz to dawaj demka najlepiej z mixów :)
  • 0
Dołączona grafika

#17
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych