Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Co nie co warte uwagi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

1. Demo HLTV LOKI


http://www.youtube.com/watch?v=axWti94Hd80&context=C434316fADvjVQa1PpcFNM4-kjFYdasT0AwO8afApbP5O_jgYqSt0&hd=1

Wybrałem najbardziej perłowe akcję z dema więc zaczynamy

Akcja 1 pokazuję nam dziwny movement lokiego. Przypominam również że był on w CT, dziwne że nie skrócił trupa tylko wyczekiwał lub też bał się iść dalej. Ale idźmy dalej wybiega prawie z trupa i naglę odwraca się z myślą " a hooy tam zabije go" biegnie i nawet się nie rozgląda za skrzyniami co by zrobił normalny gracz.... By się nie sprzedać biegnie dalej i wiadomo że kontem oka zauważa afkującego TT

Akcja 2 pokazuję nam niezdecydowanie lokiego a mianowicie kiedy paka jest plantowana zazwyczaj się patrzy:

Dołączona grafika

loki niestety patrzał w górę, można to wytłumaczyć na siłę że zobaczył rękaw TT lecz idziemy dalej, jak widać na filmiku jest niezdecydowany który z TT pierwszy wyjrzy więc macha celownikiem idealnie z ruchami jakie wykonują TT

Akcja 3 pokazuję nam idealność skanów... Jak zauważycie na screenie pierwsze "skany" wykonywane z awp były:

Dołączona grafika

u góry... Dlaczego ? Mogę to nazwać słabymi strzałami. Nie widział modeli i strzelał na pałę kiedy już miał modele za ścianą na tacy już zaczynał skanować bardziej precyzyjnie co widać na filmiku

Akcja 4 pokazuję nam idealną znajomość położenia TT

Dołączona grafika

I nie chodzi mi że od razu go zauważył bo to byłoby śmieszne z mojej strony. Wchodzi później na skrzynkę prosto na okno i od razu namierza TT który jest na bsie nie obchodzi go że pare sekund wcześniej był TT za skrzynką wskazanym na screenie.

Akcja 5 pokazuję nam podwójny zoom w idealnym momencie, ogólnie chodzi mi że za pierwszym razem mógłby być to przypadek ale na demku widać że zrobił to 2 razy i nie mówcie mi że słyszał bo przy takim hałasie strzelającej broni trudno dostrzec kroki. Przypominam że grał on awp i mógł ktoś z dolnego trupa wyskoczyć więc był wystraszony jak widać na demku. Ogólnie na demku widać to lepiej niż na tym z yt

Dodam również że było więcej przypadków na tym demie by go zbanować... Mógłbym opisać każdy moment ze screenami i filmikami ale czy to ma sens ? Tym postem nr 1 chciałem by każdy zobaczył co dokładnie widziałem i dlaczego byłem za banem... Po pewnym czasie jak każdy wie gracz loki został zbanowany za demo pov które pokazywało o połowę mniej akcji na bana niż demo hltv... Oczywiście zostałem obrzucony błotem a gracz został zbanowany... Jaka tu logika ? Rozumiem że na demie HLTV nie był odpalony, a później sobie wszedł na WH ( co pokazuje demo POV ) Ktoś mi to wytłumaczy ? Nie ? Dziękuje dobranoc

Ogólnie chciałbym jeszcze przeprosić wszystkich za moje zachowanie a dokładnie za obrazę nazywając was "gównami" poniosło mnie i do tego się przyznaje ostatnio mam duże problemy w życiu realnym... Każdy atak w moją stronę równa się wybuchem w waszą stronę... Postaram się więcej nie odreagowywać na sieci ( na forum jak i na serwerze )



2. Ocena dem a skill

Padały już posty typu "zacznij lepiej grać, a później lepiej oceniać" niestety muszę was rozczarować ale tak nie jest jak uważacie... Nie muszę mieć lvl 156 na ESL i otwierać na FFA jak i na mixach by móc dobrze oceniać dema. Każdy ogarnięty oceniator dem wam to powie. Jeżeli chcecie możecie przeprowadzić na sobie eksperyment, czyli grajcie sobie maksymalnie 2 razy w tyg po 4 h max a resztę czasu spędźcie przy demach czy tam xboxie grając w fife 2011 lub NFS. Znacie efekty? Pół roku a będziecie ledwo co wychodzić na plus a teraz pomnóżcie to razy 2 i macie mnie... Wystarczy że przez te 6-7 lat "mojej gry" widziałem bardzo dużo i znam mniej więcej psychikę gracza odpalonego... Grałem kiedyś na WH oczywiście ns power i jazda na publik ruski... Wiem jak się kryć ale zawsze są momenty w których się "sprzedaje"



3. Test dla admina

Padały słowa że olałem swój projekt, niestety nie znacie prawdy. Kiedyś się pokłóciłem z nupem i odebrał mi OS, niestety ale jakieś podanie zostało acc i czekało na dema więc:

Dołączona grafika

i teraz pytanie jak ktoś by się poczuł będąc na moim miejscu? Napiszę wam jak się poczułem.... Marionetka do robienia testu na admina. Odechciało mi się go robić od razu... Wiem, zrobiłem dużo złego ale też dużo dobrego i przykro mi się zrobiło jak Główny H@ stwierdził że jestem potrzebny TYLKO do robienia testów na admina...


4. AB na HLTV

To się tyczy tylko adminów, niestety ale nasze HLTV jest tak zlagowane że nie sposób sprawdzić czy dany dany gracz używa AB (aimbota). Więc przypominam o kręcenia demek pov szczególnie steam


5. Odwołania od banów

Ogólnie chodzi mi o sam spam... W kółko jest wałkowane że nie robimy ssów i że jest HLTV i że czekamy na demo bla bla bla no i tak powstają 2 strony... Rozumiem że każdy chce sobie postów nabić ale bez przesady... Ostatnio wpadłem na pomysł zrobienia automatycznego szablonu typu "Proszę poczekać na demo HLTV" i temat zostaje zamykany do czasu kiedy takowe demo się pojawi i SA, H@, Tech je doręczy do tematu...


6. Resztki

Już zauważyłem, że ktoś z góry (pewnie Krzysiu) zablokował mi pisanie w zamkniętych tematach ogólnie uważam to za głupie posunięcie patrząc w przyszłość. Nie boli mnie to za specjalnie ale czasem jest dobrze napisać w zamkniętym temacie np przy odwołaniach od bana a nie czekać aż ktoś mi to otworzy. Oczywiście zareagowałeś słusznie i się nie dziwie... Dziwie się że jeszcze nie mam bana na forum ogólnie... Czyli jeszcze coś znaczę dla niektórych... Boli mnie że ABS czy tam godzik nie napiszą tego o czym rozmawiamy na komunikatorze gadu- gadu... Boją się krytyki ? No cóż może kiedyś napiszą.... Przez moje fazy jesteście strasznie negatywnie nastawieni na mnie dlatego myślę jeszcze o przerwie. ale nie wiem czy zrobić niektórym taką przyjemność :) Tak jak wspomniałem niedawno moje zdanie nie było brane tak bardzo pod uwagę a mianowicie chodzi mi o np Podanie o admina... Rozumiem że jesteście w fazie desperacji ale brać kogoś z 4 postami na funkcję admina jest dla mnie całkiem niepoważne. Wiem że to decyzja góry ( H@ ) lecz przypominam że admin jest darmowy i jakieś zasady obowiązują.... Nie uczciwe jest to że jeszcze parę mies temu użytkownicy się bardzo starali by mieć uprawnienia na admina a teraz ktoś wchodzi pogra te marne 10 h na serwerze 3/4 go nie zna i nie wie jaki jest w stosunku do innych i jaką ma kulturę i dostaję takie uprawnienia. No i w sumie to wsio co miałem do napisania na dzień dzisiejszy oczywiście...


edit:

Wielkie podziękowanie dla Ownera (Kamila) za montaż i wykonanie filmiku na yt :)

Pozdrawiam
SmakU

  • 14
Dołączona grafika

#2
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
1. co do samych dem się nie wypowiadam bo przecież "nie znam się". Ale to co w temacie odwaliłeś to kompletna porażka, jak cię ludzie słuchać mają jak od razu wyrzutami rzucasz np. "i tak pewnie olejecie moje zdanie", a ta kłótnia dale to już poniżej linii krytyki i w sumie dobrze, że i tobie poleciały uprawnienia do pisania w zamkniętych, ale zaraz dojdziemy do pkt 62. Może i dużo widzisz, ale jesteś zarozumiały i nie dopuszczasz sytuacji, że się mylisz (taki kompleks boga).3. No sorry bardzo zaczynasz jakiś projekt i myślisz, że możesz sobie go od tak olać? Coś tu jest nie tak!W sumie w tym momencie byłem za całkowitym usunięciem testu i to nup powiedział, że jeszcze można spróbować.Co do zabrania rangi przypomnisz mi jaką manianę odwaliłeś?4. Po 1 trwają nadal prace na VPS po 2 jesteś pierwszą osobą, która sygnalizuje problem... Ja dem nie oglądam, więc skąd mam wiedzieć??5. Ja i tak wolę wpieprzyć komuś warna niż bawić się w jakieś szabloniki...6. No właśnie, uprawnienia zabrałem ja, ale nie tylko tobie i nie na podstawie tylko swojej decyzji, po za tym nie było to spowodowane, ani trochę twoją osobą (chociaż jak bym pomyślał o tobie to by nawet wątpliwości nie było)... Otóż zabrałem ten przywilej randze n00bs!, głównie przez pudla (nie doggy, nie oddam na razie), ale też przez to, że elite tego przywileju nie ma, a jest równie ważna (jak nie ważniejsza) od n00bs!Co do wymagań na admina to temat ciągle wałkowany! Forum jest dla serwerów, a nie serwer dla forum! Jak gość dużo gra to i gracze go znają, nawet konta nie musi mieć! Byle kto przyjmowany nie jest.Po za tym mam już dosyć twojego gówniarskiego zachowania w stosunku do landa, więc idź już sobie w pizdu, bo dzieci tu mamy wystarczająco dużo.
  • 1
.

#3
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Mądre słowa SmakU :thumbsup:~Co do aimbota, za cholere nie idzie go rozpoznać, jeśli ktoś jeszcze troche celuje w glowe, bo n00bsowe hltv, ma syndrom "zbyt szybkiego strzału"co za tym idzie 1. strzał 2. nawet do 0,5 sek. później ! celownik :)Pomysł numer 5. Jak najbardziej :)A co do sytuacji z nupem, to on ma chyba ostatnio gorsze dni, pff... szkoda słów. 3m sie ;]
  • 0
AESTHETICS

#4
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
grupa n00bs powinna odzyskać uprawnienia do pisania w zamknietych tematach. Nie wiem czy elite jest ważniejsza czy nie ale ona jest po prostu zazwyczaj nieaktywna dlatego im jest to niepotrzebne a nam jak najbardziej sie przyda.
  • 1
Dołączona grafika

#5
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP

Po za tym mam już dosyć twojego gówniarskiego zachowania w stosunku do landa, więc idź już sobie w pizdu, bo dzieci tu mamy wystarczająco dużo.

Odezwał się wystarczająco dorosły człowiek ... Co do tematu, Bardzo ładne akcje są jego jak jedzie na tym wh , moim zdaniem odpał , Ale co ja tam wiem ,
  • 0
Dołączona grafika

#6
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Nie rozumiem tytułu tematu. Co do akcji Lokiego. Tak, spalony tym skanem(komin).
  • 0

kro15.gif


#7
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
dla mnie przy loki'm ta akcja 8:33 [?] [w filmiku 1:35] była tym dlaczego poszedł ban.//zaraz doczytam dalej, to się dopowiem/jednak się nie dopowiem ;x

Użytkownik kezcesujtow edytował ten post 18 kwiecień 2012 - 14:05

  • 0

Dołączona grafika


#8
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
DgsKto jest nieaktywny ten jest :DDDI Elite tez nie moze pisac w closed tematach ;P
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#9
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Szacunek za odwagę napisania takiego tematu :)A co ode mnie ?Faktycznie nie podoba mi się to , że typ przychodzi ma ok 60 h na serwie i moze miec admina , a na forum 1,2 posty, ludzie jak to wygląda :( Jak da typowi bana , albo będzie adminem serwera i powinien oglądać demka na forum to nie zabierzecie mu admina ? Dziwne johhny go stracił :( A jakoś myślę, że każdy nie musi oglądać każdego dema , przynajmniej nie zwykły admin serwera :) Co do ub , wypowiadają się osoby , które nie wiedzą o co chodzi , nawet nie ściągają demka , a i tak muszą dodać swoje trzy grosze ;)Dodam od siebię ,że admini powinni sprawdzać osoby , które są podawane na u@ (chyba) bo jakoś ostatnio daje typów , a nie widzę , żeby admin sprawdził go :) Wiem , że daje wiele osób , albo często się myle , ale ich jest ten zasra.... obowiązek , żeby to robić :) EloAha i co do rangi n00bs , nie wiem chyba nie została ona zrobiona po to , aby ładnie wyglądało :) Powinna mieć jakieś uprawnienia , takie jak smaku napisał : pisanie w zamkniętych tematach :)

Użytkownik Soul edytował ten post 18 kwiecień 2012 - 15:00

  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#10
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Soul, ty żartujesz???? Johhny okłamywał nas, robił w balona! Nie stracił wszystkiego dlatego, że dem nie oglądał tylko za ocenę demek których nie obejrzał! NIKT nie stracił rangi za nie oglądanie dem.A komentarze typu "3-4 posty i podanie" pojawiają się u osób którym nie wyszło: nie zdały testu, nie doszły do testu lub stracili admina, ew. u tych co nie mogą mieć admina na kolejnym serwerze. Czyżby zazdrość?? To jedyne wytłumaczenie tego zachowania.Co do "n00bs!" to nie dostanie tego przywileju, bo był on nadużywany! Tematy są zamykane by ich dłużej nie poruszać, a w razie potrzeby piszcie o otwarcie! Już prędzej admini powinni to prawo mieć, a go też nie mają.
  • 1
.

#11
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Chlopie przecież sam zrezygnowałem i nie chciałem być z admina na cod , a potem nie chciałem na dd2 :) Więc ogarnij i idź dalej sprzątać :) A co do johhnego , to głębiej wchodzić nie będę bo nie mam ochoty i czasu :) Zauważ , że johhny jest z nami już troche i szanse powinien dostać drugą jak i inni typu fabio :)
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#12
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Soul, ty po prostu chcesz sobie pokrytykować władzę. Johhny gdyby nam w temacie nie wpierał, że pobierał etc. to by mógł liczyć na kolejną szansę. Jednak on wolał podrabiać dema i kombinować ze screenami.Wasza obłuda mnie naprawdę dobija, widzicie tylko to co chcecie widzieć... Tak tak biedny johnny, stracił admina, perspektywy, reputację. Mścimy się na nim. Ale to że psuł opinię o sieci to już nie ważne...Po za tym "odwaga"?? Wyrzucenie komuś czegoś to żadna odwaga, przyznanie się do błędu i przeproszenie to jest odwaga, szczególnie gdy nie zostaniemy za to pogłaskani i będziemy musieli ponieść konsekwencje. Czas odświeżyć wartości...
  • 0
.

#13
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

*
Popularny

1) Wypowiem się do kwestii zabrania uprawnień pisania dla rangi n00bs!, jak również ogólnych zmian wprowadzanych w tej sieci.Powiem wyjątkowo wprost, tak jak SmakU by tego chciał, bo nie jestem już adminem i nie muszę dbać o wizerunek tej sieci: Zryty, masz tutaj gówno do gadania, zawsze miałeś i gdybym ciągle był adminem - dalej byś miał.Jesteś tylko adminem technicznym, co w praktyce oznacza "przynieś, podaj, pozamiataj" adminów, tak samo jak moderator. Jesteście na tym samym poziomie. Dlaczego w takim razie masz tak duże uprawnienia i dostęp? Bo JA byłem adminem technicznym, JA współtworzyłem tę sieć, JA zapomniałem pozmieniać uprawnienia dla tej rangi. Żałowałem, że tego nie zrobiłem odchodząc dopiero, gdy Tobie ją nadano, co nigdy mi się nie podobało (od początku byłem przeciwny), a z upływającym czasem nic się nie poprawiło.Idąc dalej - jesteś obrazą dla tej sieci wraz z każdą Twoją wypowiedzią. Piszesz w przypadku Smaka o "kompleksie boga", ale tak naprawdę to Opiekun Serwerów powinien mieć więcej do powiedzenia od Ciebie i nie Ty stoisz wyżej od niego w hierarchi. Twoja ranga nie jest przywilejem, a jedynie obowiązkiem.Uważasz, że nie mam racji? Uważasz, że jesteś ważniejszy w tej sieci niż jesteś? To pokaż to swoim zachowaniem, bo jako 18-letni smark (tak, wiele starszy nie jestem, ale rozwagą biję Cię na głowę) w wielu wypowiedziach pokazujesz jak fatalnie zarządzana jest sieć, skoro wybrała kogoś takiego jak Ty do pełnienia tak ważnej funkcji. Jesteś arogancki i prostacki, choć próbujesz uchodzić za bystrego i inteligentnego. Przykro mi, że sieć reprezentują takie osoby i jest to jeden z powodów dla którego odszedłem.Elite nie ma w/w przywileju bo jest jedynie uhonorowaniem tego, co gracze chcieli stworzyć. Właśnie dlatego nadałem sobię Elite, nie n00bs!, gdyż jest dla mnie ważniejsza. Ranga n00bs! jest honorowa ze względu na wkład włożony w rozwój sieci - to różnica.Stąd też pisanie w zamkniętych tematach powinno wrócić dla tej grupy.2) W kwestii odwołań: działy są w pewien sposób zarządzane przez ServAdminów, więc w sumie oni powinni wyjść z inicjatywą, by osoby niezainteresowane nie pisały w tematach odwołań przed zamieszczeniem dema i poprosić moderatorów, by bardziej ogarnęli tam syf.3) Jeszcze odnośnik do mnie i ABSika.Niestety SmakU są rzeczy, których nie mogłem pisać będąc głównym adminem tej sieci. Wiele osób tego nie zrozumie, ale jaki bym nie był - byłem widoczny w sieci. Tworzyłem jej główny wizerunek swoim zachowaniem, więc wiele rzeczy nie przystawało mi pisać.Sądzisz, że nie chciałem? Bałem się? Otóż nie. Po prostu nie mogłem w otwartych działach pisać na wiele spraw w taki sposób jaki chciałem.Tego samego powinni się trzymać nup, Zryty, evidence... i każdy kto ma cięty język. Niestety nie zawsze to robią, nie zawsze najpierw myślą, częściej w pierwszej kolejności idzie działanie, co było kolejnym powodem dla którego muszę odpocząć, ale nie tyle od sieci co od zarządzania tą siecią :)
  • 9

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#14
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
po tym poście wypada mi tylko :d :
  • 4
Dołączona grafika

#15
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Godzik pisał długo - ja odpiszę krótko:No właśnie nie do końca tak jest jak mówisz, bo absik mi wyraźnie powiedział, że jestem tylko pod czerwonymi, w sumie nup to potwierdził.Sam nigdy nie podejmowałem decyzji i nawet ta o zabraniu możliwości pisania w zamkniętych była wydana I UARGUMENTOWANA przez absa, w sumie ja chciałem tylko dgsowi zabrać na jakiś czas (jeszcze by się przydało zabrać mu możliwość wstawiania klipów z youtube - przykład? patrz wyżej). BTW. Podałem lepszy przykład: admini nie mogą pisać w zamkniętych.Nawet to by dorwać Johhnego za oszustwa niby wyszło ode mnie, ale było przedyskutowane z absem oraz nupem i dopiero po zebraniu niezbitych dowodów wykonane.Co do ostatniego punktu to nie oszukujmy się, ale to ja najczęściej na chłodno podchodzę...I w sumie dziwne, że na forum jesteś raz na ruski miesiąc, a tak dobrze znasz moje relacje w tej sieci, prawa i obowiązki.
  • 2
.

#16
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
godzik 100% racji. Dlategóż właśnie powinieneś być ciągle adminem, nie elite :)Do tematu, loki ewidentnie odpalony, co pokazują filmy z tego tematu. A co do Smaka: olewaj innych, patrz na siebie i rób co uważasz za słuszne. Bo raz na jakiś okres czasu piszesz takie tematy, rzucasz rangę i znowu wracasz, błędne koło się tutaj zatacza. Ja, za bardzo się przejmowałem tym, co kto o mnie mówi, jak ktoś mnie nazywa. Ty masz dokładnie to samo. Robiłem tak i jak skończyłem? Z banem na pysku, w dodatku banem ''wiecznym''. So zejdzcie z niego, bo mało który tyle poświęcił dla tej sieci co Smaku. Peace.
  • 0
Dołączona grafika

#17
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Widzisz, bo ja jestem w tej sieci od początku i tu jest różnica. Przyszedłeś tutaj, wykazałeś się wiedzą i oczekiwałeś, że to wystarczy. Brak Ci niestety samokrytyki, a tym:

I w sumie dziwne, że na forum jesteś raz na ruski miesiąc, a tak dobrze znasz moje relacje w tej sieci, prawa i obowiązki.

tylko utwierdzam mnie w moim przekonaniu. Szkoda, że ABS i nup nie są konsekwentni w poczynaniach tak jak był xanat, który wiedział co robi w sieci i do czego dąży, chociaż jego kaprysy też wiele szkód przyniosły...
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#18
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
niestety nie jestem xanatem i nie mam zamiaru kogoś kopiować :)w momencie kiedy pojawi se znowu tutaj oddam mu jego rangę i zaprowadzi tutaj porządek jaki był dawniej :)Co do rangi n00bs i uprawnień pisania w zamkniętych tematach: zostały one zdjęte z powodu nadużywania ich, skoro temat jest zamknięty to znaczy, że jest on wyczerpany.Jeżeli natomiast ktoś chce dodać coś wartościowego do niego wystarczy napisać do moda :]co do joHHnego to zasłużył sobie na odebranie uprawnień swoimi przekrętami i zapewne odzyska je po jakimś czasie tak samo jak fabio więc nie tnijcie się z tego powodu, ze został on potraktowany "ostrzej" niż inni :]
  • 0
Dołączona grafika

#19
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Sadze ze ta cala napinka powinna byc w jakims dziale dla administracji :)
  • 0
Dołączona grafika

#20
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Wielki szacunek dla godzika za to co napisał ale jeżeli odnośnie mnie to po części niestety zryty i abs ma racje :)

Użytkownik JoHHny edytował ten post 18 kwiecień 2012 - 16:59





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych