Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Sędzia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

Macie swojego sędziego

http://www.blacklist...<br /> <br /> land :( ! "Nigdy odpalać nie będę" mierny jest Twój poziom słów.

n00bs zamienili siekierkę na kijek

I co teraz napiszesz? Czekaj czekaj wyprzedzę Cię- konto Ci ukradli :d
  • 8
Dołączona grafika

#2
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Już wiem czemu land porzucił BLa i poszedł w cholere do anticheat :)
  • 0
AESTHETICS

#3
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
@SmakU jesteś w błędzie - brat mu grał :d @diakon to dlatego anticheat... ;] Ale ogólnie lol, sędzie na bl - gracze będą odchodzić jak mamy takich sędziów :O
  • 2

Dołączona grafika


#4
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
po co mam klamac? to ja gralem, bo testowalem leisa, mozesz sobie spytac kazdego z ac. a Ty tylko szukasz zaczepki, zeby sobie odreagowac na mnie ;] jak juz bylo pisane wczesniej, stim jest do testow, i wtedy byl leis odpalony, wiec nie mam zamaru sie tlumaczyc z niczego ;> co do oceniania, Twoj staz 4/5 lat? pogadamy za 5 lat.
  • -5

#5
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

Testowałeś ? Uffff nawet nie wiesz jak bardzo mi ulżyło ;) WH też sobie przetestuj aha zapomniałem, już to zrobiłeś :( A tak z ciekawości po co go testowałeś ? Nie mogłeś tego zrobić ze swoimi kolegami z ac ? Tylko wbiłeś na jakiś serwer i biłeś ? Wiesz co ? Wciśnij Wyloguj i nie wracaj tutaj bo z każdą wypowiedzią się pogrążasz... Dla mnie może być temat teraz zamknięty chciałem wam tylko pokazać z kim macie do czynienia ;) cya
  • 8
Dołączona grafika

#6
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
kocham wrecz spiny przez kabel <33 jak sie pokazesz na jakims lanie ( chociaz jednym w Swoim zyciu ) to powiedz gdzie, i kiedy, chetnie zagram. udowodnie Ci iz Twoj rn to nonstim =D +b i siema bb.
  • -4

#7
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Jak odpalisz na n00bs albo mixach to pogadamy inaczej :p A póki co nie interesuje mnie jakaś cspolska gdzie sobie czity testujesz ;d
  • 1

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#8
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
No tak oczywiście :) Nie chce Ci nic nupek mówić, ale takie gadanie, to jest "odpalił, ale nie widziałem więc nic się nie stało". Ale twoje zdanie jest najważniejsze, twoja sieć więc nie obchodzi Cie zdanie innych, że nie chcemy odpaleńców w sieci.
  • -4
AESTHETICS

#9
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Ale ty mnie już diakon wkurwiasz , byś zobaczył nupa , albo landa to bys inaczej gadał bo byś nawet nic nie powiedział :) Szczerze powiedziawszy gów.. mnie to obchodzi gdzie kto i jak czituje , jak nie widzę go na n00bsie to koło ch... mi to lata :) A nie to ,żebym się czepiał , ale smaku czy ty przypadkiem nie płaczesz , że land jest tutaj sędzią , a ty n00bsem ? Zazdrościsz mu czy co ? Nie ogarniam cię , zmieniłeś się , kiedyś byłeś inny ;) Elo @down ehh powiedz do kogo pyskuje ? Jak nie masz dowodów to nie wypisuj głupstw , myślisz , że tylko czekam na te twoje komenatrze , żeby ściagnąć coś z nich ? Boże , dobra nie wypowiadam się już.

Użytkownik Soul edytował ten post 23 kwiecień 2012 - 17:25

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#10
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

*
Popularny

Soul Ty też za dużo pyskujesz, i gdybym ja napisał co innego to na pewno byś mi przyznał rację ;x przesadzasz ;] Testowanie czegoś na cspolska, albo odpalanie tam nie przeszkadza w tym że oceniał dema tutaj ;x Możecie mnie upiec w piekle :)
  • 11

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#11
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
"Byś zobaczył nupa" - a bo to raz ja go widziałem :)? A ty Soul, jesteś dwulicowy.
  • -5
AESTHETICS

#12
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Smaku, miałeś nie wracać! więc spieprzaj pókim dobry.

//Jeszcze raz mi to ktoś skasuje to nie będzie miło...

Ostrzeżenie! (dodane przez: evi)
Ja usunąłem, chciałem być miły. Nie umiesz zachować kultury? Musisz rzucać wiązankami jak rolnik kartoflami? Trudno.


//no nie mów, że tak strasznie...

  • 0
.

#13
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych