Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Sony Vegas a jakość


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Mam problem z vegasem, bo za cholere nie chce mi wyrenderować ładnego filmiku, co bym nie zmienił, ani wmv, ani mp4, ani to tamto sramto... Szukałem na googlach, nic nie poradziłem :/ Może ktoś mi pomoże :)?
  • 0
AESTHETICS

#2
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Troche sie nie jasno wyraziłem, chodzi o jakość, obraz jest jakbym grał w minecrafta, a nie w csa :d
  • 0
AESTHETICS

#3
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
F5
  • 0
AESTHETICS

#4
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Czym zgrywasz ? HLAE ? Jeśli tak to ściągnij sobie VirtualDub, zgrywaj w 300 fps, wrzucaj klatki do VDuba tam musisz ustwawić, że zgrywasz 300 klatek (options - preferences - images) Potem wyrenderowany clip z Vduba wrzucasz do Vegasa i zgrywasz w .wmv

Użytkownik HARY.1337 edytował ten post 23 maj 2012 - 14:06

  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#5
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
@up: przesadziłeś z tym 300 bo 60 wystarczy, ale co do virtualduba to polecam, ja nie mogę w ogóle zapisać w żadnym kodeku w sony vegas, więc niejako z przymusu używam VD, jednak nie mam żadnych problemów z nim. Jedyny mankament jest taki, że trzeba mieć masę miejsca na dysku jak się zapisuje nieskompresowany film.
  • 0
.

#6
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
a Wyslij mi info z Properties z vegasa jakie używasz?
  • 0

#7
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

@up: przesadziłeś z tym 300 bo 60 wystarczy


Kupa prawda :d 60 to zbyt mało, żeby uzyskać bardzo dobrą płynność, należy używać dużo fps (ja zgrywam w 400). Potem coś takiego nadaje się do spowolnienia akcji bez żadnych ścin.
  • 0

#8
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Shixe, jaki masz dysk? :d
  • 0
.

#9
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
300 GB, z czego jedna akcja zajmuje koło 30-40 GB :d Dlatego tak rzadko wrzucam filmy.
  • 0

#10
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
No właśnie :d
  • 0
.

#11
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
To nie temat do waszych rozmów (Zryty-shiXe), jeśli mogę wtrącić xd :d Ale nie przeszkadzajcie sobie :) Jutro będę na kompie, na którym zgrywam. Osobiście używam 2 sposobów: -FRAPS, który zgrywa mi filmiki w full hd ideał, i na czysto wrzucane na YT maja idealna jakosc -HLAE, jakość średniawa, mimo ustawień dokładnie jak w poradniku, ale może być. Potem jak z HLAE wrzuce do Vduba, to podajcie mi ustawienia, albo shiXe jutro dogadamy sie jakoś na steam :) Poza tym, to Vegas psuje mi jakość, bo tam nie mam opcji "bez kompresji" tylko musze używać gównianych vegasowych kodeków :/
  • 0
AESTHETICS

#12
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

Poza tym, to Vegas psuje mi jakość


Bo musisz coś źle robić.
  • 0

#13
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Między 60, a 300 fps jest ogromna różnica.

-FRAPS, który zgrywa mi filmiki w full hd ideał, i na czysto wrzucane na YT maja idealna jakosc
Poza tym, to Vegas psuje mi jakość, bo tam nie mam opcji "bez kompresji" tylko musze używać gównianych vegasowych kodeków :/


Fraps zgrywa w 30 fps' ach, bynajmniej jak jeszcze kiedyś go używałem, więc nie ma co porównywać gównianego frapsa do hlae.
Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tą informację, że nie da sie bez kompresji. W .avi masz opcję "uncompressed", a .wmv nie potrzeba kompresować, bo 2 minutowy clip zajmuje z 150-200 mb.
  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#14
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Hary, czy ty nie rozumiesz, że nie chodzi o FPS? :facepalm: shiXe, wszystko robie tak jak w poradniku :)
  • 0
AESTHETICS

#15
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Inni tego problemu nie mają, wina leży gdzieś po Twojej stronie ;]
  • 0

#16
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych