Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Wycofanie psychostats


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Witam,
rezygnujemy z Psychostats ponieważ jest wiele skarg na nie i po aktualizacji serwera całkiem zaczęły odwalać. W zamian za nie zostanie wprowadzony autorski system statystyk. Na pewno zmieni się ich funkcjonalność i odpadną jakieś klany, nagrody oraz inne zakładki których nigdy nie używam (bronie i heatmap pewnie też odpadną w 1 terminie, chyba że znajdę sposób na ich gromadzenie), jednak niesie to za sobą zalety, gdyż statystyki będą dostępne w realtime (opóźnienie do minuty), dodatkowo będzie dużo lepsza wyszukiwarka niż ta w psycho (z której sam nie umiem korzystać ^^). Ponadto do tego systemu zostaną podłączone statusy serwerów oraz przekierowania przy rezerwacji slotów.

W skrócie: przez najbliższy tydzień (nie wykluczam, że i dłużej) mogą wystąpić problemy z rezerwacją slotów oraz statusami na głównej, a w pewnym momencie psycho przestaną być aktualizowane. Oczywiście wszystkie dotychczasowe dane statystyk przepadną. (przez jakiś czas zostaną zachowane do wglądu)

Statystyki nadal będą zapisywane na SID.

Jeśli macie jakieś sugestie co byście chcieli mieć jeszcze w tych statystykach proszę pisać tu lub na PW.

Ku chwale n00bs!
  • 2
.

#2
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Czyli zamiast psychostatów będą tylko statystyki fragów?? Jeśli dobrze rozumiem to jaki sens wprowadzania czegoś takiego? Podstawą psychostatów były właśnie statystyki poszczególnych broni. Całą resztę można ustawić do wglądu z serwera :huh: No, ale należy się plus za przemyślane decyzje w przypadku, gdy Ty czegoś nie używasz :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#3
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Są wadliwe, a żeby statystyki broni wprowadzić, muszę te dane jakoś poskładać, bo to są grube megabajty, a bronie będą, ale możliwe że nie w 1 terminie. Znikną problemy z nazwą mapy undefined, albo z pomijaniem danego gracza w statystykach, dane będą dokładne. Ogólnie funkcjonalność będzie zbliżona:
Serwer:
- mapy - jak często, kiedy ostatnio, skill na nich etc
- wykresy ilości graczy
- ogólne statystyki fragów, skill w rozkładzie godzinnym etc
- up time

Gracz:
- fragi, śmierci, HSy, skill
- czas gry (bardzo dokładny), kiedy ostatnio, w jakich godzinach najczęściej
- mapy na których najczęściej, ew. skill na mapch
- CT/TT, bomby podłożone, rozbrojone
- nicki, adresy ip

Dodano nowy post:

No, ale należy się plus za przemyślane decyzje w przypadku, gdy Ty czegoś nie używasz :)


Używam i dlatego chcę je poprawić, jednak część plików jest pisana w pythonie którego nie znam i nie mam zamiaru poznawać, dlatego myślę, że lepiej całkiem je zmienić i napisać od początku. Od teraz będą zapisywane w bazie, a nie w logach a potem dopiero przetwarzane.
  • 1
.

#4
Vin3Tu

Vin3Tu
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 239
  • Reputacja: 26
  • Gadu-Gadu 5596413
  • Nick steam: _the_prophecy_prize
  • Steam ID: 0:1:15856949
  • MiejscowośćTychy
no nie wiem , niech coś tworzy zobaczymy jak to wyjdzie :)
  • 0
Dołączona grafika

#5
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
I widzisz, jak wytłumaczysz to od razu przyjemniej :p Nie można tak było od razu? :d Twórz zatem...
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#6
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
No to spoko to czekam na efekt :p ale mam jedno pytanie :)

Gracz:
- czas gry (bardzo dokładny), kiedy ostatnio, w jakich godzinach najczęściej


jak będzie z obecnością na serwerze? tak jak w psycho pokazane ostatnie 2 tyg rozegranych sesji czy całość? bo mi by osobiście bardzo zależało na całości :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#7
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Myślałem nad wszystkimi sesjami tylko jeszcze zobaczymy ile będą zajmować miejsca w bazie... Ciekawostka: na tą chwilę dane psycho zajmują 160MB :)
  • 0
.

#8
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
no spoko spoko :) to czekam na info w takim razie :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#9
veQ

veQ
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 52
  • Gadu-Gadu na co komu?
  • Nick steam: klubers
  • Steam ID: 0:1:22680835
  • Miejscowośćzza kompa
Psycho bylo zabugowane prawda, czesto trzebabylo czekac 30 min+ na refresh danych :, nagrody nie dzialaly jak trzeba fakt co do skilla na mapach i skilla na godzine te ni beda dokladne z racji tego ze mamy ns (all ns maja 1 konto wiec gra lepszy ns: skill up slightly lub newbe skill down :,) co do liczenia skilla zachowasz stary system ktory byl w psycho? chodzi mi o algorytm liczacy :d ciekawe nonetheless na bank sprawdze kiedy wprowadzisz te zmiany (mam ciagle ss kiedy bylem #1 na dd2 z 1619 skilla :d)
  • 0

Dołączona grafika


#10
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Jest możliwość że nsy będą zapisywane w inny sposób, np. na nick ( STEAM_NICK_veQ ), co do liczenia skilla pewnie będę musiał napisać nowy algorytm bo starego nie rozumiem :d
  • 0
.

#11
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#12
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
@up: nadal działamy...
  • 0
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych