Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kilka spraw


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

Jak już wszyscy wiedzą powstała tak jakby reaktywacja n00bs. Ogólnie chciałbym przeprosić całą administrację za swoje zachowanie ale do rzeczy. Wczoraj usłyszałem na TS od Danielosa że nie jestem w Administracji i jestem tylko biały więc nie potrzebnie się wpierniczam w sprawy sieci ( Dziękuje eviemu i splenowi za stawienie się za mnie murem ). Napiszę tak że jeszcze raz usłyszę czy tam przeczytam że biały, niebieski, złoty (donator) czy tam n00bsomaniak który ma ponad 1000 postów nie ma prawa głosu to napiszę swoje 3 grosze... Jak na razie ludzie z areny są dla mnie jak NEWBIE, ludzie którzy zaczynają od 0 nie ważne jaką mają rangę... Teksty typu "ja tu rządzę" nie wchodzą w grę... Ogólnie będę się przyglądał postępom w pracy... Zastanawia mnie dalej jak to zorganizujecie... Nie będzie łatwo... Miałem kiedyś wizję tej sieci a mianowicie "władza dla ludu" i mam nadzieje że kiedyś to wejdzie w życie... Za każdym razem będę stawał murem za użytkownikiem jeśli będzie miał konkretne posty oraz uwagi co do sieci... Również z tego co słyszałem to odszedłem... Racja odszedłem z rangi ale tylko z niej... Byłem na forum codziennie ale nie udzielałem się bo nie widziałem żadnych konkretnych tematów. Zryty sam powiedział mi że udzielałem się tylko w banach bo to moje "hobby" niestety muszę Cię zmartwić bo chciałem wam pomóc w ocenie graczy bo szczerze to mi się nie chce oglądać nsów... Czasami moją pomoc odrzucaliście... Również chciałbym przypomnieć sytuacje z landem. Fakt faktem się zdenerwowałem ale to nie była przyczyna mojej rezygnacji... Następnie chciałbym poruszyć rangi typu "Super Moderator" a "Moderator" jak rozumiem to jest podział by czegoś uniknąć... Uniknąć tego co było kiedyś czyli niektórzy mod nie umieli zarządzać funkcją... Ogólnie nie powinno być żadnych podziałów. Mówicie o zjednoczeniu a sami siebie podzielacie na lepszych gorszych... Stawiacie nie których mod na piedestale co mi się nie podoba... Jeśli dany mod nie umie zarządzać to powinien robić out z rangi i tyle a nie że ten ma większe prawa od tamtego... Następnie poruszę temat adminów na serwerach... Na razie kiepsko to widzę. Adminów jest mało wiadomo dlaczego a 1/4 się nie nadaje zresztą widać to w odwołaniach... I również miałem kiedyś wizję by takich adminów usuwać z rangi a nie trzymać bo osobiście wolę nie mieć admina niż mieć takiego który rozda 10 banów z du***... Co do samych odwołań też miałem wizję. Jest odwołanie temat jest zamykany szablonem typu "czekamy na demko z hltv" a nie że 1 strona składa się z postów typu "on na pewno odpalony" "czysty na pewno" "czekaj na demko"- post powtarza wiele osób w 1 temacie nabijając sobie posty a powinny być za to jakieś kary...Następna sprawą którą poruszę jest SA niestety nie widzę efektów waszej pracy jeśli takowa jest w ogóle niestety nie mam dostępu do forum zamkniętego więc nie mogę tutaj dużo napisać, narazie zamilknę... Następną sprawą jest niepotrzebna ranga "Sędzia" która powinna być usunięta już dawno może to przeoczenie a może są ważniejsze sprawy do ogarnięcia ale chwila to tylko jedno kliknięcie i po sprawię... Myślę że jak na dzień dzisiejszy starczy... Miałem jeszcze coś do napisania ale zostawię sobie to na później... No hej
  • 12
Dołączona grafika

#2
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

Następnie chciałbym poruszyć rangi typu "Super Moderator" a "Moderator" jak rozumiem to jest podział by czegoś uniknąć... Uniknąć tego co było kiedyś czyli niektórzy mod nie umieli zarządzać funkcją... Ogólnie nie powinno być żadnych podziałów. Mówicie o zjednoczeniu a sami siebie podzielacie na lepszych gorszych... Stawiacie nie których mod na piedestale co mi się nie podoba...


Tu się nie zgodzę. To nie jest podział, tylko rozróżnienie. Moderator ma do ogarnięcia konkretne działy. Super moderator ogarnia wszystko. Jest to pomoc, o którą prosiłem bo nie wyrabiałem na całym forum. Z resztą całkowicie się zgadzam.
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#3
Kazul

Kazul
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 202
  • Reputacja: 52
  • Gadu-Gadu ANTY-ARENA !
  • Nick steam: ANTY-ARENA !
  • MiejscowośćKrakówwwwwww
Reaktywacja n00bs? Jakoś nie zrozumiałem :d Może jaśniej?

Użytkownik Kazul edytował ten post 17 czerwiec 2012 - 16:01

  • -2
Dołączona grafika

#4
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Ty Kazul Nic nie rozumiesz,dokładniej na forum jesteś dopiero teraz kiedy my omawialiśmy wszystko wczoraj wieczorem i w nocy na Team Speaku (Może nie ja ale byłem przy tym) i musisz jakby to powiedzieć... doinformować się o tym co teraz się dzieje i będzie działo.

Użytkownik cL. (Vorr) edytował ten post 17 czerwiec 2012 - 16:05

  • 0

#5
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
No i byłbym zapomniał ;] HITMAN mi przypomniał o ważnym podpunkcie... Moim zdaniem powinno zniknąć z forum top 5 uzależnionych jak i top 5 SB... Kiedyś forum służyło do ogarnięcia spraw a nie do rywalizacji na forum kto więcej godzin przesiedział czy tam kto więcej na SB napisał... Ludzie powinni grać a nie spędzać 3/4 czasu na forum a 1/4 w grze...
  • 0
Dołączona grafika

#6
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
A czy ktoś w ogolę na to patrzy? Ja te zakładki mam pozamykane
  • 0
Dołączona grafika

#7
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227

Moim zdaniem powinno zniknąć z forum top 5 uzależnionych jak i top 5 SB... Kiedyś forum służyło do ogarnięcia spraw a nie do rywalizacji na forum kto więcej godzin przesiedział czy tam kto więcej na SB napisał... Ludzie powinni grać a nie spędzać 3/4 czasu na forum a 1/4 w grze...


Z tym się zgodzę, natomiast co do rang typu moderator/ super moderator, czy tego typu inne to raczej się przydaje. Moderator jest odpowiedzialny za jeden konkretny dział przez co zbiera doświadczenie, a jeśli nawet coś zepsuje to zepsuje to tylko w jakimś dziale a nie na całym forum. Super moderator pełni funkcję opiekuna i kontroluje moderatorów, aby tych błędów nie było, a jeśliby były to je poprawia.
  • 2
Dołączona grafika

#8
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
@up Dziękuje za wytłumaczenie, nie patrzałem na tą stronę medalu
  • 1
Dołączona grafika

#9
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Nie widzisz efektów SA, bo szczerze powiedziawszy SA jest tutaj olewane i poniżej jakiegokolwiek progu. Powiem szczerze, że jedyne co zyskaliśmy to ranga na forum, immunited na serwerze, opcje moderacyjne i dział. Nigdy nikt z nami (a przynajmniej ze mną) nie podejmował żadnych ważnych decyzji (w moim przypadku nawet nikt słowa nie powiedział, nawet o dd2). Powtórzę, nigdy. Skoro tak dalej ma to wyglądać to ja podziękuje, bo nie zależy mi na sraczkowatym kolorze na forum :)
  • 4

#10
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Kurde smaczny, ogarnij się w końcu i zacznij pisać tak żeby dało się to czytać:p
Dobra, no to lećmy z tym :)

Wczoraj usłyszałem na TS od Danielosa że nie jestem w Administracji i jestem tylko biały więc nie potrzebnie się wpierniczam w sprawy sieci ( Dziękuje eviemu i splenowi za stawienie się za mnie murem ). Napiszę tak że jeszcze raz usłyszę czy tam przeczytam że biały, niebieski, złoty (donator) czy tam n00bsomaniak który ma ponad 1000 postów nie ma prawa głosu to napiszę swoje 3 grosze... Jak na razie ludzie z areny są dla mnie jak NEWBIE, ludzie którzy zaczynają od 0 nie ważne jaką mają rangę... Teksty typu "ja tu rządzę" nie wchodzą w grę...

Odnoszę takie samo wrażenie. Słyszałem, że to tylko "dodanie kilku serwerów" i nic nie zmienia, a tutaj widzę, że zmiany są spore skoro zasłużeni użytkownicy tej sieci nie mają nic do gadania :d

Ogólnie będę się przyglądał postępom w pracy... Zastanawia mnie dalej jak to zorganizujecie... Nie będzie łatwo... Miałem kiedyś wizję tej sieci a mianowicie "władza dla ludu" i mam nadzieje że kiedyś to wejdzie w życie...

Nie nie nie, nie można dać władzy w ręce użyszkodników :d Trzeba brać pod uwagę zdanie każdego użytkownika, ale na tym poprzestańmy, ostatecznie zdanie powinna podejmować administracja. Natomiast jej kompetencje to już nieco inna kwestia... :)

Również chciałbym przypomnieć sytuacje z landem. Fakt faktem się zdenerwowałem ale to nie była przyczyna mojej rezygnacji... Następnie chciałbym poruszyć rangi typu "Super Moderator" a "Moderator" jak rozumiem to jest podział by czegoś uniknąć... Uniknąć tego co było kiedyś czyli niektórzy mod nie umieli zarządzać funkcją... Ogólnie nie powinno być żadnych podziałów. Mówicie o zjednoczeniu a sami siebie podzielacie na lepszych gorszych... Stawiacie nie których mod na piedestale co mi się nie podoba... Jeśli dany mod nie umie zarządzać to powinien robić out z rangi i tyle a nie że ten ma większe prawa od tamtego...

Podział niepotrzebnie wyróżniony na forum. Sama idea oczywiście bardzo dobra, ale po co kolejne rangi jak można w ramach jednej stworzyć coś takiego. Niepotrzebne zamieszanie, które na tak bezproblemowym forum może boleć w oczy i jak widać niektórych razi.

Następnie poruszę temat adminów na serwerach... Na razie kiepsko to widzę. Adminów jest mało wiadomo dlaczego a 1/4 się nie nadaje zresztą widać to w odwołaniach... I również miałem kiedyś wizję by takich adminów usuwać z rangi a nie trzymać bo osobiście wolę nie mieć admina niż mieć takiego który rozda 10 banów z du***...

Fakt, że gorzej dla nas wychodzą odwołania niż trzymanie adminów, którzy nie banują. Tym bardziej, że jest HLTV i nawet admin jak nie jest pewny, czy banować może zgłosić na forum, że była taka sytuacja i ktoś bardziej doświadczony oceni. Tylko z pewnością obawiają się, że zostaną wyśmiani, ale ludzie... nie każdy się urodził idealny, wszystkiego trzeba się nauczyć :)

Co do samych odwołań też miałem wizję. Jest odwołanie temat jest zamykany szablonem typu "czekamy na demko z hltv" a nie że 1 strona składa się z postów typu "on na pewno odpalony" "czysty na pewno" "czekaj na demko"- post powtarza wiele osób w 1 temacie nabijając sobie posty a powinny być za to jakieś kary...

Generalnie dostęp do pisania tam powinni mieć tylko SA i admini poszczególnych serwerów (każdy w swoim dziale), wtedy nie było takich tekstów nawet od osób, które nie są adminami :)

Dodano nowy post:

Nie widzisz efektów SA, bo szczerze powiedziawszy SA jest tutaj olewane i poniżej jakiegokolwiek progu. Powiem szczerze, że jedyne co zyskaliśmy to ranga na forum, immunited na serwerze, opcje moderacyjne i dział. Nigdy nikt z nami (a przynajmniej ze mną) nie podejmował żadnych ważnych decyzji (w moim przypadku nawet nikt słowa nie powiedział, nawet o dd2). Powtórzę, nigdy. Skoro tak dalej ma to wyglądać to ja podziękuje, bo nie zależy mi na sraczkowatym kolorze na forum :)

Ja walczyłem, byście mieli pełne zdanie w kwestii danego serwera, ale kto by mnie tam słuchał...
  • 2

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#11
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
ej będzie dzisiaj jeszcze jakaś debata na ts, bo chętnie bym sobie posłuchał :d [warn=evi]Jeszcze jakieś błyskotliwe spostrzeżenie?[/warn]
  • 1

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#12
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość

Ludzie powinni grać a nie spędzać 3/4 czasu na forum a 1/4 w grze...

Tutaj się z tobą nie zgodzę :) Forum włączam i idę grać w csa lub w jakieś inne gry.
Top5 uzależnionych to jest jakaś tam rywalizacja ,dlatego jestem za zostawieniem tego :]

#13
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737
kolejny powod do rajcowania sie, jestem top1 ale jestem fajny... daremne :thumbsup: chcesz rywalizacji? pograj w plemiona :d

Użytkownik aNtin0vSKY edytował ten post 17 czerwiec 2012 - 19:20

  • 1

Dołączona grafika


#14
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
Smaku nie wiem po co poruszasz teraz te tematy skoro wczoraj wieczorem było mówione o tym że priorytetem w tej chwili jest dogadanie się i przemyślenia Zrytego na temat tej "fuzji". W kilku sprawach się z tobą zgadzam, ale powiem że jestem tego samego zdania co god w sprawie władzy ponieważ widzieliśmy ostatnie poczytania tak zwanej "władzy ludu" czyli ogólnej spiny i nagonki na "fuzje" i arene skilla. Jeżeli już zmieniłeś zdanie na temat fuzji i chcesz coś zrobić to zorganizuj jakąś debatę taką jak wczoraj wieczorem się odbyła i każdy będzie mógł coś powiedzieć.
  • 0

#15
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070

ponieważ widzieliśmy ostatnie poczytania tak zwanej "władzy ludu" czyli ogólnej spiny i nagonki na "fuzje" i arene skilla.


Mylisz pojęcia. To co widziałeś to był właśnie protest przeciwko nie braniu pod uwagę głosu ludu. Normalne zachowanie mające miejsce w każdej społeczności, za której plecami władza podejmuje ważne decyzje, mające wpływ na jej ogólne funkcjonowanie. Nie był to przykład na jej władzę, a brak władzy. Bezradność.
Nie można całkowicie oddać władzy w ręce wszystkich, musi być zawsze osoba lub mniejsza grupa osób podejmująca ważne decyzje, ale biorąc pod uwagę "nastroje społeczne". Zanim administracja wprowadzi jakieś ważniejsze zmiany powinna o tym fakcie stosunkowo wcześniej powiadamiać, pozwolić się użytkownikom na dany temat wypowiedzieć, udostępnić temat do merytorycznej (chociaż taka ma miejsce nieczęsto) debaty. Tak jak to się dzieje np. w przypadku zarządzania państwem. Zanim jakaś ustawa wejdzie w życie przechodzi długą drogę tak, aby każdy miał prawo się z nią zapoznać, miał prawo zaprotestować jeśli godzi ona w jego interesy czy ogólnie pojęte dobro i ewentualnie nanieść zmiany.
  • 0
Dołączona grafika

#16
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
Kitty niektóre decyzje nie będę dyskutowane z ludem ponieważ są one niezbędne. Czy ty słuchałaś wczorajszej debaty?
  • -1

#17
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ja dalej nie nadążam czemu jak ja samodzielnie decydowałem o pewnych sprawach to był sprzeciw i "godzik sam sobie rządzi", a teraz jest "Zryty decyduje bo jest H@" :d Jacy wy słitaśni jesteście ;x
  • 3

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#18
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
A ja zawsze miałem wrażenie, że jest odwrotnie o.O
  • 0
.

#19
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Nie no, tak po prawdzie to obaj byliśmy na straconej pozycji bo tylko nup mógł robić co chciał by nikt się go nie czepiał :p
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#20
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ogólnie realnightmare źle mnie zrozumiałeś z tą "władzą dla ludu" ale kitty już Ci to wszystko wytłumaczyła... Ty na szczęście nie decydujesz o tym które decyzję będą podejmowane z nami a które nie... Generalnie tak jak już wspomniałem taka decyzja jaka została podjęta teraz POWINNA być podjęta z nami a chociaż powinniśmy o niej wiedzieć przed... I jeszcze jedno człowieku gdzie Ty byłeś miesiąc temu ? Bo jak zauważyłem masz bardzo dużo do powiedzenia na temat co dla n00bsów jest ważne co lepsze itp ... Oprócz mixów z nami nic nie wniosłeś ani nie istniałeś w życiu n00bs nie masz pojęcia jak jest w środku a wiesz jak będzie po fuzji ;) Bardzo ciekawe... Ogólnie nie traktuj tego jako atak ale jeśli JoHHny by tak pisał bym nic nie miał do tego bo ok wie co jest 5 a Ty ?
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych