Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kilka spraw


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
Smaku nigdy z moich ust nie padło żadne słowo, że wiem jak będzie po fuzji za to wiem wiem że ta fuzja niesie za sobą też ryzyko no i masz racje od niedawna wypowiadam się na forum, ale co to ma z tym wspólnego? jak dobrze pamiętam w czasie dyskusji padły z moich ust słowa o tym że nie jesteś H@ i że istnieje hierarchia po tych słowach splendid i evi stanęli za tobą murem bo dużo zrobiłeś dla sieci, no ok wytłumaczyłem o co mi chodziło dokładnie i tyle nie chciałem nikogo obrazić, ale dlaczego teraz to wykorzystujesz przeciwko komuś kto wypowiada się na forum od niedawna? Co więcej wypowiadam się tylko na temat ostatnich wydarzeń wiec dlaczego w tej chwili uważasz, że jestem gorszy? Nie odebrałem tego jak atak, ale po twoim poście widzę, że jako nowy nie mogę nic powiedzieć, a raczej nie mam do tego prawa bo jestem nowy.

Użytkownik realnightmare edytował ten post 18 czerwiec 2012 - 07:48

  • 0

#22
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Raczej mnie nie zrozumiałeś a teraz próbujesz na siłę wmówić że uważam że jesteś nikim... Zauważ jak się wypowiadasz na temat tej fuzji na forum jak i na nagraniu jakbyś już z nami był przynajmniej pół roku i byłbyś minimum adminem ... "To będzie dobre dla nas wszystkich" skąd o tym wiesz ? Obecnie dużo osób się nad tym zastanawia czy podjęli słuszną decyzję i czy będzie lepiej czy gorzej i jak zauważyłeś dużo osób się nie wypowiada na ten temat więc i my przestańmy... Napisałem co uważam to Ty zaczynasz walić mi o jakiś priorytetach jakbym o nich nie wiedział ... Tyle...
  • 0
Dołączona grafika

#23
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
Nie będę się zniżał do twojego poziomu bo widzę, że rozmowa z tobą jest podobna do rozmowy ze ścianą. I już tyle w temacie.
  • 0

#24
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Nie będziesz się wypowiadał bo nic innego już nie masz mi do napisania ;) Do zamknięcia bo i tak brak zainteresowania ;) Dziękuje za przeczytanie ;)
  • 0
Dołączona grafika

#25
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych