Wyświetl pełny artykuł
Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
[dobreprogramy.pl] Nowe wersje programów Autodesk już w październiku
Rozpoczęty przez
News Man
, 27 wrz 2010 18:15
#1
Napisano 27 wrzesień 2010 - 18:15
Firma Autodesk znana z produkcji oprogramowania do modelowania i animacji zapowiedziała, że już w przyszłym miesiącu, podczas organizowanej przez siebie konferencji zaprezentuje nowe wersje programów do tworzenia obiektów i scen 3D.Impreza Digital Entertainment Conference została zaplanowana na 13 października. Podczas konferencji firma zaprezentuje między innymi nowe wersji programów...
Wyświetl pełny artykuł
Wyświetl pełny artykuł
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Logowanie »
Rejestracja
Strona główna
Użytkownicy
Do góry

