Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

cs 1.6 a cs:s


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Jakieś opinie proszę :p Czy warto inwestować w Source? Dużo się różni poza grafiką? Jaka grywalność?
  • 1
Dołączona grafika

#2
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Zależy od upodobań. Source jest dużo mniej popularny od cs 1.6 z paru powodów. Najważniejsze z nich to większe wymagania od 1.6 oraz grafika, którym nie wszystkim podpasuje. Jest taka gumowa, plastikowa, mniej realistyczna niż w cs 1.6. Według mnie. grywalność sourca jest dużo mniejsza . Ja bynajmniej nie polecam :)
  • 0
Dołączona grafika

#3
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
W Source mapki są trochę inaczej zrobione, są różne denerwujące pierdółki, typu beczki, które się przewrócą i przeszkadzają, kiedy np się cofasz albo chcesz spie*dolić, aby nie paść, a takie gówno Cię blokuje. No i nie wiem czy to tylko takie moje odczucie, ale w CS:S inaczej się strzela
  • 0

Dołączona grafika


#4
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
w css jest zupełnie inne podejscie do rozrzutu broni takiej jak np. ak,tam mozesz strzelac full auto bez zadnego rozrzutu (przynajmniej jak tak mialem) :d Ale tez są inne gówna typu @up ja tez bym nie polecał :) Lepiej dalej K@tuj w CS 1.6 :d
  • 0

#5
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Ale tutaj już nikt nie chce ze mną grać bo wszyscy sie boją w dupę dostać :( :d Proszę o więcej opinii :)
  • 0
Dołączona grafika

#6
!.prOte-ktor

!.prOte-ktor
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 28
  • Reputacja: 36
  • Gadu-Gadu 2351311
  • Nick steam: protektor
  • Steam ID: STEAM_0:0:27521391
  • MiejscowośćStargard
Chyba źle napisałeś, bo tam powinno być że wszyscy Cię biją i nikt nie chce z toba grać :d a co do cs:s to jak pisali wyżej, nie ma co sobie zawracać tym głowy, lepiej wziąć i pomaniaczyć w 1.6 ;)
  • 1
Dołączona grafika

#7
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
meh meh meh... niech temat będzie do jutra otwarty, potem close :)
  • 0
Dołączona grafika

#8
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Jeżeli kręci Cie granie z botami, to ok, bo nie wydaje mi się, żeby w ten badziew ktoś jeszcze grał :p
  • 0

kro15.gif


#9
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Niech jest otwarty cały czas, niczemu to nie szkodzi ^^ Source ma dziwną fizykę, niby uproszczona bo rozrzuty łatwiejsze do opanowania są, a jednak źle się strzela, myślisz sobie "gościu padnie", a on nadal stoi. Co do samych map to oczywiście beczki denerwują, tak samo uproszczenia map, chociażby dd2 - na B można wejść na różne palety i takie tam, gdzie w 1.6 nie ma to miejsca, ale na przykład wagony na trainie podobają mi się znacznie bardziej. Ogólnie nie polecam Source'a tylko ze względu na chorą fizykę, która niby miała być bardziej dopracowa niż w 1.6, a wyszło co wyszło, czyli gniot.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#10
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
Grałem w CS:S i powiem ci bardzo ciekawie są zrobione mapy, dźwięk, modele broni i kolorystyka dla mnie gra bardzo fajna :) Jedyną wadą CS:S jest mała popularność tej gry :(

Dodano nowy post:
@RnR9 To jest właśnie fajne w CS:S, że jest to gra nie polegająca na fragowaniu (jak to niektórzy) tylko logicznemu myśleniu :) a beczki i inne tego rodzaju rzeczy bardziej podnoszą piękność tej gry i wyższy poziom rozgrywania meczów nigdy nie wiesz co ci przeszkodzi :)
  • 0

Dołączona grafika


#11
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
@Dewan - no to jeżeli tak już podchodzimy do gry, to też bym odradził CS:S, a bardziej polecił jakiegoś CODa albo Battlefielda. @isentor - ja zawsze jestem chętny do gry kacie :< :p
  • 0

Dołączona grafika


#12
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146

Jeżeli kręci Cie granie z botami, to ok, bo nie wydaje mi się, żeby w ten badziew ktoś jeszcze grał :p

ja gram.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych