Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Serwer ODD2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno

*
Popularny

Ciągle społeczność n00bs stara się poprawić aktywność na serwerach. Pamiętam we wtorek, po pogadankach o sieci, TP było długi czas pełne, bo ludzie się zebrali i grali ku dobru serwera. Jakieś efekty to przynosiło, ale przejdę do sedna sprawy. Niestety, coś się psuje z ODD2 , nie wiem, czy to ustawienia serwera czy dedyk. Przykładowo dzisiaj, serwer jest na offie od co najmniej 8h (wszedłem na n00bs o 8), a kto wie, czy nie jest wyłączony przez dłuższy czas. Reklama na wiaderku została przez was zakupiona za poważne pieniądze, serwer stoi praktycznie cały czas full. Ale niestety, cały czas tracimy graczy na odd2. Co raz częściej serwer jest wyłączony co powoduje stopniowe zmniejszanie się graczy. Wychodzę z gorącym apelem do czerwonych oraz do Zrytego (splen na wakacjach, Zryty mógłby pokombinować, o ile znajdzie chwilkę czasu) bo szkoda marnować pieniądze oraz godziny przegrane, gdy coś je później niweczy. Sorki, że zbytnio bez ładu i składu, ale mam nadzieję, że w miarę logicznie :d

Użytkownik OzA edytował ten post 09 lipiec 2012 - 15:14

  • 6
Dołączona grafika

#2
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Bardzo się ciesze że napisałeś ten temat :d Ogólnie sytuacja się nie dzieje raz na jakiś czas ... Tak jak dużo osób wie pracuję na nockach i kiedy wracałem o tej 5 serwer był off bardzo często i to nie tylko dd2 a cała lista ;) Myślałem że to tylko z rana tak ale jak teraz patrze i czytam to nawet i popołudniami ... Nic dziwnego że serwery się nie kręcą ;) Mam nadzieję że to jakoś się zmieni ;)
  • 1
Dołączona grafika

#3
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Faktem jest, że od kiedy wróciłem, serwer odd2 jest bardzo często wyłączony z rana. Nie wiem, czym jest to spowodowane, ale byłoby miło, gdyby można było coś z tym zrobić bez następnej zmiany IP, bo zdarza się to naprawdę zbyt często, przez co tak jak napisał Oza tracimy graczy, a przy okazji tacy no-life jak ja nudzą się...

Użytkownik Ketuael edytował ten post 09 lipiec 2012 - 16:51

  • 1

#4
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Ogarnięta osoba do odpalania serwerów proste. Zryty praca splen nie aktywny może nawet z dwie osoby... Jak się nie łapią o co biega to im wytłumaczyć jak będą mieć chęci a to wcale nie takie trudne :)
  • 0
Dołączona grafika

#5
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Co za problem dac 3/4 osobom dostęp TYLKO do resetowania serwera? Nie będzie wtedy żadnego problemu

#6
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
Zastanwiałem się czy nie napisać takiego tematu widocznie OzA mnie wyręczył dziękuje :d bardzo często teraz jest serwer na offie a gdy serw jest dzień 2 może ON ludzie zbierają się powoli i robi się full nawet o godzinie 11 ale za kilkadziesiąt minut (kilka godzin) znowu jest off przez długi czas :(
  • 0

Dołączona grafika


#7
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Zryty coś mówił, że nam odd2 lekko jakby atakują. Więc trzeba kogoś kto będzie w stanie tego pilnować. + "ulepszenie" zabezpieczeń, o ile jest to możliwe.
  • 0
AESTHETICS

#8
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
wybaczcie nie bede siedzial 24 na dobe zeby resetowac serwer. nie bylo mnie 3 dni i NIKT nie ruszyl dupy zeby resa zrobic? no to to juz zalosne. rozwiaze ten problem w inny sposob
  • 3
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#9
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dołączona grafika Pomysł został przez nas zaakceptowany.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych