Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Dwa turnieje z nagrodami od PlayZeek.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Lotos

Lotos
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0

Dołączona grafika


Już w najbliższy weekend zostaną zorganizowane dwa turnieje dla fanów gry Counter Strike 1.6
W sobotni wieczór będziecie mogli rywalizować w zespołach pięcioosobowych (5on5), natomiast w niedzielę w trzyosobowych (3on3). Oczywiście dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody.


Za zajęcie pierwszego miejsca zespoły otrzymają dla każdego zawodnika po koncie premium oraz profesjonalny 11 slotowy serwer do gry 1000fps od firmy GamePad.pl. To wszystko na okres 30 dni. Zespoły, które zajmą drugie miejsce otrzymają konta premium na 15 dni.
Przed zapisaniem się do turnieju prosimy o dokładne sprawdzenie działania programu VOIPlay, aby nie było niepotrzebnych niespodzianek. W przypadku występowania problemów prosimy zerknąć tutaj.
Przypominamy również, że pomagamy Wam codziennie walczyć z wieczorną nudą. Tylko u nas znajdziecie dzienne konkursy oraz cupy dla użytkowników PlayZeek Polska.


Dołączona grafika


Postanowiliśmy jeszcze do końca miesiąca lipca pozostawić możliwość tworzenia gatherów z serwerami 1000FPS w lokalizacji ATMAN wszystkim użytkownikom. Po tym okresie tylko osoby posiadające premium będą miały taką możliwość.

Nie martwcie się! Pozyskać konto premium będzie można na dwa sposoby. Wykupując je za pomocą przelewu internetowego lub SMS (opcja SMS dostępna będzie na dniach) według cennika dostępnego na tej stronie PlayZeek Polska lub walcząc w dziennych konkursach i turniejach.


2go lipca ruszył pierwszy sezon drabinki 2on2 oraz 3on3 z nagrodami. Do wygrania jest profesjonalny serwer CS 1.6, prywatny, 11 slotowów, 1000fps na okres miesiąca czasu sponsorowany przez GamePAD.pl oraz konta premium.
Na bieżąco staramy się pozyskiwać nowych sponsorów. Już niebawem moc atrakcji i niespodzianek tylko dla Was :-)
  • 0
Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych