Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

evidence na AntiCheat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#1
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
http://www.anticheat...zgloszenie,2266 zrobicie co chcecie nie mam zamiaru się tłumaczyć ;]
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#2
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Nie odpaliłeś na n00bs.pl ,więc nie zdejmę ci rangi ale wiedz ,że cie obserwuje! :smiech:
Ostrzeżenie! (dodane przez: evi)
komentarz bez sensu
2 warny? HAHHAHHAHAHA! Gratulacje dla eviego! :glaszcze:

Użytkownik godzik edytował ten post 13 lipiec 2012 - 19:33


#3
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
jestes kretynem bo pytalem sie czy demo jest na powaznie i czy cos na nim jest ;o stracilem pol godziny na obejrzenie nudnego mixa z jedna dziwna akcja ;o ogarnij sie ;o moron polataj na wh na vacu eot!!!!
  • 4
Dołączona grafika

#4
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław

*
Popularny

Powiem tak śmiech na sali :) tak samo jak w przypadku shiXe :) no to zacznijmy od podejrzanych czasów 5,38 6.00 wg mnie były przypadkiem :) teraz podam czasy oczyszczające Eviego 8,00 - jak by miał WH to by CT przy bsie padł bo wychodząc na balkon by go widział :) to samo jest z CT w dużym piachu jak schodził po skrzynkach 8,50 - jak mierzy z AWP na żelki :) jak by miał WH to by widział CT idącego na shifcie po schodach ale nie widział :) więc co tu dużo gadać :) 14,30 - jak by miał WH to by CT z awp na łączniku nie przeżył ;P no cóż :) było by więcej ale nie chciało mi się wszystkich wypisywać :) teraz czas obalić czasy naszego znawcy :) 10.28 - jaki fail? skoro wbijał na 2 to logiczne, że na mixie dajesz info jak kogoś słyszysz :) patrz 1 z TT wbijający :) 17.02 - ups? do końca nie rozumiem :) jak wchodzisz z żelek zawsze patrzysz w stronę balkonu koło lorda :) więc potrenuj na FFA bo widać jak Ci mixy wychodzą :) 20.15 - model? bitch please to logiczne że jak patrzy się środek to się mierzy po modelach na pochylni :) 24.05 - dziwna akcja ale już wyjaśniam :) jak "większość wie" famas jest zbugowaną bronią tak samo jak glock (przy używaniu bursta) więc to było przypadkowe wg mnie 25.59 - 26.09 - skoro odpalony to czemu nie strzela :) krótko mówiąc później się nie dziwcie czemu mam takie zdanie jakie mam o tego typu stronach :) skoro tacy ludzie są tam sędziami :)
  • 8
Dołączona grafikaDołączona grafika

#5
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość

krótko mówiąc później się nie dziwcie czemu mam takie zdanie jakie mam o tego typu stronach :) skoro tacy ludzie są tam sędziami :)

Powiedz mi gdzie napisałem ,że evi jest odpalony(pomijając SB) ,ponieważ tam było więcej śmiechu z niektórymi osobami niż pisania na serio. Ktoś rozpisał demko to wrzuciłem mam darmowe pakiety to mi nie szkoda 1 z 100 :* Za 6 dni będzie werdykt to się pośmiejecie

Land sędzią głownym o.O

noi co z tego?

Użytkownik JoHHny edytował ten post 13 lipiec 2012 - 15:48


#6
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku

zrobicie co chcecie
nie mam zamiaru się tłumaczyć ;]


Shixe cisneliscie i zmuszaliscie do tego by sie musial tlumaczyc z tego i owego a gdyby tego nie zrobil uznalibyscie ze naprawde mial czity bo nie chcial sie bronic
pozdro

Demka nie mam zamiaru ogladac bo nie wiem czy jest to czysta prowokacja czy tez nie ... Aczkolwiek gdybys Evi dostal tego bana jestem ciekaw co bys wtedy zrobil (Tak jak Ty Shixe tak Dżony CIebie)
Tyle ode mnie
  • 3

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#7
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Wystarczy że go dodałeś co równa się z tym że sądzisz że jest odpalony... Albo próbujesz robić jakieś show co Ci się napewno uda... Oby nie było rozpisanych akcji typu że skanuje komin bo szkoda mego czasu na takie demka :) a co do HJ dla eviego to land uniewinni
  • 1
Dołączona grafika

#8
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

ponieważ tam było więcej śmiechu z niektórymi osobami niż pisania na serio. Ktoś rozpisał demko to wrzuciłem mam


To żalisz się czy chwalisz? Bo już nie wiem. Wrzuciłeś więc uważasz że coś mam i nie rób z siebie idioty.

Chcecie żebym tłumaczył? Proszę bardzo. POza jedną akcją jest tam wielkie GóWNO. Jeżeli werdykt AC będzie na +B to będę się śmiał do końca życia. I dla waszej informacji zrezygnuję z wszelkich funkcji na forum
  • 3
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#9
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
Trzymam za słowo.
  • 0

#10
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

*
Popularny

Srajcie dalej w swoje gniazdo i szukajcie sensacji.
  • 13

#11
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

*
Popularny

JoHHny, na 90% przestałeś istnieć w tej sieci. Po weekendzie będę miał już kompa, obejrzę osobiście to demo i jeżeli jest czyste to dziękujemy Ci za pobyt w tej sieci z powodu: - wrzucenia H@ na AC - twierdzenia, że w/w ma czity - ogólnego lekceważenia tego kim jest evidence Dla mnie właśnie przegrałeś sprawę, nie interesuje mnie werdykt AC, BL czy samego prezydenta, ale masz moją gwarancję, że zwrócę na to wszystko szczególną uwagę jak tylko będę w domu, tj. w niedzielę najprawdopodobniej.
  • 6

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#12
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Jeśli to jest JoHhny jakiś Twój żart, to wiedz że strasznie mierny.

Jeżeli werdykt AC będzie na +B to będę się śmiał do końca życia. I dla waszej informacji zrezygnuję z wszelkich funkcji na forum

Weź nie pier***

Szczeniackie zachowania trzeba mieć w głębokim poważaniu.
  • 0
Dołączona grafika

#13
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Powiem krótko... DEBIL Po 1. Evidence cziter :smiech: Po 2. JoHHny super miszczu antycziteruf :smiech: Po 3. @godzik, on i tak już w tej sieci nie istnieje, i dobrze o tym wie, dlatego nie próbuje zaistnieć tylko odpier.. takie rzeczy ! Po 4. evidence ja na twoim miejscu bym nie wytrzymał...
  • 2
AESTHETICS

#14
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Godzik ale ja tylko czekam na bana ;) widze tylko same + bana mego ;) @evi Juz wiesz jak czul sie shiXe Apropo wrzucania ludzi na AC bede wrzucal kogo tylko bede chcial to moja kasa i ja ja bede wydawal na co bede chcial.;( Co do werdektu chyba wiadomo jaki bedzie ;)

#15
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Johhny, przegiąłeś i godzik ma w pełni rację.
  • 1
.

#16
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto

Co do werdektu chyba wiadomo jaki bedzie ;)


Skąd?
  • 0

#17
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227

Co do werdektu chyba wiadomo jaki bedzie ;)


Jaki będzie ??
  • 1
Dołączona grafika

#18
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

*
Popularny

Szczerze mówiąc to nie rozumiem tej całej nagonki na johnego. Troche dystansu ludzie. Jak evi wrzucił shixe to wiekszosc z was od razu wjechala na shixe i przyjeliscie ze jest odpalony chociaz troche zdzialal w tej sieci i wiele osob z nim gralo i wiedzialo ze koksi. Teraz jak johny wrzuca eviego to sytuacja jest zupelnie odwrotna. Juz sie posypaly dla niego bany i warny. Wszyscy go nienawidzicie. Demo ogladalem i rozmawialem o nim z evim i troche sie smialismy ze wyglada na wh i ze farcil potem gadalem o demku z landem i tez mu mowilem ze raczej clear i fart po prostu albo ewentualnie tu i tam sobie włączył :) Nie sadzilem ze demo trafi na ac ale mysle ze i tak poleci ub bo nawet jezeli tam wh on/off to jednak za malo na bana. Tak się tym emocjonujecie a przeciez to standardzik :d
  • 5
Dołączona grafika

#19
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Bo jest gówniarzem chcącym być fajnym, ale nie potrafiącym wziąć za cokolwiek odpowiedzialności...
  • 2
.

#20
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
JoHHny jeszcze sie pogrążasz minusując :) A wogóle to nie porównujmy tej sytuacji z wrzuceniem shiXe na ac/bl. To dwie różne osoby, i 2 różne zgłoszenia.
  • 0
AESTHETICS




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych