Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

evidence na AntiCheat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
Dołączona grafika
  • 0

#22
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Znów parodia, "wyłączył", evi? Proszę Was, co to za dzieciaki? Demko czyste w 200% :)..
  • 3

kro15.gif


#23
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Wg mnie Evi odpalony...:/ zawiodłem się... eheheheheh :d
  • 1
Dołączona grafika

#24
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
Moja osoba chciałaby tylko dodać takie skromne kilka zdań . Zamiast żyć czymś fajnym jak to może nasze only inferno się kręci ( a co z GTA ? ) to lepiej mieszać człowieka z błotem w tym przypadku eviego . To jest już kolejny atak w jego stronę odkąd został czerwonym . Proszę was to jest takie nudne... Zastanawiam się kogo następnego wrzucicie na AC splendida ? slotkiego ? desia? I kto będzie to oceniał :whistling:

Jeszcze jedna taka akcja i będzie błąd error , bo żadne normalny człowiek nie będzie chciał współpracować z bandą rozpieszczonych gówniarzy.

Całkiem ciężko mi zrozumieć czy to jest jakiś kolejny żart , dość suchy , ale jak widać niektórzy się tym jednak podniecają . Tak fajnie jest niszczyć ludzi , sądzić człowieka jak się go nie zna ? Nie chcę grzebać w archiwum , ale Ty JoHHny miałeś taki zapał sam miałeś bardzo dziwne akcje z przekrętami , a teraz ta sieć może dla Ciebie paść , ban na forum to dla Ciebie nic - Pan Pikuś . Kobiety są dziwne , ale weź tu faceta zrozum... Dla mnie osobiście jest po prostu szkoda wkładu pracy wielu osób w tą sieć . Jak i funduszy , które zostały w nią włożone.

Zamiast gwiazdorować tam w ocenie demek tutaj też czasem mógłbyś ocenić Panie Adminie . :) Nie zrozum mnie źle tylko popatrz czasem wokół siebie , a nie tylko na siebie.

Dodano nowy post:
Oceni kto ma ocenić , ale na pewno nie znawcy demek od wczoraj . Naróbmy jeszcze trochę spamu , bo taka sensacja , że o jaa
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#25
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Prawda jest taka, doggy, że JoHHny bez tej sieci nie zaszedł by tu gdzie jest, czyli na sędziego AC (miernego, ale zawsze). Stąd wrzucanie H@, będąc w dodatku adminem tutaj, jest zwyczajnie nie na miejscu i sytuacje jest zupełnie inna niż w przypadku shiXe, tym bardziej, że JoHHny sam napisał, że nie twierdzi jakoby evi był odpalony. I skoro tak nie twierdzi to po co zgłoszenie? Jakby realnie go podejrzewał i miał podstawy to luz, ale nie mając ich ośmiesza tylko siebie, a co gorsza - ośmiesza naszą sieć.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#26
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Śmieszna wyrocznia z tych całych antycheat site'ow, tacy cwani obaj jesteście a nie zapominajcie o tym ze odpaleni goniliście, jesteście gównami, taka jest prawda, i cholera z tym gdzie, cheater zawsze pozostanie cheaterem. Pierdolona hipokryzja - takie zgłoszenia to wam kutacha nie powiększa. Ja osobiście jak bym dostał bana za czity bym się na "wsi" nie pokazał, macie tupet ze w ogóle tutaj coś działacie.
  • 3
Dołączona grafika

#27
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
ja powiem coś ogólnie. Nie ośmieszajcie się bo wiem jak sytuacja wyglądała bo gadałem z landem. Więc dgs i dżony są dla mnie skończeni podobnie jak barti. jak coś widzicie na tym demie to naprawdę życzę powodzenia. nie chcecie żebym był h@? to napiszcie temat bo to niepotrzebna szopka porównujecie wrzucenie shixe do wrzucenia mnie. tylko popatrzcie jedno demo i drugie. Nie wypowiadajcie się jeżeli ich nie oglądaliście. Zawiodłem się na paru osobach, a w szczególności na Tobie dgs. Dałem Ci demo, gadaliśmy w ch** czasu a Ty taką szopkę odstawiasz że biegniesz do sędziego z AC i mówisz że odpalony/dziwny? A to że demo przeszło prze 4 ręce i JoHHny nawet go nie widział to ok jest? Jak można wrzucić kogokolwiek dając rozpiskę którą zrobił zupełnie inny człowiek????? No jak? To tak jakby przelać wódkę w plastik bo szkło się zmęczy. Proszę Was nie ośmieszajcie się. Ci którzy widzieli demo sikają ze śmiechu bo demo jest żałosne. Wrzucać zamykacza? Padającego w każdej rundzie? Uwierz mi dgs że za to demo również dostaniesz bana. Bo Twoich akcji nie da się wytłumaczyć w przeciwieństwie do moich. Ale nie o tym temat. Zawiodłem się na kilku osobach. Teraz już wiem że jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć twardą dupę. Swój los pozostawiam w rękach administracji tj. godzika, xanata i Smaka bo to oni mają głos decydujący w sprawach banów i odwołań. Czekam na Wasz werdykt który przyjmę "na klatę".
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#28
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Nie jestem w Administracji evi ;P Równie dobrze mogę napisać że to jest fejk demo tak się sracie na bl że nie ma dowodów na autentyczność dema a sami dajecie takie zgłoszenia szczególnie to do dźonego ;) Szkoda że taki temat powstał bo to jest tak jakby dowód no ale cóż mimo to śmiech na sali... Po 2 porównujecie demko shiXe do demka eviego :d Znawcy... land zrobi co będzie uważał za słuszne więc nvm ... Co do dema: klar ~~
  • 1
Dołączona grafika

#29
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Ludzie i po co karmicie trolla? Poczekajmy do werdyktu landa, zobaczymy, czy ośmieszy to całe AC jeszcze bardziej. Co do sprawy: demko jest czyste, nikt za jedną dziwną akcję bana Ci nie da, bynajmniej nie powinien dać. Do tego, nie rozumiem waszej krytyki. Skoro Johhny wrzucił go na AC to znaczy, że evidence odpalony? Dlaczego skazujecie go na banicję? Tak jak on słusznie napisał- będzie robić co mu się podoba (niech nawet wrzuci Slotkiego jak minusi jak zawsze, co mu szkodzi :d). Oczywiście, nie popieram tego co zrobił, ale każdy popełnia jako takie błędy, może pospieszył się z tym wrzuceniem tak jak w przypadku shixe? A może zrobił to dla żartu (hue hue hue)? Tyle ode mnie.
  • 0
Dołączona grafika

#30
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość

Prawda jest taka, doggy, że JoHHny bez tej sieci nie zaszedł by tu gdzie jest, czyli na sędziego AC (miernego, ale zawsze).


godzik prosze nie rosmieszaj mnie no moze w 1% kiedy odchodzilem od sieci ;)
na inne komentarze nie bede odpisywal bo sa strasznie sluche.
W dalszym ciagu czekam na bana

#31
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund

*
Popularny

ja powiem tylko tyle. Johhny widać że jesteś tylko dzieckiem jeszcze.. ktoś ci dał rozpiskę a ty wrzucasz za niego bo masz darmowe pakiety? no proszę cię. Widać, że ci ego strasznie podrosło po tym jak zostałeś "kimś" na AC. Pomijając fakt że sam zapewne się odpalasz "żeby sprawdzić działania czitów" generalnie odwaliłeś największą szopkę na n00bsach. Co do sprawy shixe to prawda jest taka że on jest magikiem i na pewno więcej osób łatwiej uwierzyłaby w to że on odpalił bo jest niemożliwy niż bot evi (sry :d ) chętnie sam bym cię z forum wyrzucił odebrał uprawnienia za tak idiotyczne zachowanie
  • 8
Dołączona grafika

#32
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Proszę o usunięcie mi konta z powodu mojego nagannego zachowania i wysokiego ego :) Jeżeli nie zostanie to zrobione będę spamował dotąd ,aż zostanie to zrobione PS. Minusujcie sobie dalej

Użytkownik JoHHny edytował ten post 14 lipiec 2012 - 10:11


#33
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Jest mi glupio bo ten caly cyrk troche nieumyslnie ( ale jednak ) spowodowalem ja. Nie mialo byc zadnego wrzucania na AC czy inne portale. Chodzilo mi o to zeby jedna konkretna osoba, do ktorej napisalem wypowiedziala sie na temat 2, 3 konkretnych akcij , ktore wg mnie byly ciekawe. Wyszlo jak widzicie na co juz niestety nie mialem i nie mam wplywu. Z evim juz rozmawialem na ten temat ale jeszcze raz przepraszam za ten cyrk.
  • 4
Dołączona grafika

#34
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Nie musisz przepraszać ,bo to moja wina :) Moje konto zostanie usunięte i będzie po sprawie.

#35
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
johhny ty sie zalisz czy sie chwalisz?
"it's now all on zonic."

#36
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Dla mnie te kłótnie są bezsensowne bo nimi tylko niszczymy n00bsy,ja nie wierze i nawet jak +B wyjdzie nadal nie będę wierzył że evi odpalił :) A Te wrzucenie eviego na AC jest dla mnie również bezsensowne,żeby wrzucać kogoś na AC (zwłaszcza Administratora sieci) po 3 domyśleniach o wh/esp.
  • 1

#37
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Kur** wy jesteście jacyś niedorozwinięci? Jakiś czas temu miało dojść do fuzji, 90% osób płakało "Niee bo n00bs to jedna wielka rodzina, wszyscy razem się szanują, trzymają razem itd" ... Widać w tej całej rodzinie kilku zdrajców i oszustów. Wrzucać demko Eviego (lamera :d) na AC ... Hahaha ... Johnny ty czasem myślisz? Spotkajcie się na TS i powiedz Eviemu co ci w nim nie pasuje bo widać, ze na siłę próbujesz go poniżyć/zniszczyć. Teraz co z siebie robisz ... walisz na skruchę...? Nie ma sensu dla mnie jesteś już nikim na tej sieci bo z dani na dzień stajesz się co raz głupszy. Johnyy ... może wrzucimy twoje demko na AC ... Zapewne nie jedno by się znalazło ? PS: Demka jeszcze nie oglądałem, ale zaraz lookne z ciekawości jak mocno Evi lamł :d Haha ... Johnyy minusuj dalej :p Wiemm prawda boli :) @edit: Według mnie Evi grał czysto ... miał 1 góra 2dziwne akcje, ale to nie podstawa do bana, a tyle akcji to chyba każdy z nas ma na Mixie. Trzeba brac też pod uwagę, że na mixie siedzimy na TS/Vt i leci info.

Użytkownik BaltiPro@pl. edytował ten post 14 lipiec 2012 - 13:30

  • 3
Dołączona grafika

#38
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Ja powiem tak , Johhny ... Jesteś w tej sieci tyle , a żeby sobie zrobić jaja z n00bsów wstawiasz na jakiś ac . Co mamusia dała na pakiety to teraz wrzucamy dla beki ? Od tej akcji jesteś jednym wielkim ZEREM ,a konta nie powinieneś mieć już od dowiedzenia , że evi został tam dodany dla jaj .
  • -5

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#39
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
[warn=evi]Wystarczy tej spiny. Mamy ocenę naszego s@, teraz czekamy na werdykt AC. Każda wypowiedź nie wiążąca się z demem będzie nagradzana[/warn]
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#40
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław

*
Popularny

a ja powiem tak :) nie będę się bawił ze szczeniakiem więc ma perma ode mnie :) a jak to wyższym nie pasuje to ich problem :) bo bawienie się z dzieciakami w kotka i myszkę to przegięcie czeka na bana więc już go ma. A co do tematu to czerwoni opowiadać co i jak bo nie ma co przeciągać
  • 6
Dołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych