Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

LAGI W SMOKE


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
Siemka :) więc przejdźmy do konkretów, jakieś 20 min temu wbiłem do cs i grałem na serwie gdy spojrzałem lub wszedłem w smoke fpsy spadały do 7 i ścinało gre, że ja pier**** nie dało się grać gdy odszedłem od smoka na większą odległość fpsy staneły na 100 i było wszystkie pięknie czego to może być przyczyna ? :(
tutaj link do demka jak to wszystko wygląda.
http://www.speedysha.../nVNzr/lagi.dem
jak coś początek demka zaczyna się od tego, że jestem w smoku pod koniec już nie :(
Aha i tak wgl wcześniej tego nie miałem :( dopiero tak 30 min temu O.o
  • 0

Dołączona grafika


#2
BlonnDyN

BlonnDyN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 96
  • Reputacja: 5
  • Gadu-Gadu 23423892
  • MiejscowośćCzęstochowa
W consoli wpisz fps_max 101.0 rate 25000 w opcjach cs-a 1024x768 Open gl broń prawa ręka Jeżeli nie pomoże to prawdopodobnie coś z pc lub netem ;) Jeszcze możesz spróbować tego poradnika http://www.grajkowni...ich-sie-pozbyc/

Użytkownik KoKo edytował ten post 28 lipiec 2012 - 20:52

  • 1
Dołączona grafika

#3
turboo

turboo
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 76
  • Reputacja: 9
zamiast podac system operacyjny i parametry komputera, to daje demo -_-. Jeżeli wczesniej tego nie miales, to mozliwe, ze zaczął psocić Ci jakiś proces w tle, chociaz jak ci wczesniej fpsy w smokecie nie spadaly to obstawialbym grafike, grzeje się lub coś, no ewentualnie procesor. Strzał w ciemno -> spróbuj nowsze sterowniki/defragmentacje kompa, odinstaluj zbęde programu / wywal je z autostartu

Użytkownik turboo edytował ten post 28 lipiec 2012 - 21:08

  • 1
Dołączona grafika

#4
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
@KoKo pomogło lecz gdy jest nawalone z 4/5 smoke'ów laguje trochę lecz nigdy nie miałem jutro odkurzę kompa bo zasyfiony jak 102 :p A czy nie ma jakiegoś sposobu abym nie miał tych lagów na rozdziałce 800x600 ? :) przepraszam za zły dział ^^

Użytkownik KERSH7 edytował ten post 28 lipiec 2012 - 23:32

  • 0

Dołączona grafika


#5
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

HydeparkKomputery

do:

Counter Strike 1.6Counter StrikeProblemy.


  • 1

#6
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
Już jest wszystko ok :) To była chyba po prostu jakieś lekkie przegrzanie karty graf. i mi lagowało i ścinało, teraz w 4/5 smoke'ach 100fps 0 ścin ping normalny. Komp w wakacje chyba nie wytrzymuje ^^ DO ZAMKNIĘCIA ! Lecą + za każdą odpowiedź :*
  • 0

Dołączona grafika


#7
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych