Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Moja wizja...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Witam

Ogólnie temat dziwny ale wyobraźcie sobie że jesteście H@ n00bs

Co robicie ?

p.s. Proszę tu bez spamu temat jest połączeniem zabawy z informacją dla nas ;) Może coś nas zaciekawi i postaramy się to zrealizować
  • 0
Dołączona grafika

#2
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Co smaku, nie ma pomysłów ? hahah :d # jakbym miał H@ to bym go oddał godzikowi, dziekuje :)
  • 2
Dołączona grafika

#3
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Jakbym miał H@ :smiech: ... No dobra żartowałem :d A tak serio, ogarnąłbym opierdalających się adminów !
  • 0
AESTHETICS

#4
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Co bym zrobił ? -Kultura na forum - nowi userzy nie lubią spinających -Ogarnąć adminów , bo czytałem , że nikt nie wpłacil za admina -Prosić , prosić i naprawdę prosić zrytego , godzika czy ABS'a czy by pomogli (wrócili na range h@) -Ogarnąć więcej sponsorów ( o ile jakiś mamy ) . I to wszystko , spytam się jeszcze jak długo loW'a nie będzie ?
  • 2

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#5
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Zmniejszył bym liczbę serwerów do 3, bo z 5 to na pewno sobie rady nie damy, a lepiej rozwinąć porządnie 3, a potem rozważać kolejne serwery.
  • 4

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#6
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Wywalić nie robiących nic adminów... taki methandienone ostatnio był na serwerze (po sporej przerwie chyba) 7,2h przegranych w ciągu 2tygodni, mike0131, poz!om, i paru innych by się znalazło. ODD2 praktycznie cały dzień jeste bez admina. Dopiero wieczorem może ktoś wejdzie.
  • 1
Dołączona grafika

#7
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Aż się prosi napisać ...... No właśnie insentor genialny człowieku brawo za pomysł :) Można wywalić adminów w tym mnie proszę bardzo, może znajdą się inni którzy będą płacić i grać 24/7 :]
  • 3
Dołączona grafika

#8
BlonnDyN

BlonnDyN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 96
  • Reputacja: 5
  • Gadu-Gadu 23423892
  • MiejscowośćCzęstochowa
Ja napewno bym zrobił kilka rzeczy : Usunął : TP,DR,OI,VT bo nikt tam nie gra servery przynoszą tylko straty. Zamiast tego postawić dobry server 4FUN lub DiabloModa na którym zarabiało by się za vipa. Ogarnął tą liste bo wprowadza w błąd sa tam ludzie którzy nie mają już adm... i wielu nowych adm też tam nie ma -----> http://amxbans.n00bs.pl/admin_list.php Zrobić rekrutacje na admina na dd2... bo naprawdę aktualnie to jak nie wejdziesz ty smaku to admina nie ma .... Dodał bym wreście jakieś nowości na coda bo nie zachęca do gry... No to chyba na tyle :)
  • -1
Dołączona grafika

#9
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Wywalić adminów ? :) I co ? SmakU sam zostanie z 5 serverami ? Tutaj macie listę @ --> http://amxbans.n00bs.pl/admin_list.php . Jeśli chcecie wywalić Mike, poz!oma i methandiona to kto zostanie ? Moje propozycje : - Zrobić nabór na @ ( wiem, że jest ciągle otwarty, więc trzeba to na serverze jakoś zareklamować. DOBRZE zareklamowac. ) - Zmniejszyć listę serverów do 3 - TP, ODD2, COD . - Przywrócić S@ - Wywalić te 1000fps, bo i tak gracz nie odczuwa różnicy gry, a przez to servery są droższe ( chyba ) - Zrobić nabór na T@, którzy będą aktywni w swoich poczynaniach tak jak to robił kiedyś loW. i Zryty. Wg mnie przydałoby się również rozkręcić CoD MoD'a, ponieważ jest to jedyny server w naszej sieci, na którym możemy zarobić. BO z tego co ja narazie widzę COD ma się marnie, przez co mało ludzi kupuje KLASY PREMIUM. Dziękuję. ;)
  • 0
Dołączona grafika

#10
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
@koKo Na DR jest VIP ;] Ja bym proponował zostawić TP DD2 COD TS3 Niestety ktoś mówił (chyba Zryty), że jeśli będziemy chcieli mieć mniejszy serwer (na ktorym stoją serwery) to by była zmiana ip :( Proponowałbym 1 raz na miesiąc brać listę czitów z BLa i AC :0 Nie grać mixów, tylko na nasze serwery drodzy admini :) Wczoraj (albo przedwczoraj) grał na DD2 2 godziny aim :) Admina ni słychu, ni widu ;d
  • 0

Dołączona grafika


#11
turboo

turboo
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 76
  • Reputacja: 9
1000 fps daje sporo, niech zostanie jak jest. Tym bardziej, że nikomu się (chyba) źle nie gra, no przynajmniej pod względem sczylonia, czy pingow.
  • 0
Dołączona grafika

#12
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
BTW. - Na DR też mieliśmy zarobić... Byli i napaleni na ten mod , a teraz nie ma kto tam grać . Gdzie ten tłum napaleńców ? - Najlepiej pozbyć się problemu ( pustych serwerów ) i cieszyć się odd2 :p Ustalić jakieś terminy kręcenia konkretnych serwerów . Najlepiej , gdyby zrobił to jakiś H@ ( priorytet ) , a nie zwykły user . Bo po co nam puste serwery , a jeden człowiek tego nie rozkręci , bo prawie WSZYSCY znajomi ze steam olewają zaproszenia do gry . Nie ma chęci do gry i pomocy to i serwery stoją puste . Jakieś banalne konkursy jak to jest wszędzie . Lista rankingowa to też nie jest wcale taki głupi pomysł , ale po co skoro nawet nie ma za co dedyka opłacić . :p @ up Ja mam tylko na tp i to jak zapraszam nikt prawie nie wchodzi i sobie z koko i protkiem gram na dd2 <_<

Użytkownik Fooch edytował ten post 02 sierpień 2012 - 15:25

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#13
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Geju Czarodzieju, część z tych adminów w ogóle nie jest aktywna. Mike pod jakim nickiem w takim razie grasz ? Na steam ostatnio 5dni temu byłeś. evidence - ma pracę, wchodzi wieczorami na serwer Smaku - też coś chyba tam pracuje, nie wchodzi czesto mike0131 - 5dni temu na steam(chyba, że ma 2steam), pod nickiem z forum go raczej nie widuje Foch - jakoś szczególnie nie zapadła mi w pamięć, mogę się mylić, nie ma uprawnień odd2 przyczajony wonsz - no czasami pogra, bany od niego można w amxbans zobaczyć land - nie ma admina na odd2 Balti - rzadki okaz kitty - z tego co wiem prosiła o zabranie uprawnień z wiadomych powodów, nie wiem jak to teraz wygląda, od czasu do czasu na serwerze poz!om - 18dni temu na steam, nie widuje go na odd2 Preze$ - prezes... dawno go nie widziałem ;] splend - też chyba ma pracę i jest raczej w wieczorowej porze methandienone - jakieś 7-8h steam w przeciągu 2tygodni to chyba mówi samo za siebie Proszę cała lista adminów/
  • 0
Dołączona grafika

#14
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
isentor gdybyś poprosił kogoś o wejści na server to jestem przekonany, że dany admin by wbil. ;) Pragnąłybm coś tylko przypomnieć --> http://n00bs.pl/zmia...868#entry112868 :)
  • 0
Dołączona grafika

#15
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Wpadło mi coś do głowy . Taki jakby lepszy admin , który ma uprawnienia na serwerze , ale też na forum . Miałby może takie uprawnienia jak moderator , tylko , że nie każdy by mógł go mieć tylko osby które przekraczają czas od rejestracji , ilości postów itp . A po 2 . Pomysł isentora jest po mału dobry i zły - Jeśli te osoby zostaną usunięte to nie bedzie adminów na serwerach nawet troche i kasy z adminów - Jeśli te osoby będą miały admina , to przecież muszą płacić za admina , a komu by się chciało płacić i do tego nie grać , bo są wakacje . - Trzeba zrobić dużą rekrutacje na admina , bo bez tego sie nie opłaci serwerów - Usunąc serwery i zostawić coda i dd2 , bo na tp cały , ale to CAŁY czas jest od 0 - 5 osób . To tyle , jak mi coś wpadnie jeszcze to napisze :) Aha i jeszcze jedno - - Usunąć vt , chyba , że to jest już zrobione - I tutaj jest tak . Na ts jest 100 slotów , za to sie nie płaci bardzo mało , może zrobicie do ok 30 slotów ? Przecież na tego ts'a nie wbija nigdy więcej niż 15,20 osób . @ Isentor No zdziw mnie , bo nigdy nie widzialem powyżej 20,25 osób :)
  • -2

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#16
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Proszę o niespamowanie co każdy post... Pozwólcie swoim rówieśnikom pisać co chcą bo w tym temacie to oni są H@ ;)
  • 0
Dołączona grafika

#17
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
1. Wykupić max. 3 serwery 500-1000FPS od jednej firmy oferującej serwery gier. 2. Zrobić przekierowanie póki jeszcze obecne serwery stoją i działają. 3. Gruntowne przemeblowanie wśród ludzi i ich rang. 4. Dodać na główną wyświetlanie reklam płatnych (kasa za kliknięcia w reklamy). 5. Przemyśleć pozycję każdego osobnika z rangą poniżej h@ (aby wykluczyć osoby które nic/mało robią). 6. Obsadzić najważniejsza na początek stanowiska (tj. Tech@, przeprowadzić konkurs/wybory). Póki co to na razie tyle z mojej strony. :)
  • 4

Dołączona grafika


#18
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Co do TS nieużywane sloty nie obciążają serwera... (nie płacimy więcej)
  • 0
.

#19
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych