Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Bardzo ważne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Jak narazie z tego co wiem to insentor wpłacił składkę ... Mam prośbę do reszty jeśli chcecie by się wszystko dalej trzymało i byśmy mogli dalej kontynuować plany jakie mamy zamiar wprowadzić wpłaćcie ile możecie ... Dziękuje 86 1140 2004 0000 3802 7266 0476 Łukasz Kozak
  • 0
Dołączona grafika

#2
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Jak dostane wypłate (w co wątpie to wpłace) :)
  • 0

#3
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Gościu ! isentor, nie inestor, instentor czy Bóg wie co jeszcze ! :p
  • 1
Dołączona grafika

#4
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
I co? Znowu pojawi się dziesięć tysięcy postów treści: "Jak będę miał kasę to wyśle", a na konto nic nigdy nie wpłynie :)?
Od razu piszę, że za takie posty będą leciały warny, bo to zwykły, najczęściej nic nie warty - SPAM :).
  • 2

kro15.gif


#5
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Jak będę miał kasę to wyślę :d ale 20 zł od jednego usera raczej świata nie zbawi :). I tutaj rodzi się pytanie. Czy jeżeli nie uzbieramy potrzebnej nam kwoty z dotacji użytkowników, to czy jest ktoś, kto jest w stanie i chce opłacić serwery, czy raczej zakończy się urocza historia www.n00bs.pl (lub nowy hosting będzie załatwiony później?)? Niezależnie od tego jaka jest odpowiedź na moje pytanie, bardzo bym prosił wszystkich o wpłacenie jakiejś chociaż niewielkiej sumy, na którą tak naprawdę chyba każdego z nas jednorazowo stać.
  • 0

#6
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Jeżeli ktoś odpowiedział by Ci tu na pytanie że znajdzie si ętaka osoba która mimo to da radę sama to opłacić w tym miesiącu, to wątpię żeby użytkownicy zechcieli sobie zapłacić, wiedząc że n00bs i tak będzie opłacone (poza paroma osobami, które i tak coś sypną). :p Takie są realia. Jeżeli do 11 będzie pusto to proszę Eviego o kontakt, coś się wymyśli :).
  • 0
Dołączona grafika

#7
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Z chęcią odpowiem na pytanie Keta... Co się stanie kiedy nie uzbieramy: Wstrzymujemy n00bs - serwery aha i nie znajdzie się nikt kto by opłacił nie liczcie już na to ... Co do forum pewnie coś pozamykamy może wtedy uzbieramy pieniądze bo jak już zauważyłem od bardzo dawna to forum tylko żyje ... Jest więcej osób zawsze na forum a nie na serwerach... CO do desia powiem jasno TERAZ trzeba coś wymyślić a nie 11 na ostatnią chwile ... Dziękuje za uwagę
  • 0
Dołączona grafika

#8
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
dzisiaj z evim sie spotkam i moze wykminimy pare zlotych :d
  • 0
Dołączona grafika

#9
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070

Co do forum pewnie coś pozamykamy może wtedy uzbieramy pieniądze bo jak już zauważyłem od bardzo dawna to forum tylko żyje ... Jest więcej osób zawsze na forum a nie na serwerach...

Szczerze? Pieprzenie. 90% graczy nie ma nawet konta na forum. Więc to nie jest kwestia tego, że na forum życie towarzyskie też kwitnie. Gdyby nie rozwinięte forum pewnie z sieci już dawno niewiele by zostało.
Żeby uzyskać pomoc od graczy trzeba im uświadomić wagę problemu i fakt, że bez pieniędzy to wszystko na prawdę zniknie.
Że już tak samo nie będzie i każdy pójdzie w swoją stronę. Niech sobie każdy to rozważy do 14. A na pocztę nikt nie ma aż tak daleko, żeby do niej w tydzień nie dotrzeć.
  • 2
Dołączona grafika

#10
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Dodam od siebie, że na to w jakim stanie są teraz serwery, ani grosza nie dołoże, bo żaden admin nie ruszy swojego tłustego dupska na zawołanie. A powody: " Bo on tu już gra długo", "Bo to mój kolega", "On jest czysty" (a nie wszedł nawet na serwer
  • 0
AESTHETICS

#11
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Diakon, bez urazy, ale nie raz zostałem wołany przez Ciebie na serwer albo kiedy aktualnie na nim byłem zostałem wyciągany na specta, tylko po to, żeby po paru minutach stwierdzić, że straciłem czas, bo gość jest czysty jak łza i nie ma nawet NIC podejrzanego. Co prawda to było już dawno temu, ale od czasu kiedy tu wróciłem były 2-3 sytuacje, kiedy byłeś spłakany na ludzi, których nawet nie oglądałeś, albo były to jakieś nic nie mówiące urywki i chciałeś adminów wołać. Wcale się nie dziwię niektórym, że nie chcą wchodzić jak ich wołasz, bo czasami też miałem tego serdecznie dość. Co prawda nie znam poszczególnych sytuacji, więc nie będę nikogo usprawiedliwiał, ale skoro ktoś zna daną osobę i wie, że gra czysto to chyba niekoniecznie musi pędzić na serwer, żeby stracić czas na oglądanie czystej gry? Tyle z mojej strony, offtop stop. Chyba, że bardzo chcesz drążyć ten temat, to od tego są działy "Skargi" ;). Wypominanie takich zdarzeń, kiedy administracja nawet pewnie nie jest ich świadoma (o ile te zarzuty są prawdziwe i mają jakikolwiek sens), jest... co najmniej bez sensu...
  • 1

#12
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

A powody: " Bo on tu już gra długo", "Bo to mój kolega", "On jest czysty"

Kto i kiedy tak napisał? Czemu nie zgłaszasz takich sytuacji od razu? Najprościej coś wytknąć, gdy już dawno po fakcie :)

@SmakU
Musisz zrozumieć, że większość osób jest przed wypłatą i będą płynni finansowo w tym tygodniu, ja również. Więc spokojnie, zawsze było zbierane na ostatnią chwilę, chociaż trochę bardziej z konieczności niż chęci :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#13
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Tak się składa Ket że pier**lisz od rzeczy. Nie wołam osobiście adminów bo wtedy odpier*alają maniane, tylko załatwiam to przez kogoś kto ma większe grono znajomych (np. Fabio) który ma kontakt z innymi adminami. Wczoraj prosiłem żeby zawołał admina, a okazało się że po prośbie o wejście na serwer isentor odpisał "On tu gra już od dawna, jest czysty". Do tego gówno mnie obchodzi czyim ktoś jest kolegą, ale admin ma obowiązek wejść na specta i DOKŁADNIE sprawdzić podejrzanego a nie po 2-3 akcjach powiedzieć, że jest czysty. Admin któremu po 3 razy zgłaszam czitera na serwerze, gra sobie i opier*ala sie zamiast wejść na 3 min na spec, i zobaczyć... A najgorsze jest to, że kiedy jakiś je*any NSik, ciśnie na WH i perfidnie patrzy po ścianach, odrazu leci tekst "czysty", a jak widze potem, bach leci ban dla jakiegoś zupełnie czystego gracza. EOT! [uwaga='Ketuael']Prosiłbym o zachowanie kultury (nie, ocenzurowane przekleństwa nie są w porządku) i jak już pisałem, jeżeli chcesz na kogoś "donieść", to zrób to w odpowiednim dziale, a nie tutaj.[/uwaga]
  • 1
AESTHETICS

#14
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Co do Twoich podejrzeń Diakon zgadzam się z Ketuaelem. Ze mną teżbyło tyle akcji, tyle niecenzuralnych słów typu: "wejdź i banuj tego frajera", "ja p****** ile można Ci mówić żebyś wszedł i go zbanował" i często się okazywało że podejrzany był czysty - nie zawsze ale w większości przypadków clear. Ciekawi mnie czemu Ty nie masz admina ? Zrób porządek na serwerze ! :) No chyba że Ci go nie przyznają z jakichś nieznanych powodów.... :). Nie chcesz pomóc to przynajmniej nie zaczynaj kolejnego offtopu. @ SmakU Do 10 można się umówić i poczekać na rozwój sytuacji...jeżeli będzie tragicznie wtedy się jakoś z Evim dogadam. Pociągnę jeszcze do tego Prezesa biznesmena i jakoś to będzie. Na razie poczekajmy na to jak to się potoczy do 10.
  • 2
Dołączona grafika

#15
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dobrze... Niech stanie się wasza wola i czekamy do 10 ...
  • 0
Dołączona grafika

#16
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Przyofftopuję pewnie wg Keta, ale: wielkiego wyboru nie masz raczej ^^
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#17
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych