Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Paintowo ! :>

- - - - - Paint Leagueoflegends Soul

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436

*
Popularny

Witajcie n00bsiaki , ostatnio sobie maluje w paincie i myślę, że nie wychodzi mi to źle :> Rysuje postacie z LeagueofLegends , potem kto wie :>

Dołączona grafika

To są moje 2 prace , połączone w 1 obrazek . U góry jest link do mojego facebook'a jak chcecie to lajkujcie :> Myślę , że w weekend pojawią się 1,2 nowe prace :>

Praca po lewo : Kennen
Praca po prawo : Jax .

Masz racje Harry :d A co do innych rzeczy , na razie tylko postacie z lola jak będę to ogarniał bardziej to może coś innego narysuje :>
  • 6

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#2
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Hahaha! Dobre, podobne nawet :p Kennen trochę krzywo patrzy, ale Jax nawet wyszedł :p Brawa za chęci :) +
  • 0
Dołączona grafika

#3
ZaQ.

ZaQ.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 43461684
  • MiejscowośćOpoczno
Fajne :d
  • 0
Dołączona grafika

#4
Sunline

Sunline
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 213
  • Reputacja: 68
  • Gadu-Gadu 9862474
  • Nick steam: Sunline
  • Steam ID: 0:1:22931525
  • MiejscowośćSłupsk
Mi się podoba :d Jak na Paint to jestes mistrzem :d
  • 0
Dołączona grafika

#5
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Na LoL.pl Podobnie mi napisali xD W weekendzik mysle , że 2 rysuneczki dojdą . Zapraszam do lajkowania facebooka :> Chce zebrać 200 + lajków , gdyż mój znajomy też maluje w paincie , ale to jest takie proste i lajki są od znajomych :> Więc jak możecie to polecajcie i lajkujcie :> Aha i co do Jaxa to był mój 1 rysunek i jest to jedna z moich ulubionych postaci więc lepiej mi wyszedł :> Kennen no nie jestem w pełni zadowolony , ale nie wyszedł źle . Myślę , że kolejne rysuneczki będą lepsze . Kolejny będzie Skarner i Vayne :>
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#6
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Zrób coś innego niż lol, bo ja nawet nie wiedziałem co to jest i do czego podobne, albo chociaż daj podpis, że rys.1 to jakaś postać, a rys. 2 inna
  • 2

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#7
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

Kolejny będzie Skarner i Vayne :>

Ale Vayne to tylko i wyłącznie ta walentynkowa :d
A zamiast skarnera op mumia pls ^^
  • 0

Pn5h0uT.png


#8
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
@up Akurat Mumia będzie po Skarnerze :> Co do Vayne to chyba tą walentynkową , ale nie jestem pewien . Ogólnie ja te obrazki robie też dla innych z podpisami itp , a tak to wstawiam tylko z Moim podpisem :> Troche już tych "zamówień" mam , więc jest troche do roboty . W weekend chce 2,3 prace zrobić , myślę , że mi się uda :>
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#9
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
W ogóle masz jakiś tablet czy coś czy jesteś jeszcze bardziej chory i myszką karasz ? :d A znasz stronkę eloHell.net ? Tam możesz wrzucać swoje prace z jakimś dyskretnym linkiem do FB, może trochę lajków załapiesz ^^
  • 0

Pn5h0uT.png


#10
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
@up Jestem chory i robie all myszką :d I tylko pędzlem. Co do elohell dałem już tam ten obrazek ,ale lajków nie widze na fejsie :d Właśnie lajkujcie mojego fejsa :> Będzie mi miło :d
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#11
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Myślę , że jak napisze post pod postem nie będzie problemu :> Nowa praca - Skarner . Nie wyszedł on tak jak chciałem przez to , że krysztaly na tle i te wszystkie drobinki są strasznie trudne do zrobienia . Myślę , że następne prace będą lepsze przez to , że tam nie musze rysować takich drobiazgów . Aha i następna jest Vayne Arystokratka - tak zażyczyła sobie osoba która chciała vayne :>
Dołączona grafika
  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#12
Carl

Carl
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 258
  • Reputacja: 25

*
Popularny

kiedys tez rysowalem kapke jak pozyczylem od kumpla tablet ( wacoom bamboo) . Fajna sprawa i szczerze polecam , bedziesz mial o niebo lepsze rysunki :) Myszka to mi tylko pixelart wychodzil , tabletem troszke lepiej :). Jeden z moich bohomazów. Jak to rysowalem to jeszcze lola nie bylo, ale mozna to podpiac pod warwicka :p
Dołączona grafika

Użytkownik Carl edytował ten post 19 wrzesień 2012 - 11:16

  • 6

#13
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
@up Ja nie mam 1300 zl na nowy komputer , a o tablecie to ja moge marzyć . Ogólnie to pewnie bym robił coś codziennie , bo myszką jest trudniej i dłużej . Raczej będę to robił 1,2 rysunki co tydzien w weekendy , bo w pon-pt jest gimbaza i nie mam na to czasu . Aha i robiles to w paincie ? :DD Bo te oko i cienie xD I widze ,ze robiles też ołówkiem , przy czym ja tylko pędzlem . Ale i tak kozackie :d
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#14
Carl

Carl
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 258
  • Reputacja: 25
Pedzel reagowal na sile nacisku pena wiec moglem tam sie bawic troche. Robilem z tego co pamietam w paint net'cie , troszke rozbudowana wersja painta. Swoja droga taki tablet to wydatek 200-300zl wiec nie jest tragicznie, chyba ze celujesz w cos z gornej polki. Hiper odrzutowego komputera tez do tego nie potrzeba, bo z tego co pamietam to zanim poszedlem na studia mialem amd athlona 2,4 , 1,5gb ramu i jakas grafe 256mb.. Komorki juz robia lepsze :p Poczekaj na jakas okazje i przydus dyskretnie rodzicow/babke/dziadka. Pewnie cos sypna :d, chociaz najlepiej i tak uczyc sie rysowac na kartce ( bo przyznam szczerze, ze na dobrym sprzecie jest o niebo latwiej cos wyczarowac niz na zwyklej bialej a4 :))

Użytkownik Carl edytował ten post 19 wrzesień 2012 - 19:46

  • 0

#15
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Wszystkie prace zajeb**** nie ma co gadać szacun.Co do tableta do kupiłem yarvika 10" za 1000 zł i jestem zadowolony a 7" znajdziesz w bardziej atrakcyjnej cenie ja nie wybierałem najgorszego tylko takiego z środkowej półki.Pozdro.
  • 0
Dołączona grafika

#16
Carl

Carl
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 258
  • Reputacja: 25
hahaha boze. Ah te mlode pokolenie...Teraz slowo tablet przyjelo zupelnie nowe znaczenie :p Chodzi mi o takie cuś ( dokladnie na takim samym pracowalem kiedys ). Szybko sie przyzwyczailem do rysowania na nim i jest to calkiem dokladne urządzenie ( w koncu w tym celu zostalo wyprodukowane ) . Jak mowie, wydatek kolo 200-300zl. ( polecam firme wacom).

.Dołączona grafika

Użytkownik Carl edytował ten post 20 wrzesień 2012 - 11:48

  • 1

#17
Sylvester Alone

Sylvester Alone
  • Tylko przyszłość się liczy

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 694
  • Reputacja: 323
  • Gadu-Gadu 31156984
  • Nick steam: DiFReNT
  • Steam ID: 0:0:40308022
  • MiejscowośćHajnówka
Jak na rysowane w paintcie to bardzo ładnie,,, ja nigdy tego całego painta nie ogarniałem
  • 0
Dołączona grafika
Żeby grać dobrze musisz być wszędzie, bo gdy jesteś wszędzie nie ma cie nigdzie

#18
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
300 Zł ? Chciałbym tyle mieć chociaż co miesiąc to bym w jakiś czas uzbierał na tego kompa .. Takiego słabego to ja nie chce , bo chce grac na nim w lola i csa :> Co do tableta nie wiem nawet czy chciałbym sie z tym bawić , bo ogólnie robie to dla przyjemności i zabicia wolnego czasu ,gdy nie mam tego kompa do gierek . Jak chcecie możecie mi się złożyć na new kompa xD :d
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Paint, Leagueoflegends, Soul

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych