Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Prototyp nowego BMW serii 6


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Zrywa ze stylistyką szkaradnego poprzednika.


Choć salon samochodowy w Paryżu będzie zdominowany przez francuskie nowości, nie zabraknie na nim niemieckich premier. Jedną z nich zapowiedziało właśnie BMW, które odsłoni na przedprodukcyjną wersję BMW serii 6. Samochód wygląda znajomo, gdyż jego styliści to prawdopodobnie te same osoby, które odpowiadają za wygląd BMW Gran Coupe.


2-drzwiowe BMW prezentuje się znakomicie i są spore szanse na to, że identycznie będzie wyglądać, gdy wejdzie do produkcji. Zmiany mogą dotyczyć jedynie detali, takich jak lusterka, wydech i felgi.


Na razie nie znamy danych technicznych samochodu i nie wiemy, jakie silniki będą w nim montowane. Wiadomo jedynie, że paleta silników obejmie motory benzynowe i diesle. Powstanie także wersja M z motorem 4,4l z SUV-ów X5/X6 M, ale ma ona być gotowa dopiero za 2 lata.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#2
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
no muszę przyznać, że wygląda ponętnie.. choć jakoś BMW nigdy za bardzo mi się nie podobało tak to nawet przypada mi do gustu, choć dalej wydaje się być takie kantowate i przypomina lodówkę na kółkach :)
  • 0
Dołączona grafika

#3
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
po co o takim czymś pisać jak to tylko marzenia :).. choć też nie lubię bmw, bo nie spałoby się po nocach z jednego prostego przyczynu... Zajebią? czy Nie zajebią xD
  • 0
Dołączona grafika

#4
modeK

modeK
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 31
  • Reputacja: -7
  • Gadu-Gadu 792944
  • Nick steam: burgos09
  • MiejscowośćTomaszów Maz
Tylko marzenia ale jak by się spełniły to człowieku ja bym chyba zj**a dostał. Tylo takie utrzymać to tez jest koszt.
  • 0

#5
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
co wy tu z jakimś BMW jebanym wypływacie JA VOO wam powiem co jest klasa autko :mellow: werble tutututut AUDI :whistling: czemu bo mam i je kocham a na takich jak ja woła się władcy pierścieni a nie dresy i tu jest cały myk bo dres może mieć każdy a pierścienie nie mam cie tu najnowsze dziecko Audi A7 dodam że już w sprzedaży :mellow: :mellow: ;d :d

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 10 październik 2010 - 18:03

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6
Schaf

Schaf
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 74
  • Reputacja: 14
  • MiejscowośćEłk
dla mnie od zawsze tylko BMW :) najlepsze fury. a obecnie najbardziej mi sie podoba bmw m320 :)
  • 0

Umiem sie dzielic,chociaz jestem jedynakiem.
Zarobek pol na pol dziele z bratem.Moj brat to moj ziom, moje ziomki jak rodzina,
zaraz po Matuli, o której nie zapominam..
Kocham Cie Mamo, jeszcze wszystko sie ulozy
Wnet kurwy po zdychaja i to nam drzwi otworzy





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych