Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Reaktywacja - tym razem na serio :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

*
Popularny

Minął praktycznie miesiąc od tej poważnej reaktywacji a tak naprawde niewiele się zmieniło przynajmniej w moich oczach. Aktywność w tej sieci caly czas opiera się tylko na serverze only dd2. Fajnie ze postawiliscie nowy gungame ale nikt nie dba o to zeby ktos tam gral. Nawet na codzie juz praktycznie nikt nie gra. Ogarnietych graczy raczej nie przybywa. Na forum jak widac aktywnosc jest mala poza odwolaniami od banow. Nie ma TP. Wg mnie ta siec od jakiegos czasu przestala sie rozwijac i nie macie pomyslu jak to dalej pociagnac. Smutne bo jakis czas temu forum i servery tętniły życiem a teraz najczesciej jest tu atmosfera jak na stypie. Moja wypowiedz nie ma na celu urażenia nikogo czy też wytykania bledow. To sa moje spostrzezenia i mysle ze wielu uzytkownikow forum i graczy ma podobne zdanie do mojego. Albo zaczniecie cos robic zeby to w koncu ruszylo albo zostanie tak jak teraz czyli slabo.
  • 6
Dołączona grafika

#22
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Zmieniło się wiele, ale jeśli wszyscy czekają, aż ja w jakiś magiczny sposób ożywię tą sieć, a sami tylko wszystko krytykujecie to szkoda mojego czasu...
  • 1
.

#23
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
to forumowicze tworzą sieć i że jest tutaj pusto to tylko i wyłącznie Nasza wina, bo po prostu sami nie robimy klimatu, nie zakładamy tematów nie dajemy propozycji rozwoju i oczekujmy że wszystko będzie podane na tacy. Serwery od strony technicznej są ogarnięte na cacy to forum umiera i jest to zasługa samych forumowiczów niestety.. może po prostu wystarczy samemu spróbować coś zadziałać? :)
  • 0
Dołączona grafika

#24
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Dziwi mnie, że to piszę, ale doggy ma rację. Nie można się wykręcać tekstem "forumowicze tworzą sieć", bo o ile jest to prawda to niestety trzeba ich jakoś pobudzić do działania. Dajmy na to krzaczasty jednym temat, gdzie ja jestem nagrodą (czuję się tym faktem poniżony :p) zrobił więcej dobrego niż jest w innych tematach. Sieć trzeba po prostu odświeżyć, zrobić coś większego, by było widać, że ktoś chce to prowadzić. Zmienić wygląd? Dodać portal? Rozwijać fanpage'a? Robić bzdurne konkursy o pierdoły? Nie wierzę, że H@ nie mają pomysłów. Wiem, że jesteście kreatywni, więc musicie nadać cel, bo ostatnio tak jakby niektórzy bali się trochę pisać :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#25
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
No oczywiście czekałem, aż godzik się odezwie, bo to już tradycja jak ja coś piszę... Niestety wszystko zrzucacie na nas, a sami wykręcacie się dupą. Wszelkie próby robienia "bzdurnych" rzeczy zazwyczaj są krytykowane, więc osobiście nie mam pomysłów...
  • 0
.

#26
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
a czy musi czerwony pobudzać do działania forumowiczów? Przecież forumowicze mogą się sami nakręcać. Ja mam w pamięci jak powstały n00bsy, było dokładnie tak samo jak jest teraz czyli cisza i pustka na forum. Dobrało się 2 debili (normalnych userów) i spamowali forum pomysłami dobrymi i nie mającymi prawa przejścia, ale ludzie jednak szli za nimi i pisali posty co zaowocowało rozruszaniem forum. Jedyne co zrobiła administracja wtedy to stworzyła rangę pisarz. To my wszyscy tworzymy sieć i nie oczekujcie, że czerwoni ją za Nas rozruszają
  • 0
Dołączona grafika

#27
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Może zacznijcie od ponownej dyskusji i "domknięcia" pewnych tematów tak na początek ...

http://n00bs.pl/n00b...oku-t19980.html
http://n00bs.pl/spot...ach-t37225.html
http://n00bs.pl/rekr...ina-t38751.html
http://n00bs.pl/zmia...emu-t39839.html
http://n00bs.pl/n00bspl-mod-t9402.html
http://n00bs.pl/radi...ml/page__st__20
http://n00bs.pl/najl...forum-t686.html
http://n00bs.pl/prop...eam-t31696.html
jeszcze był taki jeden popierzony z osiągnięciami ale znaleźć nie umiem :(
ABS niby mogą się nakręcać ale żeby to robić to trzeba mieć dla czego to robić i z kim ... Zresztą zrzucanie odpowiedzialności za forum nie ma większego sensu. Wszyscy są jednakowo odpowiedzialni za to gówno a Wy znowu tylko gadacie i w sumie po 2 dniach skończy się na tym, że każdy znowu sobie pomarudził i nie ma żadnych konkretnych wniosków :d Standard.
BTW. ja się dziwię, że kitty jest w stanie jakoś podsumować miesiąc na tym forum. Ciekawe na ile jej weny wystarczy :d

Użytkownik kr75q edytował ten post 12 październik 2012 - 20:55

  • 2

Pn5h0uT.png


#28
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Zryty, czy Ty kiedyś dorośniesz? Myślałem, że pomalutku mądrzejesz, ale nie - tekst "aż ja w jakiś magiczny sposób ożywię tą sieć" jakbyś był Panem i Władcą :d ABSik, nikt nie oczekuje, ale zauważ co się ostatnio dzieje - pomysły szybko zamykane, evi trochę nerwowy i straszy :p ogólnie więcej niechęci i zamykania tematów niż działania. Trzeba pozwolić tu i ówdzie pospamować żeby ludzie chcieli pisać :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#29
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
a gdzie jest w ogóle nasz H@ samu który miał tyle pomysłów na uzdrowienie sieci?:d nie no jakoś to będzie.. jak zawsze ^^ Jak dobrze pójdzie to niedługo ja zaspamuje forum :d
  • 0
Dołączona grafika

#30
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
chyba jednak niektorzy zapomnieli ze podstawą są servery a nie forum :) Przeciez wiekszosc z nas jest tutaj dlatego ze gralismy i dalej gramy w CSa :) Proste ze gdyby servery byly aktywniejsze to od razu przybyloby tez aktywnosci na forum. Ostatnio gram troche i widze, ze pare osob bardzo czesto jest na serverze i gdy razem gramy to only dd2 po paru chwilach jest juz pelne. Niestety to wciaz za malo bo ja po jakiejs godzince gry po prostu juz nie moge patrzec na ta mape i zmykam na servery innych sieci lub mixy bo na n00bs.pl nie ma servera na ktorym moglbym grac nawet caly dzien w dobrej atmosferze + z oporem. Dziwi mnie tez fakt ze COD stoi pusty ale moze to znak, ze czas zmienic ten server na jakis inny mod? A zryty twoich postow juz nawet nie chce mi sie minusowac prostaku :)
  • 0
Dołączona grafika

#31
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

Ostatnio gram troche i widze, ze pare osob bardzo czesto jest na serverze i gdy razem gramy to only dd2 po paru chwilach jest juz pelne.


No właśnie, ja niestety nie mam ani czasu ani możliwości by je kręcić, a wy nadal i tak zwalacie że to nasza wina... Od kiedy pojawiły się składki to są same problemy, chcecie abym je zlikwidował? Bo kurde nie wiem o co wam chodzi...
  • 0
.

#32
Carl

Carl
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 258
  • Reputacja: 25
moze postawcie serwer tego nowego cs'a? :d albo cus. Szczerze powiedziawszy to w samego cs'a gram sporadycznie. Po prostu mi sie nie chce ( zwlaszcza na dd2, ktore sie niesamowicie nudzi).
  • 0

#33
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
jak wiadomo pomysł na postawienie serwera GO jest od dawna. no i będziemy robić wszystko żeby ruszyć z tym jak najszybciej
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#34
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
a może warto spróbować też zmienić CODa na jakiś inny mod? Moja propozycja to DM albo albo powrot do TP :p
  • 0
Dołączona grafika

#35
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Według mnie dużą "zasługę" w tak słabym pioziomie liczby graczy na serwerach mają admini. Nie mówię tutaj już o odpalaniu czy coś w tym rodzaju, ale mała aktywność na serwerze co wiąże się z ogólnym syfem na serwie oraz latającymi odpałami. Kiedyś grałem tylko na Only D2, ale teraz jest tam taki syf, że nie byłem tam już dobre 2 tygodnie (jak nie więcej). Oceniam to po tym co zobaczyłem po ostatch godzinach spędzonych na serwerze, a szczerze mówiąc wątpię żeby coś się zmieniło, bo podań żadnych nie ma, a adminów tylko ubywa. Zresztą Ci admini co są lub byli nie ogarniają co się dzieje na serwerze, poza napisaniem "Kultura", gdy ktoś przeklnie za przykład dam np. Makiego lub protektora. Za czasów gdy na serwie adminami byli jeszcze Godzik, Desiu czy isentor grało się miło, bo pilnowali oni porządku i tworzyli miłą atmosfere. Myślę. że admin powinien jakoś reklamować i zachęcać ludzi z serwera do odwiedzenia forum za pomocą admin say'a, ale jak na razie to odwiedzją je tylko po jakiś chujowych banach za byle skan i jedynymi nowymi osobami na forum są ludzie piszący odwołania od bana lub skargi na adminów.
  • 3

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#36
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

jak wiadomo pomysł na postawienie serwera GO jest od dawna. no i będziemy robić wszystko żeby ruszyć z tym jak najszybciej


jak sprawa stoi z CS:GO evi? Coraz wiecej osob ma ta gierke i chetnie zagramy na serverze n00bs :d
  • 0
Dołączona grafika

#37
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
co do serwera cs:go caly czas czekam na info od jakiegos czerwonego czy mam takowy wykupic i jaki format rozgrywki preferujecie... Ponadto tak jak zglaszalem w innym temacie sam obecnie nie posiadam cs:go i nie mam nawet jak testowac warunków gry~~
  • 1
Dołączona grafika

#38
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
warto sie pospieszyc bo dobrze rozreklamowanych polskich serverow nie ma duzo a graczy przybywa. Taki server na pewno wniósłby powiew swiezosci na n00bs :)
  • 0
Dołączona grafika

#39
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
hmmm... Jaki format rozgrywek? No ogólnie narazie jest FFA i GG tylko więc narazie proponuje FFA postawić... Co do serwera to hmmm ... Pogadam z pukawką może dadzą mi serwer... Dam znać w weekend... Co do warunków testowych ... hmmm ... z tym będzie problem, jeszcze pomyślimy... Jeśli chodzi o post Michała to przyznam mu rację teraz GO wchodzi w życie i na początku gierka mi się tak sobie podobała ale musiałem grać by poznać wszystkie chwyty bo przecież jestem HJ na bl... Po jakiś 20 h grałem dalej .... Po 40 h grałem dalej ... Po 60 h grałem dalej ... Szczerze ? Nie mam zamiaru wracać na 1.6...
  • 0
Dołączona grafika

#40
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

No ogólnie narazie jest FFA i GG tylko


no ja gralem jeszcze na DM i moge smialo powiedziec ze jest lanowo . Na pewno jest juz takze TP i AiM/Hs bo widzialem servy ale jeszcze jakos na nich nie gralem.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych