Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Ostatnie "Żegnam"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Hmm.. Od czego by tu zacząć... Na początku chciałbym poruszyć sprawę Eviego. Otóż usunąłeś mnie ze znajomych na steamie, okey. Rozumiem. Nie chcesz mieć nic wspólnego z gościem który raz w życiu wh odpalił. Ale z tego miejsca chciałbym Cię jeszcze raz przeprosić. Napisałem Ci to już na priv, ale napisze jeszcze raz tutaj, tak żeby każdy mógł zobaczyć jaki ze mnie kretyn. Wiem że Cię zawiodłem i jeszcze raz przepraszam. Dobra, teraz userzy. A nie. Jeszcze Zryty. Ciebie też chciałem przeprosić. Bo Ty mi też ufałeś (mam nadzieje) i Ciebie też zawiodłem. Teraz czas na userów. Chciałem Was wszystich przeprosić i jednocześnie podziękować. Przepraszam sami wiecie za co, a dziękuje ze mile spędzony okrez z Wami. Z Wami wszystkimi. Tak żeby nie było to temat nie ma na celu wymuszenia na Was ub dla mnie.. Żeby nikt tego źle nie zrozumiał. Ja chciałem poprostu przeprosić. A teraz tematowe ostatnie "żegnam".. Szkoda, że byłem taki głupi. Szkoda, że nie pomyślełem co robię. A teraz żegnam. Żegnam Was wszystkich. Będę tu czasem na forum zaglądać i trochę się może poudzielam (chociaż pewnie tego nie chcecie). Cześć.

Użytkownik Maki Aka Tomaszek :D edytował ten post 17 październik 2012 - 22:13

  • -10

#2
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dołączona grafika Pomysł został przez nas zaakceptowany.

  • 1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych