Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

moja nowa zabawka WYMIATA

colt 1911 broń pistolet

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA

*
Popularny

Musze się wam pochwalić moja nową zabawką która całkowicie odciąga mnie od kompa i zmusza do chodzenia do lasu co mi się nawet podoba a jest nią Colt 1911 znany tez jako czterdziestka piątka od zawsze podobał mi się ten model od ponad 100 lat w niezmiennej praktycznie formie po za gadżetami które były dodawane z wiekiem ja jestem w posiadani wersji z II wojny światowej pistolet ten był bardzo długo na wyposażeniu armii stanów zjednoczonych taka ciekawostka. Podczas walk o Guadalcanal w latach 1942–1943 trzej japońscy żołnierze znaleźli się na tyłach wojsk amerykańskich i rzucili się na gen.Alexandra Vandergrifta, który znajdował się na otwartej przestrzeni, siedząc przy stole i pisząc meldunek. Uzbrojony był jedynie w pistolet Colt M1911. Dowódca wyciągnął z kabury swoją broń i zastrzelił wszystkich trzech biegnących w jego kierunku


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 23 październik 2012 - 18:21

  • 7
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Voo :) masz moja ukochana bron :) dla mnie od zawsze na zawsze Colt 1911!! <3 :d Sam posiadam replike Colta :) ale to juz cos pieknego
  • 0

#3
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
Zajebiste skąd wziąłeś taki skarb ?
  • 0
Dołączona grafika

#4
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
ze sklepu :) wiatroweczka zacna w hooy! Voo jeszcze troche i osobiscie ja u ciebie zobacze :)
  • 0

#5
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
długo jej szukałem kupowałem 3 razy ale sprzedawcy powiedzieli ze nie wiadomo kiedy będzie dostawa bo producent w USA nie wysyłał już dawno ich do polski dopiero po czasie dorwałem sklep w internecie który posiadał ten model :)

adres sklepu
http://www.arobron.pl/

http://www.youtube.com/watch?v=ikCiN4NFbGY&feature=related
  • 2
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
postanowiłem trochę przerobić mojego colta 1911 zaczołem od wypolerowania lufy miałem stracha że coś spierdolę bo odwrotu już nie będzie ale się udało i tak wygląda lufa

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 1
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
bardzo fajnie :d
  • 0
Dołączona grafika

#8
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
Po jakimś czasie przeglądając strony o colcie dowiedziałem się że w orginalnej wersji dwie pozycje odciągu kurka pełny i pół długości nie mogłem pozwolić na to żeby w moim tego nie było więc chciałem szlifierkę ale taką do robótek precyzyjnych gdzie tarcza szlifierska ma promień 3cm rozebrałem pistolet do zera przeglądłem przekroje pistoletu na ostre naboje i kształt kurka no gotowe dodam że większy problem miałem przy złożeniu bo wyjebało mi gdzieś taką mikro sprężynkę i musiałem jej szukać na szczęście znalazłem

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dodano nowy post:
no i tak to wygląda mam plan jeszcze poszukać odpowiedniego koloru (ten sam co jest) wyczyścić całą górną część pistoletu żeby się pozbyć napisów i pomalować z powrotem na ten sam kolor późnej no i oddać go do grawerowania aby nanieść orginalne symbole colta wraz z logiem
Dołączona grafika

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 21 luty 2013 - 19:23

  • 2
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
Siemano ciągnę dalej temat a wiec ostatnio kupiłem w specjalnym sklepie gdzie robią garby samochodowe mieszają te otóż farby więc zakupiłem sobie farbę w spreju (kolor stalowy) taką jak mam na Colcie wyczyściłem zamek przetarłem go papierem ściernym potem odjałowiłem i położyłem 3 warstwy farby :d oto efekDołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dodano nowy post:
ciąg dalszy operacji zakupiłem drewniane rękojeści wymagały delikatnej przeróbki tak aby pasowały do mojego Colcika :d
Dołączona grafika
tak jak mówiłem wymagało drobnych przeróbek na szczęście mam parę narzędzi do takiej obróbki :)
Dołączona grafika

A oto efekt końcowy może kiedyś zrobię jeszcze grawery takie jekie były w orginalnej broni z IIWŚ ale na razie trohcę z kasą ciężko u mnie więc musi to poczekać

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 2
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
piekny colt :) <3 moja ulubiona bron , ja niestety sie pozbylem swojego sportowego ale planuje wlasnie kupic 1911 :) full metal ogien :) z oryg oznaczeniami i nr seryjnym :) poki co dopieszczam ak :p
  • 0

#11
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA

*
Popularny

mam już filmik to mój pierwszy taki na YT wiec się kurwa nie śmiać K!@#$ wrzucę jeszcze raz ale lepszy POPRAWIŁEM

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 18 lipiec 2013 - 18:46

  • 5
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Nawet spoko tylko zrób sobie next time liste o czym chcesz mówić :p
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych