Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Aha?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Maki Aka Tomaszek :d : Hi! Steam Have Comeback To You With A New Offer now You Can Get Counter-Strike: Global Offensive Free For 30 Days. How ? Just click in GET TRIEL then login next you'll recive the cd key in your email so add it to your account and enjoy with your new game BEZPIECZENSTWO!

Dostałem takie coś ;x Nie wchodze - chce miec steama ;x
  • 1

Dołączona grafika


#2
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
co to ku*** steam mi ktos jeb***
  • 0

#3
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Prawdopodobnie kolejna akcja mająca na celu pozyskanie kont steam. Pytanie, czy to taka zagrywka makiego (ze względu na niedawne wydarzenia wszystko jest możliwe :d), czy to jakaś "epidemia"... Z resztą, patrząc na posta kukiego i jego wpisy na SB można się łatwo domyślić, że rzeczywiście lepiej nie wchodzić w ten link :o.
  • 0

#4
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Ja też to dostałem chyba, aczkolwiek mam mózg, a i CS:GO też mam, więc olałem, tak jak większość wiadomości ^^ Już kiedyś była podobna akcja, tyle że z fejk steamcommunity, rozsyłali stronę z tekstem w stylu "Ty weź zobacz kto zgarnął bana na VAC'a za cheaty *link*". :) Parę osób nawet ode mnie z friends potraciło konta, potem tak się złożyło że nawet miałem przyjemność siedzieć z tymi ludźmi na VT. :d Ogólnie to byli polacy, a zgarnęli parę tysięcy kont. :)
  • 0

Dołączona grafika


#5
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Dobra wyslalem zgloszenie :) wszystko jak trzeba,teraz do 4 dni czekac na powrot konta! -.-
  • 0

#6
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
mam nadzieje ze uda Ci sie odzyskac konto maan! <przytul> :)
  • 2
Dołączona grafika

#7
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
To nie ja.. Sam steama strciłem..
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych