Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Maki Aka Powracam?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Maki Aka Powracam? (25 użytkowników oddało głos)

Wracać?

  1. Tak (9 głosów [36.00%])

    Procent z głosów: 36.00%

  2. Nie (16 głosów [64.00%])

    Procent z głosów: 64.00%

Głosuj

#21
Teeq

Teeq
  • Bejbe szajnnn oNNNNNNNNNNN !

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 469
  • Reputacja: 589
  • Steam ID: 0:1:18790357
  • MiejscowośćWrooclyn.
Nie
  • 0

Wybitne Kluby Sportowe, Tworzą Sztamy Wyjątkowe.

Dołączona grafika


#22
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Skoro (prawie) wszyscy wypominają mi grzychy to rodzi się pytanie: Czy da się jakoś wybawić od tego grzechu?
  • 0

#23
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Zmieniam zdanie na tak, bo na fb n00bsow zagłosowałeś Tomaszu Makowski (czy jakoś tak xd) na "kezc to hajt" :d
  • 1

Dołączona grafika


#24
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
nie rozumiem was po co chcecie dac mu szanse? skoro lubicie grac z odpalami to powodzenia... ja jak wroce do gry to mam nadzieje ze jako pierwszy go udupie.. tyle w temacie
  • 2
Dołączona grafika

#25
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry

ja jak wroce do gry to mam nadzieje ze jako pierwszy go udupie.. tyle w temacie


To wracaj... Czekam... Możesz mnie cały czas obserwować i NIC nie zobaczysz...
  • 0

#26
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Tak samo jak nie zobaczyliśmy wcześniej. Co do grzechu. Ty popełniłeś bardzi ciężki grzech, myślę, że niewybaczalny, będziesz się smażył w piecu. Pis joł.

Użytkownik HaRy. edytował ten post 29 październik 2012 - 19:23

  • 1

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#27
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
czlowieku nie osmieszaj sie... nie potrafisz grac i odpalasz a teraz chcesz wracac;o wez sie ogarnij ;o
  • 0
Dołączona grafika

#28
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda
Ja jestem na nie Miej swoją godność i nie zakładaj takich tematów jak chcesz wiedzieć o co mi chodzi napisz na pw nie chce mi się rozpisywać
  • 0

#29
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
7 do 6 na "Nie" ja na razie, mam nadzieję, że chociaż teraz dotrzymasz obietnicy i nie wrócisz.
  • 1

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#30
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Beka :> Co za ku*wa ludzie, nie moge sie powstrzymać, rly. Kilka dni temu pisze, że już tu nie wróci itp, a teraz "Czy wracać" hahahah, beka z ciebie. Ja bym napisał tak Spierd*laj, bo kolegów tutaj nie znajdziesz :>
  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#31
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Ja od zawsze mam gdzieś to czy ktoś gra czysto czy nie, kto sobie chce, to niech sobie odpala, w końcu nikt nikomu nie zabroni. Jedyne co może spotkać taką osobę to pogarda i to że zostanie złapana, takie są konsekwencje, a pomijając to, to masz wolną rękę. Chcesz to wróć, graj, rób co uważasz za słuszne. ;) Pomijając kwestię "powrotu", mam niesamowicie wielką bękę z ludzi którzy czują się urażeni, oszukani etc. Nie wiem, może wy tak na serio macie po 9 lat skoro coś takiego jest was w stanie urazić. Swoją drogą takie osoby muszą mieć bardzo ciężkie życie w realu, skoro w necie jako zbrodnie traktują "odpalanie się". Zawsze będą gry, zawsze będą ludzie programujący wspomagacze i zawsze będzie Ci którzy będą temu przeciwdziałać i wyłapywać. :) A to co myśli, mówi i pisze reszta ludzi, tych których czitowanie może urazić, którzy walą fochy i łapią się za głowy widząc odpaleńca na serwie - w stosunku do świata i ogółu jesteście mniej widoczni niż mrówka na tle mrowiska i nikt, kompletnie nikt nie będzie się przejmować fochami, żalami i innymi przejawami głupawych emocji w necie. Btw. Podejście w stylu "nie jesteś moim kumplem bo odpaliłeś", zasługuje na nic innego, jak tylko ostre strollowanie osoby "urażonej". Dlatego też o ile są tu osoby które wcześniej uważały Makiego za "kumpla", a teraz uważają go za gówno bo odpalił, no to nie pozostaje nic innego jak zastanowić się nad sobą drodzy koledzy. ^^ Śmiechu warte by n00bs.pl - KEEP WATCHING LIVE 24/7
  • 2

Dołączona grafika


#32
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

Btw. Podejście w stylu "nie jesteś moim kumplem bo odpaliłeś", zasługuje na nic innego, jak tylko ostre strollowanie osoby "urażonej".

Wiesz 1amm... nie jesteś moim kolegą od kiedy odpaliłeś :p
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#33
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
A myślałem że od kiedy zrobiłem z Ciebie murzyna w photoshopie ... :d
  • 0

Dołączona grafika


#34
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Wiesz Pshemku ja się zupełnie nie zgadzam. Pisanie w ten sposób, to ocieplanie wizerunku odpaleńców, przyzwolenie na to zjawisko. A czemu mamy dawać na to przyzwolenie? Tak na prawdę n00bs to counter strike, jeśli zgadzamy się na wspólną grę, to chcemy grać na równych zasadach i przy wyrównaniu szans, przewagę mają Ci, którzy są lepsi, a osiągnęli to własną pracą, a nie dzięki sztucznemu wspomaganiu. Osoby "odpalające" zaburzając to, jak najbardziej zasługują na potępienie całej społeczności. Jaki byłby cel tej gry, gdyby każdy był na dopalaczach? Nie chcę i nie sugeruję nic w tym momencie, ale przez wiele lat gry, czy też obracania się wśród graczy zauważyłam, że więcej przyzwolenia na to jest wśród tych, którzy też nie mają czystego sumienia. W tym przypadku dla mnie jest jedno rozgraniczenie - coś jest dobre, a coś złe. Czitowanie jest jednoznacznie złe. Oczywiście tu też trzeba zachować zdrowy rozsądek. Gdyby moja dobra koleżanka latała na haxach i została przeze mnie przyłapana, pewnie więcej bym z nią nie zagrała, jeśli ktoś oszukuje, w tym miejscu jest dla mnie skreślony bez odwołania, zawsze będzie nosił skazę na czole. Natomiast żeby wyjść z nią na kawę, czy pogadać o pierdołach nie miałabym oporu, bo to już zupełnie inna strefa życia. A gra, chociaż zabiera wiele miejsca w codziennych rozkładzie dnia, czy wkracza po prostu w codzienność nie jest naszym życiem. Z drugiej strony rozumiem głosy tych, którzy są anty Maki aka "kumpel", bo niektórych mogło to dotknąć bardziej i doszukiwanie się w tym jakiś złych rzeczy w prywatnym życiu jest niesmaczne, tym bardziej, że większość z tych znajomości przecież opiera się na cs'ie. Jak można mieć bekę z kogoś, kto nie przyzwala na oszustwo?
  • 2
Dołączona grafika

#35
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Widzisz nie do końca mnie rozumiesz, napisałem również że "odpalanie" może spotkać się z pogardą. Rzecz w tym że wściekanie się o rzeczy które dzieją się w internecie jest po prostu śmieszne. Przykładowo, nie mówiąc już o odpaleńcach, ktoś zrobiłby karykaturę mojej twarzy i niby co, miałbym się wściekać bo to zrobił? To już było by śmieszne. Internet jest miejscem gdzie nie ma podziałów, ograniczeń, a każdy może robić i pisać to co mu się podoba. Więc skoro każdy może sobie odpalić jeśli tylko ma na to ochotę, a nikt nie może mu zabronić, no to robi to na własną odpowiedzialność i potem będzie mierzyć się z własnym sumieniem. Samo odpalanie też ma wiele intencji, przede wszystkim to żeby sztucznie okazać się lepszym od kogoś innego kto gra czysto, ale również chodzi też o trollowanie ludzi którzy grają na serwerach. Bo tak jak wspomniałem wcześniej, ktoś kto dostaje szału i wścieka się o takie rzeczy, tracąc kontrolę nad sobą i swoimi emocjami, jest po prostu śmieszny. :) Ja widzę odpaleńca i mam to gdzieś, jak będzie mnie irytował wyjdę sobie z serwera, albo sam zacznę go trollować w taki sposób żeby zrezygnował z grania na tym samym serwerze. Wystarczy troszkę rozumieć jak działa ludzka psychika i jak łatwo wyprowadzić innych z równowagi. :d
  • 1

Dołączona grafika


#36
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda

Jeśli będzie więcej głosów na tak to wracam, jeśli więcej na nie to usuwam konto na forum


podejmuj decyzje bo temat miesiącami otwarty stać nie będzie
  • 2

#37
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Obserwując forum można powiedzieć, że decyzja jakby już podjęta :p
  • 0
Dołączona grafika

#38
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Świętujmy, bo Maki odszedł :teehee:
  • 1
Dołączona grafika

#39
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Widzę że wszyscy bardzo szeroko się wypowiedzieli więc nie będę owijał w bawełnę żadnych królików... Ogólnie możesz grać moim zdaniem bo tak jak powiedziało tu wiele osób jeśli odpalisz to wpadniesz no i stracisz kolejnego steama, ale jeśli chodzi o jakąś wyższą rangę niż noobsomaniak to nie ma takiej opcji ;) Licz się z tym...
  • 0
Dołączona grafika

#40
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda
niech się maki wypowie , bo mi się wydaje , że ta gadka o usunięciu konta to bajeczka która miała chwycić nasze serca, odpalił odszedł , wrócił , stworzył ten temat i niech postąpi jak mężczyzna i zrobi to o co napisał
  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych