Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Pewna niejasność


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Prosiłem o otworzenie tematu " [ Skarga ] Ogólna :) ", jednak nie udało mi się tego wyprosić... I to nie jest kolejny mój bezsensowy temat, tylko chcę wyjaśnić pewną niejasność.

W moim poprzednim, zamkniętym temacie H@ Zryty napisał, że "odpalanie = banowanie, zmiana steam - nowa szansa jednak już wyklucza z adminowania."

Gdzie jest tak napisane ? Skreśliliście mnie z posiadania funkcji, ale zapomnieliście o jednej bardzo istotnej rzeczy...

Land jest adminem, pełni tutaj tę funkcję, ale on też odpalił i nie jest to istotne, gdzie to zrobił, ale to zrobił. Wiedzieliście o tym czy też nie, ale jego stare konto steam, ma bana na BL i AC. http://banid.pl/kto?...%3A1%3A42368259
Ma nowe konto steam i ma admina, więc dlaczego ja nie mogę go mieć ?! Czym się różnimy ? Jako gracze i "cheaterzy" jesteśmy tacy sami... Coś tu zalatuje hipokryzją i obłudą. :)

Proszę o rozpatrzenie tego w sposób pozytywny i szczególnie zaargumentowany. Nie tak, że " Pan sobie odpocznie, za głupoty, na coś się umawialiśmy ", " Z gimbusami nie będę się bawił ".

//EDIT//

Chciałbym zobaczyć tutaj wypowiedzi większości userów oraz całej administracji, w szczególności H@ i S@.

Użytkownik Maki Aka Tomaszek :D edytował ten post 30 grudzień 2012 - 12:47

  • -2

#2
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
http://n00bs.pl/maki...cam-t41504.html tam masz wszystko powiedziane razem z decyzją czerwonych na Twój temat więc przestań już spamować tymi bzdurami bo i tak nic nie wskórasz spaliłeś u nas więc masz problem. Poruszasz temat innych no może miał czy tam ma czerwony banid ale u nas nie odalpił a ma adma bo nie współpracujemy z BL i AC.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#3
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#4
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

*
Popularny

dodam jedna bardzo istotna rzecz. NIE BEDZIESZ SPRAWOWAL TU ZADNEJ FUNKCJI!!!! Jezeli masz z tym jakis problem to moge zbanowac Twoje konto i nie bedziesz mial tu wejscia. Wez przyklad z lamy, ktory przestal sie udzielac po tym jak zostal zlapany, mimo ze jego tolerowalbym bardziej niz ciebie. taki land czy 1amm odpalili ale nie na naszych serwerach, a tak jak napisal slotki nie wspolpracuje,y z zadnym portalem banujacym sid. powinienes sie cieszyc ze mozesz byc na forum i grac bo masz nowego steama. mimo iz osobiscie chetnie bym go zbanowal za sam sposob w jaki odpaliles. mam przypomniec? 2 h@ na specty a ty perfidnie biegasz i banie sadzisz

Dodano nowy post:
btw w temacie który podał słotki napisałeś że jeśli będzie więcej głosów na nie to usuniesz konto. chyba prawdomówność nie jest Twoją mocną stroną.
  • 5
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych