Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

[benchmark.pl] Miejsca magazynowania czyli mój własny RAID w Windows 8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
News Man

News Man
  • Newbie

  • Grupa: Redaktor
  • Postów: 1
  • Reputacja: 6
Macierz RAID to świetny sposób by zabezpieczyć się przed utratą danych. Zobacz jak wykonać cały proces w najnowszym Windowsie.

Wyświetl pełny artykuł
  • 0

#2
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
jaki jest sens zabespieczania dyskow przed utrata danych skoro i tak poswiecasz swoje miejsce na dysku ? chyba ze cos zle zrozumialam to prosze o wyjasnienie... ? Posiadam wlasnie Windos 8 ... wiec moze ta funkcja mi sie przyda zwlasza ze operuje plikami ktore sa dosc cenne ;)
  • 0
Dołączona grafika

#3
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
@up po pierwsze News Man Ci nie odpowie :p po drugie to RAID polega na połączeniu kilku dysków twardych ze sobą i możesz wybrać na jakiej zasadzie działa RAID (chyba jest 0, 1, 5 i 10 o ile mnie pamięć z technikum nie myli :down: ) z czego 0 to tylko przyśpieszenie pracy a od 1 już zaczyna się tworzenie mirrorów i dane są zapisywane na obu dyskach jednocześnie - musisz doczytać bo mnie pamięć zawodzi :d A co do bezpieczeństwa fizyczne danych możesz jeszcze zainwestować w UPS jak są naprawdę cenne :p PS. Spamuj dalej , do 100 już bliżej niż dalej.
  • 0

Pn5h0uT.png


#4
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
Wiem , czekalam na odpowiedz od was :) hmm poki co zainwestowalam w przenosny dysk 2 Tb ale to nie zmienia faktu ze tez moze zostac uszkodzony chodz producent daje na niego gwarancje do konca jego zywotnosci w co raczej smiem watpic ;) ps. - jak gdzies zaspamowalam to mnie o tym poinformuj bo nie widze niczego offtopickowego pisania ;) chyba ze SPAM to dla ciebie wypowiadanie sie w bierzacych tematach... ? a i moja aktywnosc na 100 sie nie zatrzyma moja droga ;) wiec sie przyzwyczaj .. do moich czestych wypowiedzi... gadula jestem u mnie to norma.

Użytkownik Cat-i edytował ten post 09 styczeń 2013 - 17:07

  • 0
Dołączona grafika

#5
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Posiedzisz tu dłużej to dowiesz się, że to nie był atak w Twoją stronę tylko zachęta do dalszego pisania :p i tak przepraszam jeżeli uraziłem :) PS dla mnie wszystko jest spamem bo spam to styl życia!
  • 0

Pn5h0uT.png


#6
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
no tak to odebralam ;) ale luzik nie naleze do obrazalskich. Zawsze sie staram pisac na temat , bo nie jedno forum mialam na glowie :d kazdy ma swoj styl ;)
  • 0
Dołączona grafika

#7
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

a i moja aktywnosc na 100 sie nie zatrzyma moja droga ;)

:lol: ktoś odkrył prawdziwą naturę kr75q'a :d
  • 2

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#8
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i

:lol: ktoś odkrył prawdziwą naturę kr75q'a :d

:d taaa nie wiem o czym mowa ;d
  • 0
Dołączona grafika

#9
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Bo wiesz... "ona" ma na imię Krystian :d z Twojego wpisu wynika, że pomyliłaś płcie, chociaż sami do końca nie wiemy kim on jest :p
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#10
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
krzakiem - po co bardziej drążyć temat? :p zresztą zwłaszcza przedstawicielki płci pięknej mówią do mnie kryśka więc się nie obrażam jak ktoś myli i w sumie obojętne mi to ale do cholery nie wiem co baby mają z tą kryśką -,-
  • 1

Pn5h0uT.png


#11
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
avatar mnie zmylil ;) a nick nie wskazuje na jaka kolwiek plec :)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych