Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Ban na bl ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1
ZaQ.

ZaQ.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 43461684
  • MiejscowośćOpoczno
siemanko , gram sobie wczoraj mixa i jakoś mi tam idzie , a tu mnie wrzucili :O
Nick: cffev
http://www.blacklist...1:41257864.html
HELP !
Nie mogę się zarejestrować + grałem czysto :O

http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:158522

Użytkownik ZaQ. edytował ten post 13 marzec 2013 - 22:11

  • 0
Dołączona grafika

#2
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
odpalony.
  • 0
Dołączona grafika

#3
ZaQ.

ZaQ.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 43461684
  • MiejscowośćOpoczno
No właśnie o to chodzi że nie;_; mogę każda sytuację wytłumaczyć .... Tyle że najlepiej ts3
  • 0
Dołączona grafika

#4
ZaQ.

ZaQ.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 43461684
  • MiejscowośćOpoczno
Proszę o zamknięcie tego tematu .
  • 0
Dołączona grafika

#5
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Najpierw odpala a teraz chce zamknąć temat :d
  • 0
Dołączona grafika

#6
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Skoro umiesz mówić na ts3, to pisać na klawiaturze też powinieneś umieć, a skoro tak to bez problemów możesz się odwołać i wyjaśnić to co masz do wyjaśnienia adminom na bl.
  • 0

Dołączona grafika


#7
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
człowieku ty sie przejmujesz banem na bl przeciez ludzie tam siedzacy gowno wiedza na temat haxow jak to ktos kiedys powiedzial jak by dac nasz kochany mym na bl pod innym nickiem wszyscy by wylapali bana wiec te wszystkie witryny bl ac sa gowno warte nie ma sie co przejmowac
  • 0
Dołączona grafika

#8
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Ale jakby na przykład chciał dać steama na sell to miałby lekko przesrane, bo nikt mu nie kupi konta z czerwieńcem na BANID.pl ;P
  • 0
Dołączona grafika

#9
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227

człowieku ty sie przejmujesz banem na bl przeciez ludzie tam siedzacy gowno wiedza na temat haxow jak to ktos kiedys powiedzial jak by dac nasz kochany mym na bl pod innym nickiem wszyscy by wylapali bana wiec te wszystkie witryny bl ac sa gowno warte nie ma sie co przejmowac


Po tej Twojej wypowiedzi wnioskuję, że sam masz tam bana :).
  • 0
Dołączona grafika

#10
ZaQ.

ZaQ.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 43461684
  • MiejscowośćOpoczno
Bo to jest żałosne ... Grałem na innym mixie tego samego dnia i było 6/7:0 dla nas, staty 16:3 i był puacz i GG. A tutaj ledwo co mam na +, to jeszcze wrzucają ... Też tak słyszałem, że bl to gówno , gram mixy z kol. i zajebiście grają , ale zawsze się zdarza że ktoś z nich jest na bl, ac itp :// Edit/// zauważyłem że dla każdego na bl'u , dobra akcja musi być wspomagana WH itp ..

Użytkownik ZaQ. edytował ten post 15 marzec 2013 - 11:22

  • 1
Dołączona grafika

#11
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
@up Na bl jest garstka, na prawdę garstka osób które znają się na tym co robią, czego już raczej nie powiedziałbym o ac. Tak jak pisałem wyżej, napisz odwołanie, jeśli na prawdę byłeś clear, to ktoś w końcu to dostrzeże ponownie oglądając demo. @HITMAN Mógłby sprzedać konto na zagranicznym forum lub serwisie aukcyjnym, bo tam ludzie mają gdzieś co to bl i czy w ogóle coś takiego istnieje.
  • 0

Dołączona grafika


#12
ZaQ.

ZaQ.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 43461684
  • MiejscowośćOpoczno
Jest taki Problem... Gdyż nie mogę się zarejestrować i nie mogę napisać odwołania :-(
  • 0
Dołączona grafika

#13
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227

@up

Na bl jest garstka, na prawdę garstka osób które znają się na tym co robią, czego już raczej nie powiedziałbym o ac. Tak jak pisałem wyżej, napisz odwołanie, jeśli na prawdę byłeś clear, to ktoś w końcu to dostrzeże ponownie oglądając demo.


Nie no ten to się na wszystkim zna, na wszystko zna odpowiedź, wie kto ogarnia na bl a kto nie ! Gratuluję informacji ! :d ahahahahahahhah
  • -1
Dołączona grafika

#14
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Wróć brzydki misiu do machania łopatą bo żadnego z Ciebie pożytku tu nie ma. :)
  • 0

Dołączona grafika


#15
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
ojjjj....zabolało :d
  • -1
Dołączona grafika

#16
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
No, zabolało niemiłosiernie, a najbardziej boli mnie brak inteligencji który reprezentujesz. Musiałbym ostro zniżyć pułap żeby rozmawiać na Twoim poziomie, o ile w ogóle coś sobą reprezentujesz poza byciem forumowym błaznem. Także już oficjalnie dyziu mianuję Cię naszym nadwornym błaznem. :d
  • 0

Dołączona grafika


#17
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Ojeeeeeeeeeeej :( lamentuj dalej :d

Użytkownik d7. edytował ten post 16 marzec 2013 - 11:32

  • 0
Dołączona grafika

#18
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Jestem już znudzony, myślałem że dostarczysz mi więcej rozrywki, ale Ty po prostu jesteś tępy. No ale spoko, mi to nie przeszkadza dyziu. :thumbsup:
  • 0

Dołączona grafika


#19
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Widzę że tak naprawdę to jesteś niezłym burakiem. Nic poza obrażaniem mnie w Twoich postach nie ma.

Wróć brzydki misiu do machania łopatą bo żadnego z Ciebie pożytku tu nie ma. :)


Z Ciebie jest za to spory pożytek. Kultura -10

najbardziej boli mnie brak inteligencji który reprezentujesz. Musiałbym ostro zniżyć pułap żeby rozmawiać na Twoim poziomie, o ile w ogóle coś sobą reprezentujesz poza byciem forumowym błaznem.


Myślę, że poniżej Twojego poziomu nie można zejść.

Ty po prostu jesteś tępy.


Aha.


Reasumując...Zobacz jak ładnie mi tu ciśniesz bez kompletnego powodu.
Ty mi piszesz o jakieś inteligencji, skoro u Ciebie jej za grosz nie ma ? Zejdź na ziemię i zacznij robić coś sensowniejszego niż wyzywanie na forum i robienie z siebie kogoś kim na pewno nie jesteś.
  • 0
Dołączona grafika

#20
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Widzę że przestałeś pozować na tępą dzidę i teraz próbujesz wyjść na choć odrobinę inteligentniejszego, nice try. Odwołując się do tych bzdetów co napisałeś powyżej, umieszczam w postach to co chcę umieścić, jeśli mam zamiar Cię obrazić lub ośmieszyć, czy też wyśmiać - zrobię to i tylko to. Co do pożytku, był ze mnie spory kiedy zajmowałem się różnymi funkcjami od admina po tech@, co do kultury, jestem kulturalny, nie przeklinam, a nie miły jestem teraz tylko w stosunku do Ciebie (nie widzę w tym nic złego). Kolejna rzecz, piszę Ci coś o Twoim poziomie i poziomie Twoich postów nie bez powodu, gdybyś nie pokazywał jaki to jesteś inteligentny i wysublimowany, nic bym nie napisał, a swoją drogą to świetna riposta, postarałeś się z tym - "Myślę, że poniżej Twojego poziomu nie można zejść."
Cwany dzieciak zrobiłby lepsze wrażenie żeby się odgryźć, jak widać Ty nawet tego nie potrafisz. Reasumując, zawsze znajdzie się jakiś powód, na początku wytknąłem Ci tylko Twój sposób pisania postów, potem dopiero zacząłem Cię konstruktywniej obrażać. Mówiąc wprost tępy bucu, tak żebyś zrozumiał i nie zastanawiał się nad tym zbyt długo, obrażałeś bez powodu już tyle osób, wyśmiewałeś tyle postów, również bez powodu, dostawałeś tyle minusów za swoje wpisy i swoje zachowanie, że mówiąc krótko należało Ci się. Osobiście nic do Ciebie nie mam, mam gdzieś to czy jesteś głupi czy po prostu takiego udajesz, zareagowałem jedynie na Twoje wyśmiewanie się z innych w prostym celu, żeby pośmiać się z Ciebie. I ostatnia rzecz, gdyby nie było u mnie inteligencji nie zmusiłbym Cię do napisania chociaż jednego sensownego i mniej dziecinnego postu, a jednak mi się to udało. Nikogo też z siebie nie robię, w przeciwieństwo do Ciebie, bo Ty starasz się z siebie robić matoła, którym może też i jesteś, nie wnikam. :)
  • 0

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych