Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

[problem] cs 1.6 po update

ścierwo valve to cwele

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Witam, odinstalowałem jakis czas temu 1.6 zeby mnie nie ciagnelo i zeby sobie pykać w GO ale ostatnio zatęskniłem i ściągam sobie przez steam. Wszystko git cala gierka od nowa czyste cfg itd. odpalam cs'a i widze przez sekunde ekran menu glownego ( bez przyciskow "new game" itd. ) a potem bialy ekran i powrot do pulpitu. W parametrach startowych wpisalem -nofbo -nomsaa i rowniez nie pomoglo. Wlasciwie to nie wiem dlaczego gra sie nie wlacza i jestem wku*wiony bo mam ochote czasem sobie zagrac w moje ukochane 1.6 a nie moge. Prosze o jakies sensowne porady co moge zrobic aby problem zniknal.
  • 0
Dołączona grafika

#2
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Nie gram już w ten shit, ale spróbuj pozmieniać ustawienia grafiki w komendach startowych, np. -w 800 -h 600 -32bpp itp. :) A jak nie to zrób reinstall wszystkiego, z tym że zrób backup ważnych plików cfg etc. :) I możesz w dzienniku zdarzeń systemu windows sprawdzić czy są jakieś błędy aplikacji kiedy wywala Ci csa.
  • 0

Dołączona grafika


#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
dobra zapomnialem ze w karcie ustawilem all na maxa i dlatego cs w ogole sie nie włączał. Dalem troche w dol i smiga normalnie :p ~ close
  • 0
Dołączona grafika

#4
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ścierwo, valve, to, cwele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych