Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

celownik w AWP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Widzę ktoś się bawi w odkopywanie tematów ;]
BTW. xanat już pisał że jest to zabronione:

Taki celownik jest zabroniony w ligach, ale na zwykłych serwerach raczej nie jest zabroniony, a nawet jakby był to nie można go wykryć, no chyba że będziesz ciągle chodził bez zooma i zabijał


  • 0

#22
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
No i dobrze że odkopuje, nie jest to wcale zabronione a nawet pożądane ;]
  • 0

admin.gif


#23
sec

sec
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 101
  • Reputacja: 13
  • Gadu-Gadu 12059847
  • Nick steam: krzysiek1621
  • MiejscowośćWarszawa
Może i ja się skusze ;]

Użytkownik sec edytował ten post 19 listopad 2010 - 14:47

  • 0
Dołączona grafika

#24
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Na naszych serwerach też bany lecą za taki dopalacz ;] Może nie permy, ale tak z tydzień.. przynajmniej się kolega oduczy ;]
  • 0
Dołączona grafika

#25
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Ja Już Słyszałem Tyle Teorii Na Temat Skryptów Że Dramat Ale Jak Chcecie To Macie FS Jest Skuteczny Lecz Nie Zawsze Łatwo Go Wykryć Jak Ktoś Strzela z Awki Jak z Emki To Wiadomo Co Jest Grane Ale Podobno Jak Przeładowujesz Normalnie To Jest Szybciej i Zgadzam Się z Tą Teorią Dlatego Że Gdy Masz Awke i Zmieniasz Na Nóż i Spowrotem Na Awke Trwa To Trwa To Nie Co Dłużej Niż Zwykłe Przeładowanie Dlaczego ? Już Tłumacze Jest To Złudzenie Bo Przy Strzale On Tylko Przeładowuje i Strzela a Jak Strzelasz i Zmieniasz Na Kose i Spowrotem Na Awke To Masz Jeszcze Animacje Jak Wyciąga Awke i Dopiero Strzał Więc Wniosek Prosty Strzelamy Normalnie Czekamy Na Aż Przeładuje i Jedziemy Dalej ;] Jestem Przeciwko Jakim Kolwiek Dopalaczą w CSie Sktypty i Czity Są Złe a Wystarczy Trening Dobre Słuchawki Podkładka Myszka i Micro By Dawać Info Jak Masz Słuchawki To Prawie Jak WH Gdy Zna Się Mapę i Wie Jak Gość Jest Na Jakiej Odległość To Jego Długość Życia Zależy Tylko i Wyłącznie Od Twojej Celności Więc Panowie Trzeba Grać ;] PS. Lubie Placki a Wy ?
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych