Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Problem z Lol'em


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dorian : )

Dorian : )
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 25
  • Reputacja: -8
  • Gadu-Gadu -
  • Nick steam: Trust
  • Steam ID: STEAM_0:0:92561988
  • MiejscowośćPoland,Słubice

Siemka .. Mam problem z Lol'em

Wszystko po kolei powiem :

Kolega powiedział mi żebym pobrał lola i z nim pograł no to pobieram kiedy się paczuje :d dochodzi do 60 % 2 etapu  i Kbs/sec

z 1600 spadają do 0 i się dalej nie paczuje czekałem długo i nic nawet zmieniłęm język na agielski i nic :((( pomożecie ?? :( bo gram te 8 godzin w cs'a to dla odmiany w coś innego pograć muszę ;) Będę wdzięczny !


  • 0

#2
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

Poczekaj jeszcze dłużej. Po godzinie zacznij się martwić :d LoL ma tak że najpierw pobiera część plików - mieli je i później pobiera kolejną partię i znowu mieli. Tak chyba 2 albo 3 razy. Jak masz wolnego kompa to może to w cholerę długo trwać. (jak każda inna dekompresja plików) 


  • 1

Pn5h0uT.png


#3
Dorian : )

Dorian : )
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 25
  • Reputacja: -8
  • Gadu-Gadu -
  • Nick steam: Trust
  • Steam ID: STEAM_0:0:92561988
  • MiejscowośćPoland,Słubice

ok sprawdzę to


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych