Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Perspektywy dla naszej sieci


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss

Drodzy forumowicze,

 

Sprawy przedstawiają się następująco. Podczas reaktywacji naszej ukochanej sieci do działania zobowiązało się dwóch H@, ostatecznie ze wszystkim na głowie został Zryty, a druga osoba z przyczyn osobistych musiała odpuścić.

 

W tej chwili posiadamy niewielu adminów, na forum świeci pustkami, a co najgorsze, nie mamy żadnej osoby która zajmowałaby się serwerem od strony technicznej. Zryty powoli traci chęci jak i cierpliwość i wcale mu się nie dziwię, bo kto w końcu chciałby sam się wszystkim zajmować. Są dwie drogi wyjścia z obecnej sytuacji.

 

Jedna z nich wygląda tak, że stopniowo serwer i forum zaczną umierać, nie będzie komu się tym wszystkim zająć i w ostateczności albo wszystko zostanie sprzedane, albo pozostawione bez żadnego zainteresowania, aż w końcu nikt tu nie będzie zaglądać, a serwer wpierw stanie pusty, a następnie wygaśnie.

 

Druga opcja przyszłościowa wygląda w ten sposób, że znajdzie się osoba gotowa wspomóc Zrytego i zająć się serwerem od strony technicznej. Zaznaczam że nie mogłoby to być chwilowe, że ktoś przyszedłby pobawił się tydzień i powiedział że dalej mu się nie chce. Musiałaby to być osoba zaufana i chętna żeby pomóc, ktoś kto po tygodniu nie rozmyśli się i będzie pragnął rozwijać sieć i dążyć do poprawy obecnej sytuacji.

 

W związku z powyższym kieruję do was zapytanie i jednocześnie prośbę. Jeżeli ktoś z was posiada odpowiednią wiedzę, aby zająć stanowisko admina technicznego, proszę żeby dać znać Zrytemu lub mi. Jeżeli nie ma takiej osoby, proszę żebyście popytali swoich znajomych, którzy aktywnie grają i posiadają jakąś techniczną wiedzę na temat serwerów, konfiguracji, wgrywania pluginów etc.

 

Jeżeli ten jeden warunek zostanie spełniony, to postaramy się wykupić kolejną reklamę na wiaderku, żeby zapełnić serwer i tym samym sprowadzić trochę życia na te forum. Jeśli się nie uda, no cóż .. chyba nie muszę pisać jak to będzie. :)

 

 

Pozdrawiam, 1am


  • 4

Dołączona grafika


#2
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

A jak nie macie nikogo z pozycją na h@ to starajcie się przynajmniej pograć chwilę i pokazać, że Wam też zależy(no chyba, że Wam nie zależy). Ja się staram ostatnio wejść na mapę albo dwie jak mogę i postrzelać trochu. Serwer po południu w miarę zipie, ostatnio nawet był full więc wystarczy chcieć. Forum umarło już dawno temu i nie mam pojęcia jakby je można ożywić. 


  • 1

Pn5h0uT.png


#3
znudzony_zyciem

znudzony_zyciem
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 81
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 10085769
  • Nick steam: Follow the rabbit
  • Steam ID: STEAM_0:0:128496266

na serwer staram się ściągać mój klan więc my raczej będziemy grać i wtedy do nas wbijają jacyś ludzie więc nie jest źle, ale forum is dead szkoda


  • 0

#4
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Misiaczki, zgubiliście wątek.. 1am trochę za dużo wody wylał, a chodzi o znalezienie admina technicznego. Sam nie chcę i nie podejmę rozwoju sieci, jedynie gdy znajdzie się osoba, która chociaż częściowo odciąży mnie z konfiguracji serwerów, jestem w stanie dorzucić się do reklamy i postarać się o ściągnięcie większej populacji oraz dodanie kolejnych serwerów.

Jeśli nikt taki się nie znajdzie będziemy ciągnąć sieć dopóki cokolwiek będzie się tutaj działo, ale nie ma mowy o rozbudowie.


Nie wymagam znajomości programowania, wystarczy że osoba będzie potrafiła sama skompilować plugin (webkompilery i gotowe .amxx mogą zawierać syf) oraz zmienić w nim opcje. Już w tym momencie serwer jest backupowany w 80%, więc też nie ma ciśnienia że coś się zje... popsuje. Do tego jest serwer dev, na którym można testować pluginy - możliwość sklonowania np. DD2 w razie potrzeby. Ech, i znowu zbyt technicznie..




@Krzak: pewien zryty H@ jest i więcej nie trzeba, do tego wieczorami gra jak może (i jak nie może/powinien też, niestety :d). loW. żyje, ale pochłonęła go egzystencja za firewallem i nawet jeśli bardzo chce to nie może poświęcić czasu na n00bsy (gra powinna być niżej w systemie wartości niż życie prywatne).


@znudzony: jak tylko złożycie ten klan do kupy dajcie znać, macie zapewnione miejsce na banner na naszym forum.


Jeszcze 2h w pracy :ph34r:
  • 1
.

#5
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Właściwie samo forum można jedynie ożywić zmieniając jego funkcję. W obecnej dobie internetu sama sieć serverów nie znaczy nic. Ludzi bardziej ciągnie do portali o grach, gdzie dodawane są nowe ciekawostki i te inne duperele. I to byłoby jedyne nasze wyjście, ale wiązałoby się ono również ze zmianą nazwy naszego forum, bo n00bs.pl nie ma nic wspólnego z grami... :)


  • 0
Dołączona grafika

#6
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn

Hej, Panowie, ja wiem, gówna się nie tyka, bo smrodkiem zajedzie, ale braliście pod uwagę jeszcze jedno rozwiązanie, a mianowicie fuzję?


  • 0

Dołączona grafika


#7
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Fuzja z nami to zapewne kompletne zatracenie n00bsów. Nikt o zdrowym umyśle raczej nie porzuciły swojego forum dla naszego, które jest bliskie wymarciu.. Ale zawsze jest to również jaka opcja, ale pamiętając naszą ostatnią fuzję.. :whistling:


  • 0
Dołączona grafika

#8
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Żadnej fuzji :d
  • 1
.

#9
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn

Tak coś myślałem, że ten pomysł już tutaj nie przejdzie... ^^


  • 0

Dołączona grafika


#10
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

Mi się wydaje, że można by gdzieś przejść z serwerem, jeżeli by nie ingerowali w jakikolwiek sposób w jego działanie poza zmianą nazwy. Forum i tak jest martwe więc co za różnica? A przynajmniej będzie z kim pospamować i może jacyś nowi gracze wpadną na serwer. 


  • 1

Pn5h0uT.png


#11
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn

C'nie? Bo sieć tworzą gracze, a nie nazwa i IP :p A sentymentalność też nie jest zawsze dobrą cechą :p

 

EDIT: a na forum nic się nie dzieje, a przydałaby się chociażby jakaś draka, co by ludzi rozbudziła do pisania i wyrażania opinii. Bo tak to tylko wejść, zobaczyć w podania, odwołania do banów i sexy fotki. Akurat kiedy n00bsy mają możliwości finansowe, to jak na złość ludzi nie ma.


Użytkownik RnR9 edytował ten post 11 grudzień 2014 - 21:55

  • 0

Dołączona grafika


#12
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

No ja jestem ciekaw ile głosów by padło w ankiecie odnośnie przejścia gdzieś indziej albo ewentualnego wyłączenia forum/serwera. Z 5, 10? :p 


  • 0

Pn5h0uT.png


#13
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn

Jeszcze  żeby Zryty znalazł motywację do ogarnięcia CS:GO i postawienia serwera CS:GO to by coś się może zaczęło dziać, ale ten woli udawać zajętego, w nosie ma potrzeby malutkich ;]


  • 0

Dołączona grafika


#14
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

@1am, a czemu Ty nie chcesz być technicznym? Przecież się na tym znasz.


  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#15
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

A są jacyś chętni do grania w cs:go? Tacy, którym się nie znudzi po tygodniu i nie wrócą do turniejówek? 


  • 0

Pn5h0uT.png


#16
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn

Myślę, że skoro gra jest w biegu, to na publika cs:go na pewno złapie się kilka nowych osób, pewnie więcej niż na odd2. Ale to tylko moje spekulacje :)


  • 0

Dołączona grafika


#17
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

No pewno tak ale na pusty serwer i tak nikt nie wejdzie więc ktoś od nas musi zacząć tam grać i się męczyć grając 2vs2 albo 3vs3 :p 


  • 0

Pn5h0uT.png


#18
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Sporo osób gra na pablikach cs:go, ale mody turniejowe od2, albo jakieś hs'y/dm'y =]

 

Ale było wałkowane to 100x -> Zryty nie ma czasu + nie zna się na konfiguracji servera cs:go, więc m.in. dlatego powstał ten temat. :)


  • 0
Dołączona grafika

#19
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto

Gamonie!

Ok, ja mam osobę techniczną do pomocy przy 1.6, jak i cs:go.

Niech tylko Zryty powie, czy może pójść na to? W końcu oto się chyba rozchodzi.

Oczywiście ta osoba to minero.


  • 1

#20
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
W marcu sieć będzie miała 5 lat, a nadal są tutaj osoby z którymi znamy się od początku. Nie chcę być jakimś csoinnosieciakiem tylko n00bsiakiem i forum nie oddam, nie sprzedam, ani nie zostawię w czeluściach internetu, nawet jeśli same serwery pójdą w piach. Różnie już w tej sieci bywało, ale to że po takim czasie nadal coś się dzieje świadczy, że jeszcze mamy duży potencjał, trzeba go tylko wydobyć i ukierunkować. A żeby rozkręcić serwer wystarczy wejść do gry:
Załączony plik  2014-12-11_00001.jpg   101,32 KB   6 Ilość pobrań


@land: Dammit :d
  • 1
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych